Gönderen Konu: 7d8 sonuçları açıklandı, ürünler yayınlandı  (Okunma sayısı 10680 defa)

7d8 sonuçları açıklandı, ürünler yayınlandı

« Yanıtla #15 : 23.12.2008 13:06:19 »
Hızlı düğmeleri aç

the_prodigy

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drey;19635
@mrr: Abi  yalnız ufak bi sorun var ben onu Reason'da değil Logic Pro 8' de yaptım. :p

Hepinizin güzel yorumları için çok teşekkür ederim. Müzikleri beğendiğinize gerçekten çok mutlu oldum :)

Bu arada review'ımda yazdım ama tekrar tekrar söleme ihtiyacı hissediyorum: Deathropy'i her dinleyişte ( ki şu anda xmplay'de sanırım 20. defa falan çalıyo) "abi benim son model sequencerlar ve  gb'lar dolusu ses kütüphaneleri ile boğuşarak vermeye çalıştığım duygu yoğunluğunu Nightlord 3-4 kb ile öle bi vermiş ki" diyor ve nightlord'a bir kez daha şapka çıkarıyorum. Abi hüzne boğdun beni, resmen duygulandım ya..

evet bende yaklasik 3 saattir loop ettiriyorum Deathropy'da psy bir hava var bende belirtim parti raporumda okumazsiniz diye burdanda yaziyim dedim tebrikler nightlord

beni gaza getirdi bu parca garage bandda bende sid ve chip tone plugini yukledim birazdan midi klavyeyle dogaclama sallanirim
sanatcinin rengi olmaz.

« Yanıtla #16 : 23.12.2008 14:32:04 »
Hızlı düğmeleri aç

mrr

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.emre.co.uk
Alıntı yapılan: drey;19635
@mrr: Abi  yalnız ufak bi sorun var ben onu Reason'da değil Logic Pro 8' de yaptım. :p

ehehe. eeeee.. tabi orda da olurr. eheh :D

nightlord'un işleri belli başına bir hadisedir. öle iki satırlık olmuş olmamış yorumlarından ziyade, (nightlord ortalığa kaka yapsa feyz alınacak güzel bişiy çıkar) party report'ta detaylı şekilde yazıyordur eminim ki çoğu kişi nightlord'un işi işin, ben de dahil..

ama sana gerçekten başarılar.. bakkada makkada, olduydu olmadıydı diye diye en azından müzik konusunda önemli işler geliyor gibi demodojo'dan...

« Yanıtla #17 : 23.12.2008 16:39:50 »
Hızlı düğmeleri aç

Chaotique

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
    • http://prosandcons.deviantart.com/
Biraz geç kalmış olsa da öncelikle partiye katılan scener olsun olmasın herkesi tebrik ederek başlayayım söze. Öyle güzel bir ortamda herkes daha bir yaratıcı ve birşeyler öğrenmeye hevesli bir hale bürünüyor ve zaten bence insan ürettiğini ve geliştiğini hissediyorsa; o denli de mutlu oluyor.
Kendi açımdan ben yarışmalara katılan tüm çalışmaları çok sevdim. Herkes kendi fikirlerini, yetenekli olduğu alanda biraz da demoscene kültürü ile bağdaştırarak çok güzel verdi. Ama yine de kendimce bir değerlendirme de ben yapayım.
Halen hatırlıyorum, özellikle müzik yarışmasında Nightlord'un Deathrophy ilk çalan parçaydı ve neye uğradığımı şaşırdım. Tabii ki olumlu anlamda :) Hazırlanan çalışma, SID formatındaydı ama çalan melodi o kadar buralara aitti ki ve o kadar güzel şekilde yapılandırılmıştı ki; ciddi olarak etkilendim. Eline, beynine sağlık Nightlord.
Drey'ime zaten birşey diyemiyorum. Demodojo öncesinden beridir tanıdığım, çocukluk arkadaşım, kardeşim, benim daha aklım-beynim yerine gelmemişken müzikle uğraşan bir adam. Üstüne beni de müziğe başlatan adam. Ne diyebilirim ki? Ancak yorumum şu alanda olabilir: Kendisini acemi bir müzik tutkunu olarak tanıdığım günlerden bu denli işler çıkarabilen bir müzisyene dönüşme yolculuğuna tanık ettiğim için kendimi çok şanslı sayıyorum. Bu bana çok ilham kaynağı oldu her zaman. Ve Nightlord'a katılmadan edemiyorum. Hans Zimmer'in bizim Drey'in yanına staja gelmesi lazım!
Ben parçalardan özellikle 2ka'nın yaptığı The White Rabbit'i de çok beğendim. Oldukça profesyonel bir iş çıkarmıştı. Cumartesi günü kendisinin bize verdiği sequencer dersi ve çalışmam üzerindeki her türlü yorumu için kendisine ayreten teşekkür ederim.
Müzik dışında dikkatimi çeken çalışmalardan bir tanesi de Prodigy'nin Ev Müziği'ydi. ışitsel olarak böyle bir fikir çok eski bir Pink Floyd çalışmasında da yapılmıştı sanırım ama görsel olarak Prodigy'nin yaptığı iş kesinlikle çok güzeldi. ızlerken çoğu kişinin yüzünde bir tebessüm belirdi, kendisini tebrik ederken söylediği "Eğlendirdiyse güzeldir" sözüyle bence amacına ulaşan bir çalışmaydı. Ama ayrıca ufuk açıcı ve orijinal de bir çalışmaydı.
Tekrar tüm katılımcılara tebrikler.

