Gönderen Konu: party scroller  (Okunma sayısı 4264 defa)

party scroller

« : 09.03.2006 15:29:34 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
bakkada/DemoDojo : Arkadaslar DemoDojo'ya greets gecmeyin DemoDojo kapanmistir.....    bakkada/DemoDojo : Vigo bu sistemi degistir abi oy vermek eziyet oldu :)    decipher/Resident : VOTE FOR (P)RESIDENT    tesla/resident : VOTE FOR RESIDENT..!    endo/glance : Muhtesem bir parti oldu, herkese tesekkurler. Demo compo'da kalite urunler olmasi cok sevindirici. Ve Mrr bize bir demo partiye nasil hazirlanilmasi gerektigini ogretti ;)     figme/earth unbounded : ohhh bittı    eirik/resident : hali saha macI da olsun    magneto : party party partyyy!!!    skate/glance : Süper compo entryleriydi, geberdim zevkten....    god/analog : Bittin sen!    ragnor/manyetiq : Mazlumu getirin bana, MAZLUUUUUMMM!!!!    tere : nghtshft    decipher/Resident : o degil de bronx'un kupleri de pek guzel dondu telefonda di mi ama?    ragnor/manyetiq : manyetiq rules huleeyynn!!! 10 buan virin bizeeee    let : oy oy emine    let : selams    disq/aliens : *yawn*    spaztica : parca aklimdayken oy verebilseydim keske.... greetz...    cosowi/plush : Currywurst mit Pommes    beast/crescent : Anarchy will be back in 2006! :)    beast/crescent : Anarchy w    ragnor/manyetiq : Ascii Rules! Retro Rules! Manyetiq Rules! We can be louder if we want :)    peandoas/resident : eheh! yalarIm hepinizi:)    h20/paradox : Whats up guys ? Why you are leaving BEFORE SEEN the demo     Info Desk : Burada yazan text PARTY SCROLLER olarak kullanılacaktır.... vigo    static/hardwaremania : ford gt40 ı bekleyin ;)    ragnor/manyetiq : Arrrgghhh!!!!!!!!!    Info Desk : nightlord: compo ürünlerinizi tekrar tekrar kontrol edip hatasız olduklarından emin olun    Info Desk : Parti REPORT yazmayanı yakarım!!!! ::: vigo/BRONX    skate/glance : Smooth scroll olmamış diyor Mrr :D    Info Desk : parti başlıyor!

party scroller

« Yanıtla #1 : 09.03.2006 15:48:40 »
Hızlı düğmeleri aç

mrr

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.emre.co.uk
Alıntı
Originally posted by vigo@Mar 9 2006, 03:29 PM
bakkada/DemoDojo : Arkadaslar DemoDojo'ya greets gecmeyin DemoDojo kapanmistir.....  

aha dövmeyi unuttuk adamı partide  :lol:  :lol:  :lol:

party scroller

« Yanıtla #2 : 09.03.2006 15:50:34 »
Hızlı düğmeleri aç

Ragnor

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://ozanemirhan.blogspot.com
Ahahaha
yarıldım ya süper. bütün parti hızla gözümün önünden geçti :)

party scroller

« Yanıtla #3 : 09.03.2006 16:22:59 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Hemen buna birileri 64'de intro kodlasın................... Niye bana bakıyonuz yaw? :P

party scroller

« Yanıtla #4 : 09.03.2006 16:40:13 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
bana c64 de 4 renk bi logo verin hemen kodliim
bide müzik :)

party scroller

« Yanıtla #5 : 09.03.2006 16:45:38 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member