the scene > nightshift

Endo - Parti boyunca codelayan gizemli adam

<< < (3/3)

PE&OAS:
bence geçen senekide hala bitmemişti :P ... yine oynadım gerçi, sonra labraynda ile endo oynadı gene, ben değişen birşey göremedim oyunda ya :), endo şöyle şöyle olabilir falan diye birşeyler anlattı ama hatırlamıyorum... 7D7'ye belki bitmiş olur, hatta belki ekstra özellikler falan:), olsa ne güzel olur.

stranger:
Endo ile bahsi gecen araba oyununu kar$ILIkLI oynadIk. Yada oynamaya caLI$tIk diyeyim. Beni surekli yendi cunku :) Gercekten oynamasI cok zevkliydi. Buyuk ihtimal oyunu benim yuzumden bitirememi$tir ,)  Surekli muhabbet ettigimiz ve bende surekli bi$eyler sordugum icin. Sevgili karde$im kusura bakma ,)

endo:

--- Alıntı yapılan: stranger;13163 ---Endo ile bahsi gecen araba oyununu kar$ILIkLI oynadIk. Yada oynamaya caLI$tIk diyeyim. Beni surekli yendi cunku :) Gercekten oynamasI cok zevkliydi. Buyuk ihtimal oyunu benim yuzumden bitirememi$tir ,)  Surekli muhabbet ettigimiz ve bende surekli bi$eyler sordugum icin. Sevgili karde$im kusura bakma ,)
--- Alıntı sonu ---

@staranger: ayip ediyosun kardesim, partinin en guzel anlariydi benim icin seninle sohbet + code olayimiz.

o 2 kisilik araba ile kapismaca oyunu 2006 nightshift'te compo basladiktan yarim saat kadar sonra bitmisti. ama ziyadesiyle bug'li oldugundan (galiba benim makiman disinda calistigi pek az makina vardi) parti release'i olarak bile yayinlamadim, su anda yayinlanabilir durumda. 5-6 saatlik bi calismaydi ama tahmin ettigimden cok daha eglenceli olmus, partideki insanlarla toplamda 1 saatte yakin oynadik galiba :)

o oyuna yeni ozellik eklemek felan belki olabilir, bu saatten sonra pek gerekli degil gibi tabii ama en azindan komple bi oyun olmus olur. Bu seneki Meteors Turbo'nun da katkisiyla bitmis bi oyun kivamindaydi, guzel de oldu bence.

Ama 7D7 veya Nightshift icin deli-dehset-fena bi oyun fikrim var :D bu defa 1 gece degil en azindan 2-3 gece ugrasacam uzerinde :) Saka bi yana cidden guzel bi oyun fikrim var..

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git