Gönderen Konu: Skate, CaiSSoN, Bart  (Okunma sayısı 8747 defa)

Skate, CaiSSoN, Bart

« Yanıtla #30 : 15.01.2007 02:02:38 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
16 seneyi abartma. Yaklaşık 12 sene önce falan tanıştık ilk olarak. Yıllar sonra bir kez daha karşımıza çıktı, yaklaşık 8 sene kadar evvel. Ondan beri bir daha görüşmedik.

Skate, CaiSSoN, Bart

« Yanıtla #31 : 15.01.2007 02:04:34 »
Hızlı düğmeleri aç

CaiSSoN

• Full Member
    • Profili Görüntüle
    • http://
ben en son bu adamla görüşmemi; buna biraz disket verip bidaha görmemek üzere postaladığımı hatırlıyodum...

amaaaaan neyse 10 senenin üzerinde ya ha 12 ha 16. Gece vakti gülmek iyi geldi ne diyim...

benim upgrade yapmam gerekebilir, hafıza tekliyo arada bir... :D

Skate, CaiSSoN, Bart

« Yanıtla #32 : 15.01.2007 09:41:16 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skate
Caisson'un bahsettiği Hotline olayında da "peki Hotline'da hangi nick ile bulunuyorsun?" dediğimizde herif bize XXX/Hotline olduğu söyledi. Biz de "iyi de biz tanıyoruz XXX'i o sen değilsin" dedik. Bi tarafı sıkışınca "şey... O XXX aslında bir kişi değil üç kişi, her X başka birini ifade ediyor, ben de Xlerden biriyim" dedi. Biz de arkadaşa ödül verdik. :)

Yalniz OHA derim baska bise demem siksen aklima bole bi yalan gelmez yani yuh yuh yuh :)

Skate, CaiSSoN, Bart

« Yanıtla #33 : 15.01.2007 09:49:44 »
Hızlı düğmeleri aç

CaiSSoN

• Full Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bakkada
Yalniz OHA derim baska bise demem siksen aklima bole bi yalan gelmez yani yuh yuh yuh :)

uheuhehhheheheheh

Skate, CaiSSoN, Bart

« Yanıtla #34 : 15.01.2007 11:44:31 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Bakkada da tek basina bi grup aslinda
B,A,K,K,A,D,A her harf baska bir insan...

Adam sizofrenik olmasin?

Skate, CaiSSoN, Bart

« Yanıtla #35 : 15.01.2007 11:51:23 »
Hızlı düğmeleri aç

CaiSSoN

• Full Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bakkada

Adam sizofrenik olmasin?

aslında çok da yüklenmemek lazım kardeşimize. Onu da öyle kabul edeceğiz :D

kayış kopmuş demiştim ya o hesap işte, kendi bir dünyası var. O onun içerisinde mutluysa açıkçası bize de bok yemek düşüyor kardeşim.

mmmahahahahahahaha

Skate, CaiSSoN, Bart

« Yanıtla #36 : 15.01.2007 12:46:01 »
Hızlı düğmeleri aç

coze

• Full Member
    • Profili Görüntüle
Aynı zamanda Teleteknik çalışanıymış.
http://utilitybase.com/user?action=show&id=268
Ben bu elemanın yazdığı bozuk 1541 leri tamır etmek kafa ayarı yapmak gibi bir döküman okuduğumu hatırlıyorum ama bulamadım.

Skate, CaiSSoN, Bart

« Yanıtla #37 : 15.01.2007 12:57:06 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Evet eski teleteknik çalışanı. Hardware koleksiyonu da ordan geliyor zaten. En son gittiğimde 10-20 arası c64, bir o kadar 1541, 1541-II, 1571 v.s. drive, 16 tane mi neydi multi ice/action replay VI, birsürü başka kartuş, 7000 disket, bilimum commodore aksesuarı falan vardı evinde elemanın. Daha önce de dediğim gibi "bende acayip hardware var, manyak gibi" falan derse bir o doğrudur. Yiğidi öldür hakkını yeme olayı.

Skate, CaiSSoN, Bart

« Yanıtla #38 : 15.01.2007 13:31:57 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
92 yilinda elime yeni bronx demosu gecmisti, metallic/clique'in dukkanina gitmistim (o donem dukkani vardi), musterilerin gitmesini beklerken, disketin uzerinde bronx yazisini goren birisi, "bronx grubundan misin abi?" diye sordu.. "hayir" dedim keza henuz girmemistim :D
o soruyu soran kisi mr.flag/system terror'mus.. heralde yalan soylemis olsaydim, anlik gurur ama uzun sureli bir utanc olurdu..

ancak tam tersi oldu, ispartada yasarken, amigaci biriyle tanistim ve adamin elinde demolar vardi.. parayla satmaya kalkti bana, bronx-what a rush'i istedim (atiyorum) 5 ytl dedi.. ok dedim, cekti disketi, cektikten sonra 7.5ytl dedi.. olmaz felan filan derken, istemiyom o zaman dedim.. bir daha gorusmedim adamla.. yillar sonra turbo bana bu ilgili sahsi kasdederek, "sana assembler ogretmis dogru mu" dedi.. dumur oldum ve "yok oyle bisi" dedim, sarildik aglastik hemen orda..

