Gönderen Konu: zırva hakkında  (Okunma sayısı 1248 defa)

zırva hakkında

« : 08.02.2008 00:27:15 »
Hızlı düğmeleri aç

cingayufuk

• Ziyaretçi
zırvalammamdan bahsettinde aklıma geldi spastica forumun kendiside içerisindeki hakkımda yazan üyelerde zırvanın ta kendisi...yaptıklarınız iftrialarınız ve çirkefleriniz yalanlarınız zaten sizin gibi "zavallı ve aciz" kişilere yakışır ancak sizi yalanlarınızla karaktersizliklerinizde sahtekarlıklarınızla baş başa bırakmak bana yakışanı olur bu yaptıgınız dedikoduya bişi denir hadi onuda yazmayayım anlayan anlamıştır sizin ne "tür" insanlar oldugunuzu!! bunu tartışmaya gerek bile yok kendiniz açık seçik beyan ediyorsunuz forumda zaten sizin gibi zavallıların yüzünden bu camia bozuldu bronx introlarını alıp asceraus a çevirdiğiniz günleride unutmuşsunuz emir denen spastiğin cama çıkıp yokmu beni siken diye bağırmasınıda (bir insan ilk defa geldiği evde ev sahiplerinin duyacağı şekilde yokmu beni siken diye bağırırsa bu ahlaksızlık olmuyorda benim yazdıklarım ahlaksızlık zırvamı oluyor acaba? bi düşünün anlarsınız ya bu emir denen zatı şahane kıçına çakmak tutup tutuşturmasına kahkahalarla gülmesinide buna ne dersiniz ? ) ismail denen zat da benim hakkımda zırvalamış ismail efendi sana ilk 4114 ile çift renk çipi yapalım 256 renk olsun c64 fikrini kim verdi bi sölesene :)  benle ne alıp vermediğiniz var ? 14 senedir yüzünü görmüyorum görmemde derdiniz ne sıkıntınız varsa arkamdan dedikodu yapmayın o meseleyi 14 sene evvel çözecektiniz geçmiş gitmiş meseleleri açmayın i ama yok yok hata bendeki sizlerle o zamanlar irtibat kurmuşum adama saymamk lazımmış sizin gibileri bakıyorumda kuyruk acınız o kadar büyükki olayın üstünden 14 sene geçmiş hala aynı konuyu ısıtıp ısıtıp koyuyosunuz milletin önüne donanım ve elimdekileri paylaşmadığım içinmi yoksa kıskançlıkmı alamassınz sizin gibilerin eline geçeceğine üstüne benzin döker yakarım daha iyi emir efendi %99 u yalandır demiş emir efendi senin söylediklerinin 100 de yüzü yalan bu daha kötü! onun için sen hiç konuşma ha ayrıca babamla aramdaki diyalog benle babamı ilgilendirir onuda yazmışta acaba bu evden niye kovuldugunuzu anlatmadınız ben anlatayımmı anlatmayayım bir daha insanların yüzüne bakamassınız çünki :) hadi neyse daha çok kendiniz rezil etmeyin elaleme oturun elite elite (ne kadar elit oldugunuz tartışılır clique vigonun hesabını kestikten sonra ortadan yag gibi kaybolmuştu şimdi yeni yeni çıkmaya başladı saklandığı delikten daha remix of clique can yalçın ölmedi anlatsın size bronxun hikayesini tuareg vs vs da anlatsın neden ayrıldıklarını neden clique i kurduklarını black e sorun 1987 de xline ile uğraştıgımız zamanları sonra unreal ı nasıl kurdugumuzu ahmetin amigadaki ilk light typer effektini c64 e geçirmesinide inkar edersiniz şimdi siz bida abash vardı asil doğa demir ona sorun amigada legacy günlerimizi yılmı yıl 1987 lerin ortası ile 1993 arası  ) takılın siz kendi aleminizde saygıdanda bahsetme sizde ahlak ve saygı zaten yok tuzunuz kuru konuyuda uzatmayın boş işlerinize devam edin ben oraları geçeli çoook oldu o derenin altından çok sular geçti havada bulut meseleyi unut kısacası ne söyleseniz hikaye gelir bana bu saaten sonra şimdi konuya cevapta verir kitlersiniz sonrada ban atarsınız ee size bu yakışır değilmi milletin gerçekleri ögrenip rezil olmanıza müdade etmessiniz nede olsa değilmi:) neyse siz atıp tutmaya devam ben yoluma devam it ürür kervan yürür
« Son Düzenleme: 08.02.2008 01:27:24 Gönderen: cingayufuk »

