Gönderen Konu: saçmalama hakkında cevap  (Okunma sayısı 686 defa)

saçmalama hakkında cevap

« : 08.02.2008 02:57:40 »
Hızlı düğmeleri aç

cingayu

• Ziyaretçi
çııÖÖçşıÜüzırvalammamdan bahsettinde aklıma geldi spastica forumun kendiside içerisindeki hakkımda yazan üyelerde zırvanın ta kendisi...yaptıklarınız iftrialarınız ve çirkefleriniz yalanlarınız zaten sizin gibi "zavallı ve aciz" kişilere yakışır ancak sizi yalanlarınızla karaktersizliklerinizde sahtekarlıklarınızla baş başa bırakmak bana yakışanı olur bu yaptıgınız dedikoduya bişi denir hadi onuda yazmayayım anlayan anlamıştır sizin ne "tür" insanlar oldugunuzu!! bunu tartışmaya gerek bile yok kendiniz açık seçik beyan ediyorsunuz forumda zaten sizin gibi zavallıların yüzünden bu camia bozuldu bronx introlarını alıp asceraus a çevirdiğiniz günleride unutmuşsunuz emir denen spastiğin cama çıkıp yokmu beni siken diye bağırmasınıda (bir insan ilk defa geldiği evde ev sahiplerinin duyacağı şekilde yokmu beni siken diye bağırırsa bu ahlaksızlık olmuyorda benim yazdıklarım ahlaksızlık zırvamı oluyor acaba? bi düşünün anlarsınız ya bu emir denen zatı şahane kıçına çakmak tutup tutuşturmasına kahkahalarla gülmesinide buna ne dersiniz ? ) ismail denen zat da benim hakkımda zırvalamış ismail efendi sana ilk 4114 ile çift renk çipi yapalım 256 renk olsun c64 fikrini kim verdi bi sölesene hadi neyse daha çok kendiniz rezil etmeyin elaleme oturun elite elite (ne kadar elit oldugunuz tartışılır clique vigonun hesabını kestikten sonra ortadan yag gibi kaybolmuştu şimdi yeni yeni çıkmaya başladı saklandığı delikten daha remix of clique can yalçın ölmedi anlatsın size bronxun hikayesini tuareg vs vs da anlatsın neden ayrıldıklarını neden clique i kurduklarını black e sorun 1987 de xline ile uğraştıgımız zamanları sonra unreal ı nasıl kurdugumuzu ahmetin amigadaki ilk light typer effektini c64 e geçirmesinide inkar edersiniz şimdi siz bida abash vardı asil doğa demir ona sorun amigada legacy günlerimizi yılmı yıl 1987 lerin ortası ile 1993 arası ) takılın siz kendi aleminizde saygıdanda bahsetme sizde ahlak ve saygı zaten yok tuzunuz kuru konuyuda uzatmayın boş işlerinize devam edin ben oraları geçeli çoook oldu o derenin altından çok sular geçti havada bulut meseleyi unut kısacası ne söyleseniz hikaye gelir bana bu saaten sonra şimdi konuya cevapta verir kitlersiniz sonrada ban atarsınız ee size bu yakışır değilmi milletin gerçekleri ögrenip rezil olmanıza müdade etmessiniz nede olsa değilm

saçmalama hakkında cevap

« Yanıtla #1 : 08.02.2008 03:01:30 »
Hızlı düğmeleri aç

dumbullu64

• Ziyaretçi
Güzel kardeşim özel mesaj attım. MSN'e gelirmisin lütfen.