Gönderen Konu: Nightshift 2007 - Tesekkur  (Okunma sayısı 16164 defa)

Nightshift 2007 - Tesekkur

« : 05.03.2007 11:34:24 »
Hızlı düğmeleri aç

endo

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.moldibi.com
Nightshift Demo Party 2007'yi de geride biraktik, cok guzel bir parti oldu! Gelen, katilan herkese cok cok tesekkurler. Cok guzel vakit gecirdik, harika sohbetler, guzel seminerler, compolar, stufflar. hepsi cok guzeldi.

Nightshift Demo Partiyi duzenleyen ekibe sonsuz saygi ve tesekkurlerimi gonderiyorum.
Tabii ki kisa sure icinde herkesten parti reportlar gelmeye baslayacaktir ;)
Biz de heyecanla okuyacaz hepsini! :rolleyes:
- endo of glance -

« Yanıtla #1 : 05.03.2007 15:33:49 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
evet beyler, parti reportları bekliyoruz

« Yanıtla #2 : 05.03.2007 15:45:37 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
party'den dondukten sonra dogru duzgun uyuma firsati bulamadan direkt i$lere dalmak zorunda kaldim. bir suredir gunde 3-4 saat ile ayaktayim (party fotolarina goz attimda zaten son gun fotolarinda iyice kaymi$ vaziyetteyim)

ustune donus yolunda harddiskim bozulmus, sorun ne su an bilmiyorum, iyice bozmamak adina kafayi tam toplamadan bakmak istemiyorum..

report yazma zaman araligina sahip oldugum an yazacagim..

« Yanıtla #3 : 05.03.2007 16:25:40 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
@Gnostic: :( hdd olayına çok üzüldüm kardeşim. umarım kurtarırsın kopyası olmayan codelarını, dosyalarını v.s. hdd'inin uçması ve partide konuştuğumuz source code dosyanın uçması arasında bağlantı kurarak iki ihtimalli bir sonuca vardım.

1) finit'i kaldırmakla bir ilgisi yokmuş, senin hdd zaten öksürüyormuş.
2) finit'i kaldırmak hdd bozuyor.

Elbette ki bu güne kadar FPU kullanan hiçbir kodumda finit kullanmamış biri olarak 1. ihtimale odaklanıyorum ;)

« Yanıtla #4 : 05.03.2007 16:43:46 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
valla icinde sirket datalari olmayan sadece ozel dosyalarim olan bir external hddydi..
en son teslaya file atmak icin taktim, makina goremiyom felan diyordu, biraz ugrastirdi.. ben usb porttaki teslanin flash diski ile uyusmadilar felan diye dusunmustum ama file'lari sorunsuz atti (sanirim)..
@tesla: dosyalari bir kontrol et..

bu gece uyurum heralde, yarin bakariz artik.. ben bisisi yoktur umut ediyorum, amin..

« Yanıtla #5 : 05.03.2007 18:58:58 »
Hızlı düğmeleri aç

drey

• Full Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.emirdiril.net
Hydrogen'in bana hep zevkle bahsettiği bu demoscene partilerine ve demoscene'e ilk girişim Nightshift '07 ile olduğu için bu partinin benim için yeri ayrı bi büyük olmuştur. Organizasyonda emeği geçen tüm yüce scenerlara teşekkürler.

Yalnız şunu eklemeden geçemicem, hakkında bu kadar yazılıp çizildikten sonra Hydrogen, Datura ve Endo üçlüsünden bi BUGBOMBER semineri bekliyodum ne yalan söliim :D

« Yanıtla #6 : 05.03.2007 19:45:17 »
Hızlı düğmeleri aç

stranger

• Full Member
    • Profili Görüntüle
Ozel te$ekkurler:
Vigo & Hyper: Mukemmel organizasyon ve tum emekleri icin...
Endo & Skate: Yogun tempolarina ragmen tum sorularima saatlerce en ince detayina kadar aciklama getirme inceliginde bulunduklari icin...
Gnostic (MS!): Turbulanslarda beni sakinle$tirdigi :) ve yolculugu surekli gulerek gecirmemize neden oldugu icin..Yol arkada$im benim...(domatizzz desem anLarsIn herhalde eheheh)
Hydrogen: Guzel sohbeti ve ust kattaki sira arkada$ligi icin...AyrIca her ne kadar almayI unutsamda madness logolari icin...
Cassion: Crack sohbetleri ve olum makinasini kirarak beni meraktan kurtardigi icin :)
Nightlord: Detayli tutoriallari ile seneler sonra c64 'un ba$Ina ilk gunku kadar heyecanla oturmami sagladigi icin...
Veee partinin yILdIzLarI DEMODOJO... Partiyi $enlik havasIna soktuklari icin...

