Gönderen Konu: kim yahu bunlar  (Okunma sayısı 18259 defa)

kim yahu bunlar

« Yanıtla #45 : 04.04.2007 11:18:51 »
Hızlı düğmeleri aç

ssg

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
vigo mesajini gormeden yazdim, sen benim yanli$ anladigim noktalari duzeltmi$sin. turbo'nun uslubuna ali$ik degilim besbelli :)  

bence onemli olan da bu dediklerin. yani clique "more than welcome" olduktan sonra bilgem'in dedigi gibi onlari rahatca partilere destek vermekle yukumlu kilabiliriz, destek olmadiklari icin ayiplayabiliriz. yeter ki hepsi welcome olsun, super.

ssg

kim yahu bunlar

« Yanıtla #46 : 04.04.2007 12:20:51 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
@ssg : heralde bro... ben işin gırgırındayım... yani + - olcakki etraf şenlenecek... keza tüm "battle" arzumda sadece "product" bazında... evet kabul ediyorum bundan 15 sene önce "real fight" modunda bi adamdım...

benim derdim, keşke herkes aktif olsa, hayvanlar gibi partilerimiz olsa, gruplar kapışsa demolarıyla...

bugün bi "intel demo trailer" compo olunca, davet edilen gruplar arasında ne BRONX var ne de başka bi grup... keza, sırf bizim üretmemiz de yanlış...

ben uçaktan korkan biri olarak yurtdışına partiye GıTMEK ıSTEMıYORUUUM!... partiler burda olsun, scene'imiz hayvanlama büyüsün, yabancı lavuklar gelsin buraya... burda challange olsun...

tüm dava bu...

bi araştırma yapmıştım, başlangıçtan bugüne yaklaşık 75 tane grup oluşmuş tr de...

bunların belki 10-15 tanesi halen "alive"...

önemli olan bizim dünya scene'inde bi lobi oluşturmamız...

yani adamlar şunu demeli "haa. türkler dimi.. evet ya süper gruplar var, scene'leri var..."

yani kris'in, rebels adı altında, (şimdi yaptıı işle ilgili bi yorum yapmicam kendimi tutuyorum) isterse 1.olsun bişi ifade etmiyor bana... ama kris, kendi kurduuu yada içinde olduu bi TÜRK grubu ile bişi yapsa ve 5.olsa benim için 100000 kat daha makbul ve saygı duyacağım bişi...

ben aynı anda birkaç gruptayım... her partide, bağlı olduum gruplardan biri compoda bişiler kazanıyor... ama benim için bişi ifade etmiyor... yani benim için ilk olan kendi öz grubum... BRONX olarak alacağım her derece benim için onur verici olur...

keza, aynı şekilde, keşke clique de breakpoint'de yada the gathering de bişi release edip dereceye girse, bu süper olur, benim açımdan çünki ben çıldırırım deliririm bu durumda... ve kendimi onların aldıı dereceden daha yüksek bi derece almaya atarım... fenerbahçe nası cimbomun uefa'sına karşılık "şampiyonlar liginine şampiyon olcaz" demesi gibi...

bunlar birbirini tetikler... neticede biz kazanırız tr kazanır...

mesela sen ssg, coder adamsın, ahmet paso senin ms'e nası girdiini, kağada keyboard driver'ı nı zart diye yazdıını anlatır... keşke sende arada bi gaza gelsende arteffekt olarak bi demo patlatsanız ortalık yarılsa...

resident, raven delirse.... "ulan bu nerden çıktı" dese... arkadan "aesrude" çıksa hepinizi al aşşa etse... bu gazla "naked hamsterz" çıldırıp fairlight'ı, asd'yi conspricay'i göt etse... ne güzel olur dimi?

