Gönderen Konu: NIGHTSHIFT 06 - > AFTER PARTY SITE  (Okunma sayısı 16685 defa)

NIGHTSHIFT 06 - > AFTER PARTY SITE

« Yanıtla #30 : 21.03.2006 09:55:39 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Nightlord'un akrabaları bizim de kardeşlerimiz sayılır. Bir de "gönüllü organizatör olmak" gibi ağızlarından bal akarsa ben iyiden iyiye severim o insanları :D

7D6 için MadMagic gibi bir iki kişi daha çıksa gönüllü, biz zaten 4-5 kişiyiz 7DX organizatörleri olarak, başka birşeye ihtiyacımız olmaz, sırtımız yere gelmez :)

« Yanıtla #31 : 21.03.2006 10:34:58 »
Hızlı düğmeleri aç

madmagic

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://
yav vallahi duygulandım okuyunca daha dün gece yazdım cevapları görünce de baya şaşırdım demekki dedim boşuna yazmamışım o övgüleri bu arada skate abimize de selamlar aklıma bişey geldi forumlarda okumuştum keşke istanbul dışında olsa bizde istanbul ekibi toplaşsak gitsek falan gelin derim ben o zman antalya ya gelin partilerden birini antalya da yapalım akdeniz üniversitesiyle olabilir farklı olabilir ne dersiniz
the magic of the notes

« Yanıtla #32 : 21.03.2006 11:04:23 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Originally posted by madmagic@Mar 21 2006, 10:34 AM
yav vallahi duygulandım okuyunca daha dün gece yazdım cevapları görünce de baya şaşırdım demekki dedim boşuna yazmamışım o övgüleri bu arada skate abimize de selamlar aklıma bişey geldi forumlarda okumuştum keşke istanbul dışında olsa bizde istanbul ekibi toplaşsak gitsek falan gelin derim ben o zman antalya ya gelin partilerden birini antalya da yapalım akdeniz üniversitesiyle olabilir farklı olabilir ne dersiniz
[post=6233]Quoted post[/post]
[/b]
7D6'nın parti mekanı biraz da sponsorlarımıza ve bağlantılarımıza bağlı olacaktır elbette ki. Ancak organizasyon olarak alınacak ortak karar sonucunda sponsorları yönlendirmek de bizim elimizde. Kısacası elimizdeki tüm olanakları değerlendireceğiz.

« Yanıtla #33 : 21.03.2006 19:56:15 »
Hızlı düğmeleri aç

eirik

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://localhost/
ayIptir soolemesi akdeniz uni nin rektoru (mustafa akaydIn) benim kuzenim olur :) ayrica onun oglu da bizim grup elemanLarIndan birinin sInif arkada$IdIr. diger yandan bu ailenin o kesimi ile hafiften naneli oldugumu degi$tirmez ama i$ ciddiyse rektorlukten izin almak icin ben de gelebilirim.

@skate: 7DX organizasyonu icin ne yapilacagInI soyle :) o ara zamanIm olursa yardIm ederim tabi oncelikle zamanIna bagLI.

« Yanıtla #34 : 22.03.2006 00:43:49 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Originally posted by eirik@Mar 21 2006, 07:56 PM
@skate: 7DX organizasyonu icin ne yapilacagInI soyle :) o ara zamanIm olursa yardIm ederim tabi oncelikle zamanIna bagLI.
şu anda mevcut 7DX organizatörleri arasında ihtiyacımız olan organizatör kriterlerini belirliyoruz. Yakında açıklayacağız. O zaman kendine uygun gördüğün bir işi üstlenebilirsin. Ancak "zamanım olursa yardım ederim" gibi cümleler doğrudan "ya zamanın olmazsa?" sorusunu doğurduğu için seni ziyaretçi olarak aramızda görmemiz daha hayırlı olabilir. Ancak eğer kesinlikle zaman ayırabileceğinden emin olursan o zaman seni de organizasyonda görmekten mutlu oluruz.

« Yanıtla #35 : 22.03.2006 12:36:56 »
Hızlı düğmeleri aç

mrr

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.emre.co.uk
ben ziyaretci olarak büyük bir istekle bekliyorum 7D6yı..
nightshift^ten hiç bişi anlamadım, koşuşturmaca filan derken kimseyle sohbet bile edemedim.. sanırım en güzel parti havası ve atmosferi ziyaretçi olarak anlaşılıyor..

7D6^dan da öle çok büyük beklentilerim yok açıkcası. Herkes çıta filan yükseldi süper bişiler bekliyoruz 7D6dan diye düşünüyor ama bence hiçbir şeyin yükselip alçaldığı yok. 7D5 de en az nightshift kadar güzeldi. Eminim 7D6 da bi o kadar güzel olacak nasıl olursa olsun...

parti mekanı, yiyecek içecek, vs bunlar önemli değil gibime geliyor. sonucta hepimiz birlikteyiz...

