Gönderen Konu: Uyku Tulumu Hk.  (Okunma sayısı 1240 defa)

Uyku Tulumu Hk.

« : 29.01.2006 22:33:36 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar aslinda tam geyik bir konu degil ama cok da derin bir konu olmadigi icin geyik kismina koydum.Simdiye kadar katildigim tek parti 7D5'ti ve o da havalarin sicak oldugu doneme geldigi icin uyku tulumu gibi bi ihtiyac hissetmedim.Simdi sirada NightShift var ve belki baskalari.Uyku tulumu sizce cok gerekli mi yani tecrubelerinizden faydalanmak istiyorum.Isin acikcasi ben outdoor sporlarla pek ugrasan bir adam degilim.Uyku tulumu ve mat alirsam bu ve bunun gibi partiler icin almis olucam.BAska zaman kullanabilecegim birsey degil.Hayir cok elzem degilse bu parayi partide nightshop icin harcayabilirim.
Evet fikir ve goruslere acigim.Ortam o kadar souk olacak mi,rahat bi uyku icin tulum mu sart,siktiret vur dibine uyuma nolucak,bi koseye kivrrilsan da ayni sey mi :)

Neyse biraz geyik biraz bilgi iste :)

Uyku Tulumu Hk.

« Yanıtla #1 : 29.01.2006 22:41:29 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
hocam sen hiç iş yerinde filan sabahlamadınmı?

gece bi saate pil bitince;

bi sandalye, masa, yer, bi alan bulup zıbarmaca...

arabayla gelen varsa onlara yazılırsın...

ama, "yok abi, ben şöööle 1 saate olsa bi uyumak isterim uzun yatarak" diyosan, bi deniz yatağı al.. eczanelerde filan var... yada olan bi arkadaşın illaki vardır....

şişir onu, at yere... oooh mis.... yanına battaniye filan alırsın...

mekan sıcacık olacak ... üşümezsin, yerler halı kaplı...
ama sonuçta taştır çeker derler ya....

direk yere yatarsan belki üşütür motoru bozarsın...

Uyku Tulumu Hk.

« Yanıtla #2 : 29.01.2006 22:51:09 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Originally posted by vigo@Jan 29 2006, 10:41 PM
hocam sen hiç iş yerinde filan sabahlamadınmı?

gece bi saate pil bitince;

bi sandalye, masa, yer, bi alan bulup zıbarmaca...

arabayla gelen varsa onlara yazılırsın...

ama, "yok abi, ben şöööle 1 saate olsa bi uyumak isterim uzun yatarak" diyosan, bi deniz yatağı al.. eczanelerde filan var... yada olan bi arkadaşın illaki vardır....

şişir onu, at yere... oooh mis.... yanına battaniye filan alırsın...

mekan sıcacık olacak ... üşümezsin, yerler halı kaplı...
ama sonuçta taştır çeker derler ya....

direk yere yatarsan belki üşütür motoru bozarsın...
[post=4832]Quoted post[/post]
[/b]

CallCenterda calisirken bi ara supervizorle takismistim bana gece vardiyasi kitlerdi.23-08 ama o vardiyadada iki tane ekstradan elektrik sobasini iki yanima alir ole uyurdum,hatta bi kere oturdugum koltugu yakarak uyandim :).Yani biraz eserekli bi adamim uyku konusunda.
Oki ben cevabimi aldim elimde deniz yatagi var(olmasada buluruz :) ) o isimi gorur ;)

Uyku Tulumu Hk.

« Yanıtla #3 : 29.01.2006 23:29:08 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Ben "yemeyen domuz yatağı" alıcam ehueuhe. Bir daha düşündüm de çok kötüymüş lam espiri. Neyse post ediim, yazdık bi kere :lol:

Uyku Tulumu Hk.

« Yanıtla #4 : 30.01.2006 00:12:15 »
Hızlı düğmeleri aç

eirik

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://localhost/
abi gece cok u$uyen biriysen en fazla yanIna evden bi battaniye al, sonucta daga cIkmayacagIna gore bi kere ta$IyacaksIn biraz agIrLIk yapar o kadar. tulum gibi sarIndIn mI battaniyeye hicbi$ii olmaz. u$umem dersen bence mart ayInda bir mekan icerisinde gunluk elbiseler uyumak icin yeterli olur (ben oyle du$unuyorum) ben bulursam bi masa ustunde uyuyabilirim. :) battaniye yerine daha ortalama bi$ii olacaksa sweatshirt al yanIna eger rahat edebilirsen uyurken. deniz yatagI da iyi bir cozumdur vigonun dedigi uzere

Uyku Tulumu Hk.

« Yanıtla #5 : 30.01.2006 01:04:11 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
skate; berbat ötesiydi, seni bu forumda bu tür espriler yapmaya men ederim... evde çalış da gel, hatta eşine söyleyiver de sana az yardımcı olsun lütfen...  :P

vigo ve yerde yatmak deyince aklıma agnus maceraları, beef isimli şahıs ve yatan kişinin yanına palstik hatun koyarak maymun etme maceraları gelir...
bir taraftan da 2 iskemlede yatmanın ne kadar sakat olabileceğini de hatırlarım; özellikle tekerlekli iskemleyse uzak durun, siz uyurken altınızdan kaçma gibi bir huyları var...

ama denildiği gibi, illa mat ve uyku tulumu almana gerek yok; hoş, ben gidersem onlarla giderim belki de, nasılsa var... eğlenceli olur, otelde yok duştu, yok kahvaltıydı diyerek zaten günün yarısını heba etmiş oluyor insan. güzel bir partide o vakitler değerlidir...

ama desen ki, yazın 1-2 kız alıp tatile çadırla çıkarız, o zaman tulum da mat da iyi yatırımlardır; öyle bir tatil de ayrı güzeldir. bir ay fethiyede -kelebekler vadisi- kumsalda uyku tulumuyla yattığımı bilirim; pek de keyifli oluyor, bardan kumlara süzülüp yıldızlar tepende uykuya dalmak... aaah!!! depreşti be anılarım, koşarak oraya gidesim var... mına koduumun istanbul'u! niye ki bu kadar seviyorum burayı!