---------
vigo, kendine gel lan... büyü artık, gerçek dünyaya dön...

kim yahu bunlar

« Yanıtla #47 : 04.04.2007 13:29:57 »
Hızlı düğmeleri aç

tURbO

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.bronxwhq.org
Alıntı yapılan: ssg;13712

bilgem, konuyu "clique'in bugun scene icin yapabilecekleri"ne daraltmani destekliyorum. ama clique bu konuda bir adim atacak olsa appreciation'la kar$ilanacaklarindan emin misin? biz avrupalilar gibi degiliz ki birbirimize kufredip yan yana karde$ karde$ oturalim? turbo oracikta sustaliyi cikarip remix'in bagirsaklarini de$ecek, kaniyla da guzel kirmizi bir bronx logosu yapacak gibi duruyor.
ssg

Benim sahislarla sorunum yok!. Remix ile sorunum varsa gider Remix'le yuzyuze konusurum. yada baskasiyla.

Bu scene icin neler yaptigimizi bende, Vigo'da, Spaztica'da, Gnostic'de cok iyi biliyor. Hic bi sik yapmayan gruplari oldugundan buyuk gostermek veya yaptiklari islerde BRONX'un varligini inkar etmek beni kizdirir. Goruyorumki o gruplar bizi hep inkar ettiler. acaba neden? Sonucta scene bir challenge ortamidir. Kapisma her zaman olacaktir.

Dalavere sevmem! scene'de gruplar yaptiklari ile varolur. bir scener urettigi productionlar ile degil baska seyleri konusuluyorsa, bu ise bi kıllasmak lazim.

Turbo
"az konusurum, yaptiklarim ile şanım yürür!"
   .oO bRoNX ^ zOmbie bOys! Oo.

kim yahu bunlar

« Yanıtla #48 : 05.04.2007 00:11:20 »
Hızlı düğmeleri aç

kasa-demo

• Full Member
    • Profili Görüntüle
turbo zaten dümdüz gitmiş
vigo sen de bir küfürü döşüyorsun bir sakin konuşuyorsun gene
davet edeceksen küfür etme küfür edeceksen davet etme
avrupa amerika'da belki olur da burada bu tip küfür gitmiyor

kim yahu bunlar

« Yanıtla #49 : 05.04.2007 01:44:31 »
Hızlı düğmeleri aç

kris

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
    • http://www.clq.com
sevgili romalılar, saygıdeğer senato üyeleri

bu basligi bastan sona okuyanin akli allak bullak olur. anladığım kadarıyla mantı yiyen bir takım garibim delphi programcıları buluşmuşlar, ekranda clq gözükmüş, ama nasıl bu raddeye geldi konu anlamadım. kendi kendine gazlanan erke dönergeci misiniz?

tamam ta$ak geçiyorsunuz ama onda da bir tutarlı olun yav, bir mezbelelik almış yürümüş hadi ben şahsen sizi tanıyorum anlıyorum 'ince' espri tarzınızı ama scene'i geliştirme iddiasında olan birileri gibi davranmıyorsunuz. dışardan okuyan birisi ne bu amelelik demez ne der.... sene olmuş 2007 bir durulun be ve aşağı yukarı 20-25 senedir sensodyne kullanıyorum.

şaka bir yana ilk başta olayı ciddiye aldım. bayağı gaz aldım... hemen oturdum 1 fukktro, 2 sucktro, 1 tane de düal penetratro icin plan hazirladım kendi çapımda naçizane. guguldan 1 kedi fotoğrafı çekip fotoşopta vigoya benzetmeye çalıştım ama olmadı o anda da gazım bitti. buraya kadarmış... neyse belki kunduza çevirip assembly 2007'de kakalarım.