« Yanıtla #36 : 22.03.2006 15:53:41 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Originally posted by mrr@Mar 22 2006, 12:36 PM
ben ziyaretci olarak büyük bir istekle bekliyorum 7D6yı..
nightshift^ten hiç bişi anlamadım, koşuşturmaca filan derken kimseyle sohbet bile edemedim.. sanırım en güzel parti havası ve atmosferi ziyaretçi olarak anlaşılıyor..

7D6^dan da öle çok büyük beklentilerim yok açıkcası. Herkes çıta filan yükseldi süper bişiler bekliyoruz 7D6dan diye düşünüyor ama bence hiçbir şeyin yükselip alçaldığı yok. 7D5 de en az nightshift kadar güzeldi. Eminim 7D6 da bi o kadar güzel olacak nasıl olursa olsun...

parti mekanı, yiyecek içecek, vs bunlar önemli değil gibime geliyor. sonucta hepimiz birlikteyiz...
[post=6314]Quoted post[/post]
[/b]
Ben şahsen 7D5'i başarılı bir organizasyon olarak değerlendiriyorum zaten ama Nightshift olayı birçok yönden birer adım ileri götürdü ve bize birçok konuda daha iyisini yapabileceğimizi gösterdi. Bahsettiğimiz çıtanın yükselmesi hikayesi burda. Aynı zamanda Nightshift'in 7DXleri taklit etmek yerine hemen hemen her konuda farklılık göstermesi (partinin imajı, compolar, voting, ödüller v.s.) bize neyin daha iyi ve neyin daha kötü olabileceği yönünde çok güzel fikirler verdi. Biz zaten her sene önceki senelerde kendi organizasyonumuzda yaptığımız hatalardan ders alıyorduk. Ama artık hem bizden daha iyi yapılan şeyleri görüp onları örnek alabiliyoruz, hem de bizim partimize kıyasla daha kötü sonuç veren yöntemleri gördükçe neyi değiştirmememiz gerektiğini anlıyoruz. Bahsettiğim şey pixel, ilüstrasyon ve 3d compoların ayrı tutulması gerektiği gibi konular. Ancak bunun yanısıra tek bir demo compo oldukça başarılı sonuç verdi mesela. Bunların hepsinden ders alarak 7DX'de yıllardır aynı şekilde süregelen bazı şeyler değişecek. Tahmin ediyorum 7D6'nın yakalayacağı başarı ve muhtemel aksaklık ve problemler de Nightsihft'07'e referans olacaktır. Bu gidişle birkaç seneye bu partiler Breakpoint ve Assembly'e denk kaliteye ulaşabilir. Ancak hiçbir zaman o kadar kalabalık olamayacaktır ne yazık ki. Bunu aşmak için de hepbirlikte yabancılara karşı iyi ve akıllıca bir imaj çizmemiz gerekiyor. Yani "biz süperiz" demek yerine ürettiğimiz şeylerle "vay be, bu herifler süper" dedirtmemiz önemli bir başlangıç olacaktır.

« Yanıtla #37 : 22.03.2006 18:03:43 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
bi not, benimde dikkatimi çeken şu,

parti boyunca free çay kahve ve su, hatta kurabiye falan pek kimseyi ilgilendirmemiş sanırım.

hiç bir reportda görmedim...

demek ki pek gerekli bişi diilmiş....

yada insanlar bunu DEFAULT olarak olmalı diye düşündü belkide...
yani olmasa "aaa ayıp ya, bi çay bi kahve demi yok?" mu derlerdi acaba?...

ama herşeyi boşverin
dün gece videolara baktım....

merak etmeyin yakında dvd-vcd alarak yayınlanacak.

beyler, harbiden süper olmuş ortan....

hele hele demo compo finalistleri sırasında milletin alkış ve çığlıkları,
spritusun 1.ci oldukları an zıplaması filan feci gazladı beni....

ben bu gazla, diil aya, diğer bi galaksiye bile giderim....

« Yanıtla #38 : 22.03.2006 18:07:35 »
Hızlı düğmeleri aç

jimqode

• Full Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Originally posted by vigo@Mar 22 2006, 06:03 PM

ben olmasa "aaa ayip ya, bi cay kahve de mi yok?" derdim aciksasi aga :) Kurabiyeleri zaten ben goremedim. Yumulmus herhalde millet.
/*
Planet Retro - Retrocomputing News and Blogs
*/

« Yanıtla #39 : 22.03.2006 18:30:26 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Yurt dışındaki beleş bira olayı burda çay kahveye dönüşüyor sanırım. Ben hayatımda sıcak birşey içmemiş biri olarak bu işi diğer organizatörlere devrediyorum. Çay ne yaw? Bitkiydi di mi? :P