Aptallarla tartışma

« Yanıtla #39 : 07.02.2008 18:51:20 »
Hızlı düğmeleri aç

cingayufuk

• Ziyaretçi
Aptallarla tartışma, diğerleri aranızdaki farkı anlamayabilir

Aptallar  yanlış
bir şey yaptıklarında ,mazeret olsun diye, bu işi her zaman yaptıklarını söylermiş. Doğrudur, aptallar ve provokatörler her zaman aynı işi yaparlar.   Bunları tanıyıp anlamak hem gerekli hem de eğlencelidir.
               Aptalların söyleyip yazdıklarına bir çok insan inanabilir. Aptallar, aptal olduklarını gizleyebilmek için zekice hareket etmek zorundadır. Onlar bilgiye değil duyguya yönelirler ve insanların zaaflarını iyi bilirler. Tarihin sayfaları , dünyayı böyle idare eden aptallarla doludur.
Provokatörler için ilk gerekli şey bilgidir. Onlar yalan ve çarpıtmalarının zeminini iyi kurabilmek için kullanırlar bilgiyi. Atı eşek, eşeği at yapabilmek için ,hayvan denen canlının ne olduğunu bilmeleri gerekir. Bilgiyi bu amaçla edinirler. Ne ki provokatörlerin söylediklerine sadece aptallar inanır. Dünyayı yönetmeye soyunan her aptalın arkasında bir provokatör vardır.
Aptallar her insan gibi düşünebilir ama bir düşünceye bağlı değillerdir. Yığınları etkileyebilmek için her kalıba girebilir,  yerini ve zamanını dikkate alarak her düşünceyi savunabilir. Provokatörler düşünmez.  Kendi aptallarının düşüncelerine hizmet ederler.
Bir aptal iki kere ikinin beş ettiğini söylediğinde bir provokatör, iki kere ikinin dört ettiğini söyleyenlere saldırır. Yöntem ise hep aynıdır : Onların iki kere ikiye dört değil de altı dediğini iddia eder. Böylelikle dört diyenler yeniden kendi doğrularını ve altı demediklerini açıklamaya çalışırken, provokatör kendi aptalına zaman kazandırır.
Bir aptal belirli bir güce erişirse kendini aslan sanır. Gerine gerine orasını burasını kaşırken , bu gücü kaybedeceği korkusuyla çok konuşur.  Bu korkusu gerçeğe dönüşüp de kendi gücünün karşısına daha büyük bir güç çıktığında, bu aptal aslanımız dağa değil en kolay yakalanacağı yere  kaçar ve üstündeki aslan postunu çıkartıp kendi  gerçek haline döner. ıki kere ikinin beş ettiğini iknaya çalışan provokatör, böyle durumlarda hayvan hakları evrensel beyannamesinin en keskin  savunucusu olur. Aptal aslanımız hayvan bakıcılarına   methiyeler düzerken, provokatör,  hayvanat bahçesinde at-eşek-köpek demeden birlikte ama hayvan olarak yaşayabilmenin güzelliğini  anlatır.
Aptalından ayrı düşmüş provokatör sudan çıkmış ördeğe benzer. Gözleri görmez, hafızası uyuşur, tat alma duygusunu kaybeder.  Her şeyi birbirine karıştırır. Kızıla kara, pembeye kızıl der.  
Bugün Gülhane Parkından geçerken,  ödeneksizlikten dolayı kaldırılan hayvanat bahçesini düşününce, nedendir bilmem, bu yazı çıktı ortaya. Koskoca devletin Gülhane Parkındaki hayvanlara bakamadığına kim inanır? Yada bir başka deyişle, devlet Gülhane’deki hayvanlara bakmaz da neredekilere bakar?
Söz içeriği aştı yine…
[/SIZE][/FONT]

