Gönderen Konu: donut saglayici araniyor  (Okunma sayısı 4762 defa)

donut saglayici araniyor

« : 18.04.2006 13:51:23 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
izmir'de donutcu bulunmadigindan (yuh!), dunkin donut gibisinden bir donut dukkanina erisim hakki ve garanti bankasi hesabi bulunan bir supplier araniyor..

kendisine havale edilecek meblag ile donut (ornegin 12li) alip, adresime kargolamasi gerekecek.. hatta mumkun ise bunu aylik intervallerde yapmak isterim..

izmirde donutcu acmak isteyen var ise, sadik musterisi olacagimi garanti ediyorum :)

ya da donutcu tanidiginiz vardir, bana bilgilerini verirsiniz ben direkt onunla muhattap olurum?

donut saglayici araniyor

« Yanıtla #1 : 18.04.2006 13:53:42 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Karşıyaka'da 1215 sokak'ta soldan üçüncü dükkan donut satıyor.

donut saglayici araniyor

« Yanıtla #2 : 18.04.2006 14:06:13 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
:blink:

bu bilgi halen gecerli mi?
yani bak kalkip gidecem, sonra hayal kirikligina ugramiyayim  :)

Alıntı
Originally posted by skate@Apr 18 2006, 01:53 PM
Karşıyaka'da 1215 sokak'ta soldan üçüncü dükkan donut satıyor.
[post=7065]Quoted post[/post]
[/b]

donut saglayici araniyor

« Yanıtla #3 : 18.04.2006 14:17:27 »
Hızlı düğmeleri aç

mrr

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.emre.co.uk
:D  :D  :D  :D  :D  :D

donut saglayici araniyor

« Yanıtla #4 : 18.04.2006 14:19:50 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Bu bilginin kaynağı şudur.

Ben bir zamanlar ızmir'li bir hatunla çıkıyordum. Doğal olarak ara ara ızmir'e ziyaretlerde bulundum. Bu arada ızmir'le ilgili topladığım bilgiler arasında Karşıyaka (35.5), Bostanlı, Alsancak, Pasaport, Bornova, Göztepe v.s. semt isimleri ile bir de ızmir'de sokakların isim yerine sayılarla ifade edildiği oldu.

Senin donut mesajının üzerine ben de içimden "ulan inandırıcı ve kesin bir adres verir ve sonuna da smiley koymaszam, Gnostic kesin numarayı yer" dedim. Netekim başarılı da oldum :lol:

donut saglayici araniyor

« Yanıtla #5 : 18.04.2006 14:23:25 »
Hızlı düğmeleri aç

mrr

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
:D  :D  :D  :D  :D  :D

ooh hemen bi tane gidiyim yiyim içi böle beyaz kremalı olandan... bavyeralı.. yumuşacık ekmeği ooooh..

donut saglayici araniyor

« Yanıtla #6 : 18.04.2006 14:52:01 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
senin mesajindaki 1215 sk, benim isyerime yakin (1211 sk), velakin burasi yenisehir.. bu killandirmisti..

ANCAK, i$in ilginci, pazar gunu stranger ile yaptigimiz meeting sonrasi (bostanli), karsiyaka carsiya "sutlu naciye" yemeye gitmek icin yururken, kenarda kumpir makinalarina benzeyen ve uzerinde donut yazan eski atil bir makina gordum.. bu da senin karsiyaka tanimina uyuyordu..

eger sokak numarasi da duzgun olsaydi, heralde su saatlerde karsiyakada donutcu ariyor olurdum..  :lol:

Alıntı
Originally posted by skate@Apr 18 2006, 02:19 PM
Senin donut mesajının üzerine ben de içimden "ulan inandırıcı ve kesin bir adres verir ve sonuna da smiley koymaszam, Gnostic kesin numarayı yer" dedim. Netekim başarılı da oldum :lol:
[post=7068]Quoted post[/post]
[/b]

donut saglayici araniyor

« Yanıtla #7 : 18.04.2006 14:56:37 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
adilik denir buna ama..

hem en son taksime gittigimde gordugum kadari ile dunkin donut, mudurnu tavukculuk gibi bir firma ile ayni yerdeydi.. durumlari kotu heralde diye desteklemek icin dunkin termos bile aldim.. kapanmaz in$allah.. (carrefour icindekilerinde durumu cok iyi gozukmuyor)

Alıntı
Originally posted by mrr@Apr 18 2006, 02:23 PM
:D :D :D :D :D :D

ooh hemen bi tane gidiyim yiyim içi böle beyaz kremalı olandan... bavyeralı.. yumuşacık ekmeği ooooh..
[post=7069]Quoted post[/post]
[/b]

donut saglayici araniyor

« Yanıtla #8 : 18.04.2006 15:05:19 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
@Gnostic: Sana bir tiyo kardeşim, lezzeti çok hoş olmasa da 7 Elevenlar donut satıyor. ızmir'de de görmüştüm bir yerlerde 7 Eleven...

donut saglayici araniyor

« Yanıtla #9 : 18.04.2006 15:21:56 »
Hızlı düğmeleri aç

mrr

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
MCdonalds'da da var burda. Bi bak belki vardır ordaki MClerde de. :)

Google'dan da baktım hakikaten izmir'de baya donut olmamasından yakınan varmış. alla alla..

boyoz yiyin kardeşim yanına haşlanmış yumurta :)

ciddiysen ben gönderirim aslında :)

donut saglayici araniyor

« Yanıtla #10 : 18.04.2006 15:43:15 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
@skate:
burda benzincilerde var 7-11, bir sonraki benzini 7-11'li bir yerden alip, kontrol edecegim..