« Yanıtla #40 : 22.03.2006 19:13:58 »
Hızlı düğmeleri aç

jimqode

• Full Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Originally posted by skate@Mar 22 2006, 06:30 PM
Yurt dışındaki beleş bira olayı burda çay kahveye dönüşüyor sanırım. Ben hayatımda sıcak birşey içmemiş biri olarak bu işi diğer organizatörlere devrediyorum. Çay ne yaw? Bitkiydi di mi? :P
[post=6351]Quoted post[/post]
[/b]
Tabi gavuru cayla kahveyle kandirmak mumkun degil. Artik ickili partiler istiyoruz :)
/*
Planet Retro - Retrocomputing News and Blogs
*/

« Yanıtla #41 : 22.03.2006 19:23:34 »
Hızlı düğmeleri aç

PE&OAS

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Originally posted by vigo@Mar 22 2006, 06:03 PM
bi not, benimde dikkatimi çeken şu,

parti boyunca free çay kahve ve su, hatta kurabiye falan pek kimseyi ilgilendirmemiş sanırım.

hiç bir reportda görmedim...

demek ki pek gerekli bişi diilmiş....

ama herşeyi boşverin
dün gece videolara baktım....

merak etmeyin yakında dvd-vcd alarak yayınlanacak.

beyler, harbiden süper olmuş ortan....

hele hele demo compo finalistleri sırasında milletin alkış ve çığlıkları,
spritusun 1.ci oldukları an zıplaması filan feci gazladı beni....

ben bu gazla, diil aya, diğer bi galaksiye bile giderim....
[post=6348]Quoted post[/post]
[/b]

ben beğendim çay kahve olayını... haberin olsun vigo :rolleyes: ... her partide beklerim valla...

« Yanıtla #42 : 22.03.2006 22:29:30 »
Hızlı düğmeleri aç

eirik

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
valla biz pek kurabiyelerden yararlanamadIk acIkcasI resident olarak, en son ak$am 5 cayI icin gittigimizde son taneler kalmi$ti :)

biranIn bele$ olmasI biraz uc bi olay olsa da en azIndan serbest olmasI guzel bir olay sayILabilir bi dahaki partilerde.

bele$ olmasIn dememin amacI milletin icip sapItmasIndan daha cok, yabancILar gibi susuzlugunu bira ile gidermek isteyecek olan bir kitlenin bence olmamasI ama en azIndan 7Dx de gece bi$ii yokken zaten ayda yilda 1 tam kadro olabildigimiz parti esnasInda bu olayI islatamamIz en azIndan resident olarak bizi derin yaraliyor :)

bele$ bira ayarlamak yerine ona harcanacak kaynaklarla ba$ka bi$iiler yapILmasI bence daha iyi olur.

« Yanıtla #43 : 23.03.2006 00:10:42 »
Hızlı düğmeleri aç

mrr

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.emre.co.uk
Alıntı
Originally posted by eirik@Mar 22 2006, 10:29 PM
valla biz pek kurabiyelerden yararlanamadIk acIkcasI resident olarak, en son ak$am 5 cayI icin gittigimizde son taneler kalmi$ti :)

biranIn bele$ olmasI biraz uc bi olay olsa da en azIndan serbest olmasI guzel bir olay sayILabilir bi dahaki partilerde.

bele$ olmasIn dememin amacI milletin icip sapItmasIndan daha cok, yabancILar gibi susuzlugunu bira ile gidermek isteyecek olan bir kitlenin bence olmamasI ama en azIndan 7Dx de gece bi$ii yokken zaten ayda yilda 1 tam kadro olabildigimiz parti esnasInda bu olayI islatamamIz en azIndan resident olarak bizi derin yaraliyor :)

bele$ bira ayarlamak yerine ona harcanacak kaynaklarla ba$ka bi$iiler yapILmasI bence daha iyi olur.
[post=6361]Quoted post[/post]
[/b]

abicim partiden sonraki gece (pazar günü) toplanıp hepimiz içicektik sözde. kimse gelmedi Wisdom'dan başka...  wisdom, cosowi, ben, 2 de kız arkadaşımız buluştuk taksimde...

keşke organizasyona o gece taksimde gidip içmek filan eklenseymiş. böle süper bir finalle bitirirdik :)

« Yanıtla #44 : 23.03.2006 05:45:11 »
Hızlı düğmeleri aç

eirik

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı
abicim partiden sonraki gece (pazar günü) toplanıp hepimiz içicektik sözde. kimse gelmedi Wisdom'dan başka... wisdom, cosowi, ben, 2 de kız arkadaşımız buluştuk taksimde...

keşke organizasyona o gece taksimde gidip içmek filan eklenseymiş. böle süper bir finalle bitirirdik

valla bize oyle bi malumat gelmedi :) zaten uykusuzlugun uzerine icmek daha fena koyardi ve ayrica bizim ankaradan gelen elemanlarIn trenleri vardI 23:30 da gelemezdik heralde haberimiz olsa bile.