insallara saldırmak zavallılara yakışır

« Yanıtla #40 : 07.02.2008 19:00:36 »
Hızlı düğmeleri aç

cingayufuk

• Ziyaretçi
şunu söylemem lazımki (Anlayasanız diye defalarca anlatıyorum anlamıyorsunuz ama burda söylenenlere itibar etmiyorum etmemde boşunada uğraşmayın tahrik edemessiniz anca burda kendinizi eğlendirirsiniz gnotsic denen şahsın sattığı cihazlarda kendisi gibi çıktı (anladın sen mustafa) hem maüplasyon yaptı hemde bozuk cihazları tıktı (çalışmayan at once kartını hatırladınmı mustafa?) neyse onuda halletim ben hata bendeki sizin gibi adamlarla iş yaptım gg den çıkma sebebim gg ninde kredi kartımdan para çekmesi ve şirketi mahkemeye vermek için avukata başvurmam nedeni ile siteden çıkartıldım orada gg ile olan olay sizin üstünüzede vazife değil avukatım aracılığı ile de paramı geri aldım o9nun haricinde cassion denen adamıda tanımam vigoya gelince ugurun kendinden haberi yok şimdi ona sorarsan can yalçını tuaregi filanda inkar eder :) e aslını inkar eden bronx üyesidir o zaman ageis e sorun odamı yalan sölüo onuda geç jimmy taşdemir e sorun bronx a 1995 de alınıp alınmadığımızı olmadı elimde 1995 de yapılmış yazışmalar hala mevcut neyse siz kendi kendinize eğlenin ne yazarsanız yazın umrumda değilsiniz kaile bile almam sizi anca kendi çapınızda eğlenirsiniz işte ha mdem o güğnlerden bahsettin emir efendi benim evime gelip camdan kafanı çıkartıp sikin beni diye bağırdığını filan yazmamışsın çakmağı götüne dayayıp osurugunu tutuştuduğunuda unutmuşsun onuda ben yazayım da millet eğlensin biraz
« Son Düzenleme: 07.02.2008 19:03:23 Gönderen: cingayufuk »

iki yüzlü

« Yanıtla #41 : 07.02.2008 19:05:04 »
Hızlı düğmeleri aç

cingayufuk

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Bakkada;11859

Adam sizofrenik olmasin?

bakkada sende iki yüzlüsün senden kartuşları almaya geldiğimde böle konuşmuyodun adam sandım ama değilsin

cevap

« Yanıtla #42 : 07.02.2008 19:06:27 »
Hızlı düğmeleri aç

cingayufuk

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: esmaeild;11842
yoksa bu arkadaş (ozaman beyazıt meydanında 64 ler degilerimi satıyorken) kasette yüklü bazı oyunlar karşılığında 64 ler dergilerini benden almaya çalışan arkadaş olmasın. :D hayal meyal böyle bir olay kalmış aklımda. kimse o arkadaş çıksın ortaya. (vermişim galiba dergileri bir tanesi bile yok (çocukluk işte hugo vardı kasette))

ben seni tanımam beyazıtta ben hiç tezgah açmadım açmamda ne iişim var benim oralarda gülünç şeyler yazmışsın hakkımda komik olma

postalandım

« Yanıtla #43 : 07.02.2008 19:09:11 »
Hızlı düğmeleri aç

cingayufuk

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: CaiSSoN;11856
ben en son bu adamla görüşmemi; buna biraz disket verip bidaha görmemek üzere postaladığımı hatırlıyodum...

amaaaaan neyse 10 senenin üzerinde ya ha 12 ha 16. Gece vakti gülmek iyi geldi ne diyim...

benim upgrade yapmam gerekebilir, hafıza tekliyo arada bir... :D

sen bana ne zaman disket verdin bendeki disketler bana yeter gidin black e sorun onun c64 disketleride bende idi eski demolar dahil gülünç olan biri varsa anca bu sensin

gereksiz işler forumu

« Yanıtla #44 : 07.02.2008 19:11:39 »
Hızlı düğmeleri aç

cingayufuk

• Ziyaretçi
1995 de bronx üyesiydim ama önemi yok (ageis e sorun) böyle daha güzel ayrıca cassion denen şahsıda tanımam bana disket filanda vermedi verseydi burda olurdu doğrudur teknik dökümanların çoguda şu anda bende duruyor gittigiidyor da kartımdan para çekti mahkemelik oldum siteden çıkartıldım ama paramı kaptırmadım gnostic olayına gelince hem 350 ye çaktı hem ne atonce hem cihazlar bozuktu halada yazmışda yazmış ayrıca yazılanlara itibar etmem muhatap bile almam kaile alıp cevap bile vermedim boşuna gerilimi artırmayın benim c64 amiga scene ilede filan artık alakam yok türkiyeden bir kaç kişi hariç kimseylede görüşmüorum görüşmekte istemiyorum gröüşürsem oda  oda msn den artık amiga 4000 im var hobi olarak os4 amiga 4000 ile uğraşıyorum artık çocukca işlerden vazgeçin bence benimle dalga geçtiğinizi sanıyosunuz ama kendinizi küçük düşürosunuz hayır bunu daha evvelde söyeldim artık anlayın!
« Son Düzenleme: 07.02.2008 19:34:56 Gönderen: cingayufuk »