« Yanıtla #18 : 23.12.2008 19:53:41 »
Hızlı düğmeleri aç

the_prodigy

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
o kadar pink floyd dinlememe ragmen grubun gecmisini hic bilmiyorum, ama gruptan ayrilan orgcularinin madde bagimliliginda ayrildini biliyorum caldigi parcalarda bu acikca ortada idi

bu unlu parcasini herkes bilir 'another bric in the walll'
We don't need no education, didi diii di di dii di di
We don’t need no thought control, didi diii di di di di di :)

ev_muziginin sesleri:
bendeki tencere kapagi sesini hic bir tencere kapagindan cikaramazsiniz bidon seside gayet iyi, uzerinde eq ile oynansa dijitallerinde hic farki kalmaz...
buryun yukledim somurun:
http://rapidshare.com/files/176141867/Archive.zip.html   6.4 mb

eglenmeden guzel is cikaramazsin lafini bana ns'de tekrar hatirlatan herkese tesekurler
sanatcinin rengi olmaz.

« Yanıtla #19 : 23.12.2008 21:01:21 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Grubuma muzik dalinda ilk dordu uc stuff ile resmen fethettigi , ne olursa olsun birarada kalabildigi, scene stuff icin degil arkadaslik icindir dsturunda ilerledigi ve bu sene hakkiyla katilamadigim scene partide bizi hakkiyla temsil edip beni cok sevdikleri icin COK COK COK COK tesekkur edeiyorum...

Ignator sizi inanamayacaginiz kadar cok seviyor....
« Son Düzenleme: 23.12.2008 21:09:01 Gönderen: Bakkada »

« Yanıtla #20 : 23.12.2008 21:16:55 »
Hızlı düğmeleri aç

drey

• Full Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.emirdiril.net
Ig-na-tor sen bi-zim her-şe-yi-miz-sin!

:d

« Yanıtla #21 : 24.12.2008 00:30:02 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drey;19652
Ig-na-tor sen bi-zim her-şe-yi-miz-sin!

:d

Ignatorunuz kurban olsun size :) , hepiniz supersiniz hepiniz...

« Yanıtla #22 : 24.12.2008 05:52:14 »
Hızlı düğmeleri aç

nightlord

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.nightnetwork.org
spritus, drey, chaotique ve mrr: arkadaslar deathrophy ile ilgili guzel yorumlariniz icin cok tesekkur ederim. begendiginize cok sevindim :)

deathrophy csdb'ye de eklendi bu arada:
http://noname.c64.org/csdb/release/?id=74134

urunlere review yazima doneyim ben :)

« Yanıtla #23 : 26.12.2008 10:10:14 »
Hızlı düğmeleri aç

joker_

• Full Member
    • Profili Görüntüle
müzik compoda ki 9 parçanın hepside bir birinden güzel;benim favorim Machine's Passion du,fakat özellikle Deathrophy'yi dinlemek sabahları ofise gelince ilk yaptığım iş oldu,her sabah kahve içmek gibi bir şey :rolleyes: müzik bilgim sıfırında altındadır,ama bu parçanın  giriş kısmı için yazacak,diyecek bir şey bulamıyorum.