« Son Düzenleme: 05.04.2007 01:49:11 Gönderen: kris »

kim yahu bunlar

« Yanıtla #50 : 05.04.2007 02:02:08 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
hah ahha ah ahha ha süper olmuş...

kris, ya şeyi anlatsana, hani ibnelik olsun diye, cracker journal'a yalan haber yollamıştın... turbo ile ilgili... hatırladınmı?

keza, senden bu kadar lame bi çalışma beklemezdim, yıllar geçmiş ama bi ilerleme göremedim... ulan ben bile daha babasını yapacak kadar photoshop biliyorum...

ama komik olmuş ha ha haha ha ahaha haha haahha

kim yahu bunlar

« Yanıtla #51 : 05.04.2007 02:07:42 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
tam vigo olmuş bence be... ebat olarak demiyorum, bi kedi yaklaşmaz bile. ama vigo'nun kediselliği, evden çıkmama merakı, senelerdir şu ufacık scene'in bilinenlerindendir. onca meeting neden bostancı'da yapıldı ki? :)

kim yahu bunlar

« Yanıtla #52 : 05.04.2007 08:48:34 »
Hızlı düğmeleri aç

kasa-demo

• Full Member
    • Profili Görüntüle
kris oldu olacak kendi avatarındaki kafayı koysaydın
olmadı böyle bir kediyi hediye diye kapısına bırakın
içeri alırsa yeme içme masrafı batırır
almazsa zalim adam diye afişe edersiniz
bu arada kedinin beli 23 ancak inch herhalde o da 58,42 cm yapar
bu durumda yeni lakap olarak fat-cat veya couch-potato düşünülebilir

kim yahu bunlar

« Yanıtla #53 : 05.04.2007 14:46:08 »
Hızlı düğmeleri aç

tURbO

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vigo;13758
hah ahha ah ahha ha süper olmuş...

kris, ya şeyi anlatsana, hani ibnelik olsun diye, cracker journal'a yalan haber yollamıştın... turbo ile ilgili... hatırladınmı?

keza, senden bu kadar lame bi çalışma beklemezdim, yıllar geçmiş ama bi ilerleme göremedim... ulan ben bile daha babasını yapacak kadar photoshop biliyorum...

ama komik olmuş ha ha haha ha ahaha haha haahha

o haberi kris diil. su beef in yanindaki lamer yollamisti. adini bile hatirlamiyom. :)

kim yahu bunlar

« Yanıtla #54 : 05.04.2007 17:25:06 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
walla şimdi bende şaşırdım... eminmisin turbo? eğer kesin eminsen, banada delikanlı gibi özür dilemek düşer...

kim yahu bunlar

« Yanıtla #55 : 05.04.2007 20:51:22 »
Hızlı düğmeleri aç

tURbO

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vigo;13786
walla şimdi bende şaşırdım... eminmisin turbo? eğer kesin eminsen, banada delikanlı gibi özür dilemek düşer...

Evet eminim. Venom mu neydi adi. o yollamis. Obituary soylemisti bana. ona soylemis.

kim yahu bunlar

« Yanıtla #56 : 05.04.2007 23:14:50 »
Hızlı düğmeleri aç

kasa-demo

• Full Member
    • Profili Görüntüle
bu arada vigo ve turbo için dedik de sen de sözlükte az döktürmemişsin ssg

kim yahu bunlar

« Yanıtla #57 : 06.04.2007 02:47:57 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
turbo, ok, bunu özel bi phone-call da çözücez... hayret ya, çok emin hatırlıyorum. neticede bana da olayı sen söylemiştin... du bakalım... ulan yargısız infaz yapmamışımdır inşallah...

kim yahu bunlar

« Yanıtla #58 : 06.04.2007 22:05:12 »
Hızlı düğmeleri aç

Wisdom

• Full Member
    • Profili Görüntüle
:-)

"tr scene"

kim yahu bunlar

« Yanıtla #59 : 07.04.2007 00:15:08 »
Hızlı düğmeleri aç

scotch

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vigo;13676
ssg : hocam walla bi an seninde clique member'ı olduunu düşüncem ama :) :) :)... ya siz bana bakmayın... keşke her partiye gelselerde, bi de release yapsalarda, hatta compoları da kazansalar...

bakın , ben ortalığa bi fişek attım bi anda millet toplandı...

scotch acaba ex-bronx / clique scotch mu? izmirden?

tahmın dogru.