the scene > nightshift

Endo - Parti boyunca codelayan gizemli adam

(1/3) > >>

skate:
Glance masasının en sağ duvara dayalı köşesinde, parti boyunca aralıksız olarak codelayan ve game compoya bir oyun yetiştirmeye çalışan gizemli adamı farketmeyenleriniz için bu topici açtım. Genellikle muhabbetler şu şekilde döndü parti boyunca.

Skate: Nasıl gidiyor baba? Bir gelişme var mı?
Endo: Bak, map hazır. Üzerinde 2d ve 3d spritelar da basabiliyorum. Klavyeye de bağladım spriteları.
Skate: Peki oyun nasıl birşey olacak?
Endo: Henüz ona karar vermedim işte...
Skate: ???
...
...
Skate: Gelişme var mı kardeşim?
Endo: Sprite seçiyorum oyun için (ekranda minik adam yürüme animasyonları spriteları vardır).
Skate: Oooo, oyunun türü belli olmuş sonunda galiba. Nasıl birşey olacak.
Endo: Böyle multiplayer olacak. Karşılıklı şey yapacaksınız... şey... Henüz ona karar vermedim gerçi.
Skate: Neyse kardeşim, ben seni işinden alı koymiim, sen devam et.
...
...
Skate: Ne alaka bu araba spriteları?
Endo: Eee, olm araba oyunu yapıyorum ya işte.
Skate: (en iyisi hiç sormiim nasıl bir oyun diye) Ha, tabii ki. Hadi sen işine devam et az vaktin kaldı zaten.
...
...
... game compo geçer gider ...
...
...
Endo: Bitirdim!!!

Partinin en komik olaylarından biriydi bence. Ama çok şirin multiplayer bir araba oyunu codeladı Endo. Yakında yayınlar, partide görmeyenler de görmüş olur böylece :)

Ragnor:
hahah, bende uzakta kaldığı için pek uğrayamadım. Uzaktan uzaktan izliyodum. ışin garibi ben shoot'm up yapıyo sanıyodum :).

Decipher:
ben makinasının başına oturup bizzat oynama fırsatı yakaladım oyunu hatta leblebisinden de çaldım biraz ve yetinmeyip küstahça kodlarına da baktım oyunun ama ne hikmetse aynı kodun C versiyonu (rotasyon hedesi vardı ya) çalışmadı :)

Bakkada:
Endo'da leblebiyi benden calmisti zate :P

PE&OAS:
bende oturup bir ara bizzat beta-testerlık ettim... tam iki kişilik zaman öldürme türü oyunu :) .

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git