Gönderen Konu: NIGHTSHIFT06 Parti sitesi resmi olarak açıldı!  (Okunma sayısı 32098 defa)

NIGHTSHIFT06 Parti sitesi resmi olarak açıldı!

« Yanıtla #30 : 24.01.2006 21:38:09 »
Hızlı düğmeleri aç

scg

• Full Member
    • Profili Görüntüle
    • http://
selam nightlord,

hımm ya o bahsi geçen dialogları şeyde gördüm , hani pouet ana sayfasında "the so famous pouet onliner" varya orda.

Hatta şöyle bişeydi :
Alıntı
xxxx : nightshift demo party has 246byte demo compo :D

yyyyy : 246 bytes should be enough to anyone ..

hehe ..

Ayrıca:
tesadüfen fazlamesai ye baktım. Party ile ilgili haberi ve 38 yorumu görünce heyecanla bastım commentleri okumak için. Sonra ... tam anlamıyla zıchısh. Neyse .. Bence pouet e falan haber olarak geçin nightshift i. Ayrıca bi thread de açın orda. Ulaşılması gereken insanlar orda.. Kimbilir belki bize yakın ülkelerden scener lar gelir. Yunanistan mesela...

scg.

« Yanıtla #31 : 24.01.2006 21:55:09 »
Hızlı düğmeleri aç

nightlord

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.nightnetwork.org
bu mesaji ikinci defa atiyor olabilirim. demin gonderdigimi saniyordum ama cikmamis... neyse..

valla fm olayinin sokunu ben de henuz atlatabilmis degilim.

sonucta turkiyedeki merakli yetenekli ve scene'den haberi olmayan insanlar hala temel hedef kitlemiz... umarim bir sekilde onlara ulasacagiz.

« Yanıtla #32 : 24.01.2006 21:57:29 »
Hızlı düğmeleri aç

chenmy1

• Full Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mosengine.inativa.com
Alıntı
Originally posted by scg@Jan 24 2006, 09:38 PM
Ayrıca:
tesadüfen fazlamesai ye baktım. Party ile ilgili haberi ve 38 yorumu görünce heyecanla bastım commentleri okumak için. Sonra ... tam anlamıyla zıchısh. Neyse .. Bence pouet e falan haber olarak geçin nightshift i. Ayrıca bi thread de açın orda. Ulaşılması gereken insanlar orda.. Kimbilir belki bize yakın ülkelerden scener lar gelir. Yunanistan mesela...

scg.
[post=4647]Quoted post[/post]
[/b]

sen soyleyince bende okudum gercekten komik bir durum olayla degilde polemik konusu olabilecek seylere bakmislar siteye yani nasil "idiot" luk yaparim ne yapmaliyimda buna bir mesaj atmaliyim tarzi bir sey olmus hehe..Bu insanlarin hala teknoloji ile degilde baska seylerle ilgilendigini gosteriyor..

Bence olayini anliyan ve sevinen cok kisi olmustur bence bunlar bir ise baslanirken toplumun yabanci oldugu konulara verdigi tepkilerden baska bisi degil..Normal gozukuyo..Bu organizasyonlar cogaldikca ve dogru duzgun yapildikca bunlarda ortadan kalkacaktir..

Ben olaya nightlord un daha once attigi bir mesaj vardi oyle bakiyorum demo yapanlar oldugu gibi izliyende bir kesim olmali o yuzden ilk baslarda bu tepkilere dogruyu anlatarak yanit verilirse bu on yargilar kalkacaktir...
Algoritmik Geometri^S!P and MEE!ditor 64/4 kb intro tool.

« Yanıtla #33 : 24.01.2006 22:03:32 »
Hızlı düğmeleri aç

PE&OAS

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Originally posted by mrr+Jan 23 2006, 03:25 PM-->
QUOTE(mrr @ Jan 23 2006, 03:25 PM)
QUOTE(skate @ Jan 25 2006, 03:26 PM)
\n\t\t\t\t\t\t\t\t\t
<' + '/div>\n\t\t\t\t\t\t\t\t\t