Gönderen Konu: ölmek Ve Doğmak  (Okunma sayısı 7981 defa)

ölmek Ve Doğmak

« : 26.03.2004 17:40:52 »
Hızlı düğmeleri aç

hades

• Full Member
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar son günlerde yaşanan bazı yanlış anlamalar sonucu çıkan tartışmalar nedeniyle hepimiz ister istemez sinirlendik ve içimizdekileri kustuk.
Ayrıntıya girmeye gerek yok. Independent olarak kendi aramızda yaşanan bazı gelişmeler sonucu independent diye bir grup artık yok. Mevcut elemanlarımızla yeni bir grup kurmuş bulunuyoruz. Şu anda isim konusunda anlaşmaya çalışıyoruz.
Hepinizinde bildiği gibi en azından benim ve slowhand'in buradaki kişilerle şahsi bir problemi yok. Yeniden yapılanma bitti ve şu anki member status aşağıdaki gibidir.

Tüm scene'e hayırlı olmasını dilerim

Hades      : code, hardware
Slowhand : zak, gfx
Spunky    : web, gfx, hardware
Insomnia  : code, gfx
Shadow   : code, gfx, hardware

Kuruluş tarihimiz : 26-03-2004

En kısa zamanda -muhtemelen hafta sonu- isim bulunmuş olacak.

Olm skate. İntron berbat olmuş. Hadi kavga edelim. Hehehehe

C64 ile kalın ve mutlu olun

HADES

ölmek Ve Doğmak

« Yanıtla #1 : 26.03.2004 19:18:01 »
Hızlı düğmeleri aç

nightlord

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.nightnetwork.org
hades ve slowhand

5 member'in 64 aktivitelerine devam edecek olmasini cok sevincle karsiladim. en icten dileklerimle yeni grubunuz hayirli olsun diyorum.

bol ve basarili stuff'larla dolu gunler dilerim.

bu arada slowhand ben senin eski cody olduunu cok yakin zamanda anladim. bi merhaba deme sansim olmamisti. merhaba:)

herkese saygilar

ölmek Ve Doğmak

« Yanıtla #2 : 26.03.2004 22:52:38 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
tr-scene'e hayırlı olmasını ve nurtopu gibi release'ler olmasını dilerim; en içten dileklerimle.
partiye de bekleriz grubunuzu; forumda bölüm isterseniz de grup isminizi söylediğinizde açarım. :)

ölmek Ve Doğmak

« Yanıtla #3 : 27.03.2004 03:30:31 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Hades: Ne introma laf ha!!! ;)

Aldığınız kararlara saygı duyuyorum. Önceki tartışmaların "Independent" ile birlikte tamamen unutulmasını diliyorum. Elbetteki sizleri partye bekliyorum...

İsim konusuna gelince, kesinlikle başlı başına bir dert isim bulmak. Bence Q.G.Y.V gibi birşey koyun ismini ve kimseye açıklamayın. Herkes kafayı yesin, kimse de anlamını tartışamasın :)

ölmek Ve Doğmak

« Yanıtla #4 : 27.03.2004 13:59:16 »
Hızlı düğmeleri aç

spritus

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://resident.tr-demoscene.info
hades, yeni grubunuz için sizi kutluyorum ve güzel işler çıkarmanızı şiddetle bekliyorum. sen ve slowhand dışındaki elemanları doğrusu merak ettim. yabancılar mı? yoksa scene.tr'ye yeni katılan çiçeği burnunda scenerlar mı? :)

ölmek Ve Doğmak

« Yanıtla #5 : 30.03.2004 22:27:18 »
Hızlı düğmeleri aç

hades

• Full Member
    • Profili Görüntüle
Grubumuzun adı hi3s'dir.

Spritus : Diğer elemanlar uzun zamandır c64 ile uğraşan kişilerdir  fakat şimdiye kadar hiç bir grupta yer almamışlardır. Yani çiçeği burnunda sayılırlar.
Independent ve yaşananlar benim için öldü.
Kalın sağlıcakla...

ölmek Ve Doğmak

« Yanıtla #6 : 31.03.2004 06:28:26 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
hi3s ... hmm anlamı ne ola ki acep? merak ettim.
güzel bir varoluş introsu (çok Sartre gibi oldu bu da) bekliyoruz artık... :)

forumda kullanımınıza yönelik bir bölüm açmamı isterseniz seve seve. tabii kullanacaksanız.

pdf dergiyi de hi3s mi çıkaracak yoksa o hala senin ürünün mü? pdf yerine sade bir 64 kodu ile reader yapsaydın çok şık olurdu aslında... :) ama yine de eline sağlık; sürekliliğini dilerim. bu arada basit bir tool ile doc halinde hazırladığın dergiyi pdf'e direk çeviren programlar mevcut pc'de, haberin yoksa.  B)

ölmek Ve Doğmak

« Yanıtla #7 : 31.03.2004 08:52:32 »
Hızlı düğmeleri aç

nightlord

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.nightnetwork.org
selam size hi3s...

stufflarinizi heyecanla bekliyorum. basarilar...

bu arada hades c64turkiye et yahoo nokta com adresine dergi ile ilgili mail attim. biseyler yapmak istiyorum. cevabini beklerim.

ölmek Ve Doğmak

« Yanıtla #8 : 31.03.2004 10:22:08 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
hi3s güzel bir isim olmuş. Üç harf bir rakam, logolarda birçok atraksiyon yapılabilir. Ancak 3 ve s logoların çoğunlukla belalı, kıvrımlı harf ve rakamlarıdır, grafikerlere kolay gele... Gerçi ben kendimle kıyaslıyorum, iyi bir grafiker için zor şey yoktur (dimi Turbo, Hydrogen, Datura, Hyper :))

bu arada c64 türkiye'nin son sayısını çok beğendim. bence bundan sonra bu kalitede dizayn devam ederse paper mage de dönüşebilir olay. isterim 2004'den sonra bile fotokopi paper magler çıksın diye. ben üye olurdum walla...

ölmek Ve Doğmak

« Yanıtla #9 : 31.03.2004 15:35:53 »
Hızlı düğmeleri aç

hades

• Full Member
    • Profili Görüntüle
hi3s  ---> neyse açıklamayayım.
dergiyi kaldığı yerden devam ettirmeyi düşünüyorum ama aynı outfit ile çıkarmı bilemem. Çünkü dizayn işini yapan Deniz'in cevabı önemli. Olmazsa yine .pdf olarak ama daha basit bir outfit ile çıkacak.
ps: paper mage frp'de yeni bir tür olabilir. aynı şekilde cleric, paladin, barbarian gibi türlerede dönüşebilir ama kağıt bir kahraman kaç levele kadar çıkabilir orasını bilemem  :D