Gönderen Konu: Teknoloji Televizyonu - Computer Scene Programı  (Okunma sayısı 12313 defa)

Teknoloji Televizyonu - Computer Scene Programı

« Yanıtla #30 : 01.09.2005 01:14:50 »
Hızlı düğmeleri aç

PE&OAS

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
aklima bir fikir geldi; hades hocamin dedigi gibi cd isteyenlere cogaltsaniz, biz partiye gelince karsiligini verip alsak?

« Yanıtla #31 : 01.09.2005 01:24:15 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Alıntı
Originally posted by PE&OAS@Sep 1 2005, 12:14 AM
aklima bir fikir geldi; hades hocamin dedigi gibi cd isteyenlere cogaltsaniz, biz partiye gelince karsiligini verip alsak?
[post=1565]Quoted post[/post]
[/b]

Siz de birer TV programı çekip CD'lerini bize verin "karşılığı" olarak :D

Şaka bir yana karşılık ne demek, orada cd writerımız olacak, çoğaltırız. Siz en fazla bitmesi ihtimaline karşılık boş CD getirin yeter.

Bu arada bizler programın görüntülerini yanımızda getirmeyi unutacak olursak yan bina Teknoloji TV, dert etmeyin yani :)

« Yanıtla #32 : 02.09.2005 09:55:17 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Programin formatini bilmiyorum cunku yeni haberim oldu ama program icerisinde Demo gostermek scene akimini ve tarihcesini annatmak gibi seylerin yaninda Scene'e merakli olan ama nerden basliyacagini bilmeyen arkadaslara(misal ben  :rolleyes: ) yol gosterme,teknik bilgi verme ne nasil yapilir gibi konulara yer verilecek mi???

« Yanıtla #33 : 02.09.2005 11:56:23 »
Hızlı düğmeleri aç

Hydrogen

• 7DX Organizer
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.glance.ws
Guzel bir konuya parmak basmissin. Bu konuda ilerki programlarda bir calisma yapabiliriz. Ancak eger imkanin varsa 7d5 demo partisine katil bence. En iyi baslangic,bir cok scenerin bir seyler urettigi parti mekaninda olacaktir.

Alıntı
Originally posted by KiyoskeShingure@Sep 2 2005, 08:55 AM
Programin formatini bilmiyorum cunku yeni haberim oldu ama program icerisinde Demo gostermek scene akimini ve tarihcesini annatmak gibi seylerin yaninda Scene'e merakli olan ama nerden basliyacagini bilmeyen arkadaslara(misal ben :rolleyes: ) yol gosterme,teknik bilgi verme ne nasil yapilir gibi konulara yer verilecek mi???
[post=1582]Quoted post[/post]
[/b]

« Yanıtla #34 : 02.09.2005 12:41:36 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Originally posted by Hydrogen+Sep 2 2005, 10:56 AM-->
QUOTE(Hydrogen @ Sep 2 2005, 10:56 AM)
Guzel bir konuya parmak basmissin. Bu konuda ilerki programlarda bir calisma yapabiliriz. Ancak eger imkanin varsa 7d5 demo partisine katil bence. En iyi baslangic,bir cok scenerin bir seyler urettigi parti mekaninda olacaktir.

\n\t\t\t\t\t\t\t\t\t
<' + '/div>\n\t\t\t\t\t\t\t\t\t