Gönderen Konu: Bakkada'dan Tesekkurler....  (Okunma sayısı 13554 defa)

Bakkada'dan Tesekkurler....

« : 04.03.2007 23:16:52 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Parti ortaminda aktaramadigim , anlatamadigim hissedip de belli edemedigim seyleri parti sonrasi ufak bir baslikta toplamak istedim.

Oncelikle ilk defa bir partiye grup olarak(1 kisiden fazla :) ) katilma zevkini , parti ortaminda grup halinde hareket etme hazzini bana tattirdigi ve butun bunlari gruba katilmayi kabul ederek basardiklari icin ,
sadece 5 - 7 saat uyuyup ve geri kalan zamanin %85inde calisarak gerek ortak demomuz gerek grup adina tek basina yaptiklari calismalar icin ,
ilk girdigimiz demo compoda 6 urun arasindan 3.olmamizi , gene ilk girdigimiz music compoda 15 urun arasindan 2.olmamizi saglayacak kadar saglam isler cikardiklari icin;

Oxzy ve Drey'e kocaman kocaman tesekkurler...

Diger bir taraftan DemoDojo'nun urun cikartabilmesi icin elinden geleni yapan parti organizasyonuna , grubumuzu adeta bagrina basan Turk scene'ine de cani gonulden tesekkurler.

Partide yayinlanan demomuza gelince , party release olan demomuzu deadline'i belli olmayan bir tarihte bitirmeyi planliyoruz.O zaman aslinda bu partiye nasil bir urunle katilmak istedigimizi herkese daha iyi anlatabilecegimizi umuyoruz.

« Yanıtla #1 : 05.03.2007 01:03:30 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
parti süresince gösterdiğiniz kararlılık, çok güzel bir yolda olduğunuzu ve bu konuyu artık gerçekten ciddiye aldığınızı, product release etmeye kendinizi adadığınızı gösteriyor. bu partiye kadar süren belirsizlik sürecini aşabildiğinize çok sevindim. türk demoscene'inde yer etmeye başladınız, gözler üzerinizde artık. aynı kararlılığı 'süresiz' desen de, o product'ı full release etmede de göstereceğinize eminim; bizleri çok bekletmeyin yeter.

« Yanıtla #2 : 05.03.2007 01:52:36 »
Hızlı düğmeleri aç

CaiSSoN

• Full Member
    • Profili Görüntüle
    • http://
valla spaz'ın dediğinin bir diğer versiyonu :

azimle ..... betonu delermiş :D

Drey'in göstermiş olduğu başarıya da hiç şaşırmadım desem yeridir. Ama ilk katılımda gelen ikincilik sakın rahatlatmasın yani... ışin içine tatlı bir rekabet de girince siz o zamanki gazı görün :) Mutlaka ve mutlaka çok daha iyi işlere imza atacaksınız...

Deadline'ı uzatmayın :)

« Yanıtla #3 : 05.03.2007 11:59:08 »
Hızlı düğmeleri aç

endo

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.moldibi.com
Parti mekaninda gosterdiginiz grup ruhu, araliksiz calismaniz (ve zaten super tatli insanlar olmaniz) hepsi cok guzeldi, ellerinize saglik!

Projenizi mumkun oldugunca yakin zamanda bitirmeye calisin, boylece %33 versiyon yerine %100 versiyonu, hepimizin uzerinde parti gazi varken gormus oluruz biz de :)

Sizleri 2007'nin en iyi cikis yapan grubu ilan ediyorum! :D
Drey'in muzigini de cok cok begendigimi bi kez daha soyleyim burada (kendisine de soylemistim.. ;) )
Sevgi ve selamlar..
- endo of glance -

« Yanıtla #4 : 05.03.2007 14:25:33 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
ıki açıdan tebrikler.

1) Kaliteli bir PC grubu olma yönünde attığınız büyük adımdan dolayı
2) Pouet'e submit edilen 30000. product olma şansına eriştiğiniz için :)

http://www.pouet.net/prod.php?which=30000

« Yanıtla #5 : 05.03.2007 15:33:01 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
demodojo'yu bende yılın en iyi çıkış yapan grubu ilan ediyorum. tam bir "team" şeklinde , bir örnek tshirt'leri, posterleri ile süper bi şekilde partiye katıldılar... aslanlar gibi de submitlerini yaptılar... tam gaz devam!

« Yanıtla #6 : 05.03.2007 15:39:45 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
demodojo tamamen kendi muhendisleri ile urettikleri demo ile hakikaten super bir cikis yapti.. ayriyetten poster/tshirt vs gibi ayrintilarda takdire $ayan..

drey ile hic konusamadik ama grubun bakkada ve oxzy adli personellerinin cana yakinligi bile ayri bir tebrik ve tesekkuru hak ediyor..

tebrikler..