EDIT: bayrakli opet icindeki 7/11'da donut yok.. ama pogaca, soguk sandvich felan var.. su an zeytinli pogacasini yiyorum fena diil.. ama zeytinli acma konusunda egekent tansas altindaki evim pastanesi gibisi yoktur..

@mrr:
zaten kriz geldiginde McDonalds'tan tarcinlisini yiyom.. ama kesmiyor ki.. istanbul'a illuzyon gosterisi icin geldigimde her firsatta kacip yiyom, 2-3 kutuda yanima aliyom ama onlarda bitiyor..  :rolleyes:

bu arada meraklisina, taksimde donutcunun biraz ilersinde vitrinde "boyoz, tahinli boyoz" gibi bir yazi gordugumu hatirliyorum..

ve cook ciddiyim..  :ph34r:

donut saglayici araniyor

« Yanıtla #11 : 18.04.2006 16:11:49 »
Hızlı düğmeleri aç

aegis

• Full Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.amigaturk.com
Heyt be boyoz olsada yesek. En son 5-6 ay once ızmir'e gittiğimde yemiş vede eve getirmiştim. Bak canım istedi şimdi. Varmı ya boyoz yapan bi yer yada satan istanbulda acaba ?

donut saglayici araniyor

« Yanıtla #12 : 18.04.2006 16:58:26 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Onu bırak burda asıl kumrucu yok. Öyle Bambi'ymiş, hede hödöymüş kesmiyor. Kumru dediğin ekmekten ibarettir, içindeki sosis v.s. değil!!! ızmir'deki gibi bir kumrucu açın ıstanbul'da, ben size 5 tane donutcı (!) açıcam söz :lol:

donut saglayici araniyor

« Yanıtla #13 : 18.04.2006 21:59:00 »
Hızlı düğmeleri aç

hades

• Full Member
    • Profili Görüntüle
scener dediğin umduğunu değil bulduğunu yer.

bu arada "donut sağlayıcı aranıyor" başlığını görünce acaba "donut" efekti yapacak coder mi aranıyor gibi düşünmüştüm. :rolleyes:

bu arada bırakın donutu falan. midye dolma, kokoreç -seyyar olmalı-, işkembe çorbası varken başkası kesmez  :D

donut saglayici araniyor

« Yanıtla #14 : 19.04.2006 11:25:38 »
Hızlı düğmeleri aç

tURbO

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.bronxwhq.org
aciliiin uleeeeeen bu benim konum...

ulan scene'de ne kadar ruhu sisman adam varmis beaaa...

gnostic: izmirde donat tabiki bulursun. saat kulesinin oraya git. orda guvercinlere yem satan en yasli adami bul. ona "amca hayirli saatler, overclock olmussun" de ve bir soguk cay ismarla. cayi icmesini bekle. sana bir harita verecek. o haritadaki "ğ" (yumusakG) ile isaretlenmis yere git. sarisin bir kiz goreceksin. poposuna cimdik atarak bagirmasini sagla. sana tokat atacak. tokattan sonra 90 derece donup. "40 yildir yogur satiyorum. boyle kase gormedim" de. kiz ordan uzaklasirken bankin yanina gidip ziplamaya basla. 3. ziplamadan sonra sana kosarak yaklasan polisler goreceksin. hemen yandaki yesilliklerin arasina gir. egil ve gecmelerini bekle. tabiki gecmeyecekler seni yakalayacaklar. yakalaninca kacmadan elini kolunu ve ayaklarini durmadan oynat. seni gri bir binaya goturecekler. orda tutuldugun odanin kaloriferinin altini kaz. orada donat bulacaksin.

skate: arnavutkoy pupa'nin yaninda cok iyi bir kumrucu var. yolun duserse ye derim.

vigo: konu ile bi alakasi yok ama vigo'ya nassin bro? diyim. acaba yemek, sisman ve vigo diye bir baglantimi kurdum?

michael jackson: cocuklardan uzak dur.. sicarim thrillerine..

sandra bullock: bi kere versene.

cartel: ulan bi album daha yapsanizda kulaklarimizin pasi silinse.

factor 5: top olmussunuz. 3d filan oyunlar.. nerde turrican? nerde katakis.

zebani: megamiga 3. sayfada dizgi hatasi var. hemen duzelt!

ilahi tURbO... o el bombasini neden isirirsin. bak minen catlamis.

son anda ciddi ek: ms benim evin yakininda BP var. 24 saat acik. ve icerisinde dunkin donat var. 24 alabilirim.. yuruyerek 3-4 dakka uzaklikta. hahahahahaha.. amma uyuzum ben yaaa... amman da olur, urdun de. bide durbun!. ama benzinlik patlarsa benim eve bisey olurmu? olmaz insallah.. :P
   .oO bRoNX ^ zOmbie bOys! Oo.