Ayrica burada saymanin guc olacagi onlarca ki$iye de o super ortamIn olu$masIna katkI sagLadIkLarI icin....
« Son Düzenleme: 06.03.2007 11:48:10 Gönderen: stranger »

« Yanıtla #7 : 05.03.2007 21:07:01 »
Hızlı düğmeleri aç

CaiSSoN

• Full Member
    • Profili Görüntüle
    • http://
Alıntı yapılan: stranger;12698
Ozel te$ekkurler:
Cassion: Crack sohbetleri ve olum trenini kirarak beni meraktan kurtardigi icin :)

Valla kardeşim daha halen tam bitmedi, uyuz oldum burda. oyun başı tamam ama hakların bitince bidaha şifre soruyo, diski parçalicam nerdeyse... :)

bu arada ben doğrudürüst hiç kod yazmamıştım, belki bu gazla bakarsınız inceden tutunurum biyerlere. Nasılsa nightlord kardeşimin tutorial'ları tutmaya yeter de artar :)

« Yanıtla #8 : 05.03.2007 23:36:50 »
Hızlı düğmeleri aç

ref

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
Yahu, partide yarışan ürünleri nezaman download edebileceğiz?

Sabırsızlık ediyorum biliyorum ama insanların o andaki surat ifadelerini kaydetmek amacıyla demoları izleyemedim ağız tadıyla. Bidaha kamera getirmiycem hiçbir partiye :)

« Yanıtla #9 : 05.03.2007 23:39:05 »
Hızlı düğmeleri aç

CaiSSoN

• Full Member
    • Profili Görüntüle
    • http://
Alıntı yapılan: ref;12701
Yahu, partide yarışan ürünleri nezaman download edebileceğiz?

Sabırsızlık ediyorum biliyorum ama insanların o andaki surat ifadelerini kaydetmek amacıyla demoları izleyemedim ağız tadıyla. Bidaha kamera getirmiycem hiçbir partiye :)

valla siteden çekebilirsin ref...

ben emdim hepsini
seyretcem birazdan

« Yanıtla #10 : 05.03.2007 23:41:14 »
Hızlı düğmeleri aç

datura

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
Çok güzel bir party daha geride kaldı; başta vigo & hyper olmak üzere organizator arkadaşlara, yardımları dokunan herkese çok teşekkürler
Hello, I'm a signature virus. Copy me into your signature to help me spread.

« Yanıtla #11 : 05.03.2007 23:48:36 »
Hızlı düğmeleri aç

PE&OAS

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
güzel, zevkli bir parti oldu. katılmış ve organize etmiş olan herkese teşekkürler...

« Yanıtla #12 : 05.03.2007 23:48:58 »
Hızlı düğmeleri aç

ref

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: CaiSSoN;12702
valla siteden çekebilirsin ref...
ben emdim hepsini
seyretcem birazdan

Hay yahu. Sabahtan beri 100 kere girdim kontrol ettim, sol taraftaki menü ye eklenecek diye bekliyorum.. Niye öyle bir beklentiye girdim ki acaba... neyse kısa kesip download'a başlıyım..

Partinin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkürler :D

« Yanıtla #13 : 06.03.2007 02:41:18 »
Hızlı düğmeleri aç

nightlord

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.nightnetwork.org
bu son mesajlardan sonra Nightlord ref ile arda'nin ayni kisi oldugunu gec de olsa yeni anlar... olsundur :)

« Yanıtla #14 : 06.03.2007 10:55:30 »
Hızlı düğmeleri aç

endo

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.moldibi.com
Alıntı yapılan: drey;12693
Hydrogen'in bana hep zevkle bahsettiği bu demoscene partilerine ve demoscene'e ilk girişim Nightshift '07 ile olduğu için bu partinin benim için yeri ayrı bi büyük olmuştur. Organizasyonda emeği geçen tüm yüce scenerlara teşekkürler.

Yalnız şunu eklemeden geçemicem, hakkında bu kadar yazılıp çizildikten sonra Hydrogen, Datura ve Endo üçlüsünden bi BUGBOMBER semineri bekliyodum ne yalan söliim :D

ya sormayin, aslinda vigo ile de konusup kararlastirmistik, dev ekranda hydrogen-datura-ben ucumuz kapisacaktik, insanlar dogal ortamlarinda bu savasa tanik olacaklardi. ama maalesef vakit yetmedi, vigonun seminerine bile vakit kalmadi, konser felan derken saat cok gec oldu..
ilk firsatta (7d7?) bir canli bugbomber turnuvasi olacaktir ama.
- endo of glance -