« Yanıtla #7 : 05.03.2007 18:52:07 »
Hızlı düğmeleri aç

drey

• Full Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.emirdiril.net
Bakkada, işin en başından beri bana ve Oxzy'ye karşı olan inancın ve verdiğin gazlarla, "abi olmicak ya" dediğimiz yerde "olucak abi olucak" laflarınla Demodojo'nun "Ignition" ı olmayı sonuna kadar hakediyosun, ben de sana bunu için teşekkür ederim. :)

Ayrıca, verdikleri oylarla ikinciliğe kadar yükselmemi sağlayanlara da teşekkür ederim. Daha iyi müziklerle karşınıza çıkmak için elimden geleni yapıcam :)

Bunun dışında parti sırasında konuşma fırsatı yakalayamadığım, veya yakalayıp da üç cümlenin ötesine geçemediğim yüce scener'lardan beni affetmelerini rica ediyorum. Her ne kadar Hydrogen sayesinde hepiniz hakkında az buçuk bilgi sahibi de olsam sizlere karşı olan saygımdan iki kelimeyi bir araya getirememiş ve "abi adam yılların scener'ı beni kaale alır mı ki?" mantığıyla göz temasından bile kaçmış olabilirim, mazur görün :)

« Yanıtla #8 : 05.03.2007 19:08:15 »
Hızlı düğmeleri aç

PE&OAS

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
ben demodojo'nun masasına varıp söylemiştim, yine söylüyorum, yüzdekaç olursa olsun çok harika bir üründü... gördüğüm kadarıyla bile, senkron, tema, temaya tam olmuş müzik, güzel, ruhu olan bir demo olmuş/oluyor :)... tebrikler...

@drey: en geç iki partide geçiyor o dediğin şey:), gerçi mesela hydrogen diyorsun, o adamda yılların sceneri değil mi?:P

« Yanıtla #9 : 05.03.2007 20:06:51 »
Hızlı düğmeleri aç

Decipher

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://beskrajnost.com
demodojo kesinlikle "abi bu adamlar 2 partiye çok rahat 1.liğe oynar" tepkisini vermeme sebep oldu bu partide, Bakkada'ya söyleyecek laf yok gördüğüm en azimli, sevecen gülümsemesi yüzünden eksik olmayan tek scener :);

Drey'le adada tanışmıştık zaten de Drey'in söylediği saygı, kaale alınmama durumları falan çok yanlış düşünceler, olabildiğince rahat olacaksın abi belki o adam çok süper über aşmış biri ama unutma demoscene'de olduğun sürece bir gün sen de öyle olacaksın bir scener için kaçınılmaz bir son bu :) o yüzden direk muhabbete dalıp olaylarda fikir beyan etmek rulez!

Gelelim Oxzy'ye, hani 7D6'daki GP2X'ci Oxzy abi? :) Nerde GP2X prod'u? Hani baya iddialı bitirmiştik 7D6'yı? Hani kapışıyorduk? Neyse bu seferlik affettim :P Bir sonraki partide görüşmek dileğiyle diyorum, bununla beraber şahane party coding'in için de tebrik ediyorum partide ürün bitirmek herkesin ilk demosunda yapacağı türden bir iş değildir helal olsun :). O değil de widescreen laptop'da kodlayıp 16:9'dan 4:3'e çekmeyi unutma bir daha demoyu bak yoksa projektörde patlıyor :D
100% pure coder pr0n

« Yanıtla #10 : 06.03.2007 00:23:49 »
Hızlı düğmeleri aç

oxzy

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
    • http://www.3bprogramlama.com
Bende partyyi düzenledikleri için organizatorlere ve katılan herkese teşekkür ediyorum.
    Demoyu bitiremiyeceğimizi bile bile kastık ve bu kadar çıktı. Seyrettiğiniz demomuzun 1/2 lik kısmının storybordu denebilir :). Bi aksilik çıkmazsa Full release ancak iki ay sonra yayınlıcaz.

Vigo&Spaztica&CaiSSoN&Endo&Gnostic&... : Abilerim desteğiniz için çok saolun=), ama kusura bakmayım biraz bekleticez :(
Bakkada : Ignitionlığını sonuna kadar yapan grup kurucumuza teşekkürü bir borç bilirim:p
Drey : Genlerinde yeteneğe sahip olan arkadaşımız grubumuzun kalitesini direk %200 arttırmıştır. ıyiki hydrogen seni bizimle tanıştırmış=) iyiki varsın
Skate : \o/  oleyyy, 30000. olduuuuk :D
Dec1pher : 2007 beklentilerine bakıver koçum. Partide olmasa bile mutlaka bi demo var. O zaman görüşelin ;)

« Yanıtla #11 : 06.03.2007 11:25:14 »
Hızlı düğmeleri aç

hyper

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
    • http://
Alıntı yapılan: oxzy;12706
Bende partyyi düzenledikleri için organizatorlere ve katılan herkese teşekkür ediyorum.
    Demoyu bitiremiyeceğimizi bile bile kastık ve bu kadar çıktı. Seyrettiğiniz demomuzun 1/2 lik kısmının storybordu denebilir :). Bi aksilik çıkmazsa Full release ancak iki ay sonra yayınlıcaz.

bizde size tesekkur ederiz demodojo super product larla katıldıgınız icin.

bu arada bakkadanın party boyunca hakkınızda neler dedigini size soyleme calıstım :p bilemem artık yani...
valla dikkat edin adam super "ignitor":D

neyse şaka bi yana supersiniz beyler tesekkurler..
gfx icin birini bulana kadar elimden geldigince yardımcı olmaya calısırım birsey lazım oldugunda mesaj atın

« Yanıtla #12 : 06.03.2007 17:30:05 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hyper;12719

valla dikkat edin adam super "ignitor":D

ignator'un kraliyim :)