zırva hakkında

« Yanıtla #1 : 08.02.2008 00:40:28 »
Hızlı düğmeleri aç

fluke

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
:eek: ne diyon hacı sen yaaa ? :eek:

kafan mı güzel ? ne kullanıyosun bakim sen ?  şiiiiiiiiiiiiiiiii

zırva hakkında

« Yanıtla #2 : 08.02.2008 01:12:48 »
Hızlı düğmeleri aç

nightlord

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.nightnetwork.org
arkadaslar kimseyi kimseye karsi savunmak icin soylemiyorum. ama ufukcingay adli kullanicinin neden bu kadar sinirlendigini de anlayabiliyorum. ben de yillar sonra bir web sitesinde hakkimda buk adar bol miktarda negatif sey yazildigini farketsem cok sinirlenirdim. Amacim o konu basliginda yazanlari veya yazilanlari elestirmek de degil.

o yuzden bu konunun kapatilmasini ve uzerine gidilmemesini rica ediyorum. Eger buyuk bir itiraz olmazsa bir kac saat sonra ufuk cingayi bu kadar sinirlendiren konuyu ve bu konuyu silmeyi teklif ediyorum. zaten geyik bolumunde olan ve bilgi icerigi bakimindan cok degeri olmayan bir konu oldugu icin bu oneriyi yapiyorum

saygilar

zırva hakkında

« Yanıtla #3 : 08.02.2008 01:17:04 »
Hızlı düğmeleri aç

Hydrogen

• 7DX Organizer
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.glance.ws
Katiliyorum Nightlord. O topic'in hic bir seye faydasi yok. Yazildigi zaman da hoslanmamistim.
Bence insanlar hakkinda espri konusu haline getirilen elestirilerin bu forum catisi altinda yeri olmamali.

zırva hakkında

« Yanıtla #4 : 08.02.2008 01:23:25 »
Hızlı düğmeleri aç

Ragnor

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://ozanemirhan.blogspot.com
Nightlord, çok kötüsün abi ya, tam uzun uzun küfredip rahatlayacaktım, bakayım benden önce mesaj yazan olmuş mu dedim ve senin mesajını gördüm. Gördüğün üzere o yazıyı yazmıyorum ama bence boşuna bu adamı koruyorsun, bana sorarsanız başlıkları silin yada kapatın, adamıda banlayın.

zırva hakkında

« Yanıtla #5 : 08.02.2008 01:27:54 »
Hızlı düğmeleri aç

nightlord

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
aslinda kimseyi korumuyorum sadece bu forumu okuyan birisi, kim olursa olsun herhangi bir konu basligindan rencide olsun istemem. forumun amaci bu degil cunku.

Dedigim gibi o topici silmek niyetindeyim.

zırva hakkında

« Yanıtla #6 : 08.02.2008 01:28:05 »
Hızlı düğmeleri aç

fluke

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
yapmayın yazzzıktır oda bir insan, saçmalamakta bir özgürlük, ne güzel eğleniyorduk. merak ettim emir denen arkadaş gerçekten bağardımı, bağardıysa neden, sonuç, sebep ? üstünede çakmakla kendini yakıp evden kovulan kim? yazsana telemanyak merak ettirdin bari yazzz.
hahahhahahhaaaaaaaaaa

zırva hakkında

« Yanıtla #7 : 08.02.2008 01:30:34 »
Hızlı düğmeleri aç

nightlord

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
konuya cevap gelmeye devam ediyor :)

ok bu konuyu kapatiyorum. her iki konu basligini da silmeme itirazi olan bana pm atabilir

bu konuda acilan her yeni topic'i siliyor aolacagim bu arada