Gönderen Konu: Telekom personeline 2 Mbit ADSL 30 YTL  (Okunma sayısı 1030 defa)

Telekom personeline 2 Mbit ADSL 30 YTL

« : 12.05.2006 14:55:01 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
Çeşitli forum sitelerinde 2Mbit'e yükselen hatlar "ADSL 2 Kat Hızlandı" başlığında tartışlmaya başlanmışken limitleri yükselen hatların sadece Türk Telekom personeline tahsis edilen özel tarifeye bağlı ADSL hatları olduğu ortaya çıktı.

Tubider Bilisim Dunyasi

« Yanıtla #1 : 12.05.2006 17:31:17 »
Hızlı düğmeleri aç

spritus

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://resident.tr-demoscene.info
Alıntı
Originally posted by GnoStiC@May 12 2006, 02:55 PM
Çeşitli forum sitelerinde 2Mbit'e yükselen hatlar "ADSL 2 Kat Hızlandı" başlığında tartışlmaya başlanmışken limitleri yükselen hatların sadece Türk Telekom personeline tahsis edilen özel tarifeye bağlı ADSL hatları olduğu ortaya çıktı.

Tubider Bilisim Dunyasi
[post=7468]Quoted post[/post]
[/b]

telekom sucks

« Yanıtla #2 : 12.05.2006 20:28:34 »
Hızlı düğmeleri aç

Decipher

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://beskrajnost.com
sadece telekom değil adam kayıran her türlü piç sucks. Ülkemiz önde gelenleri bunu sık sık yapar bakınız: Milli eğitim bakanının yeğeni sınıfta kaldı diye bu yıl çıkması planlanan af geçen yıl çıktı ve bu sebepten milli eğitim bakanlığının bir üst sınıf müfredatını bizim müfredata ekleyerekten hedeflediği 1 yıl ekren bölüm seçimi yüzünden bizim okuldaki 228 kişinin [bunlar sadece bizimkiler] 86'sı garanti sınıfta kalıyor bir de bu çok iyi niyetli bir rakam 86 kişi eğer tüm sorumlular tüm sorumluluk sınavlarını verebilirse öte yandan 150 minimum deniyor ki bu çok büyük bir rakam artık seneye sınıfta 40 kişi okurlar... Neyse ki onlardan biri değilim :) Neyse çok uzattım ama söyleyesim geldi. Zaten o milli eğitim lavuğunun yeğenini de bulsam çok pis ...eceğim. Neyse...
100% pure coder pr0n