Gönderen Konu: Attitude #6'da ön elemeden geçemeyen yorumum :)  (Okunma sayısı 2358 defa)

Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Az önce HDD'imde birşey ararken 2003 yılında Attitude #6'daki opinions bölümü için Cactus'e (şimdiki nickiyle DJ Gruby) gönderdiğim e-mail'ı buldum. Herkesin yorumları 3 farklı soru için yayınlanmış. Benimki birinde eksik. Bir baktım ne yazdığıma;

1) Nasıl başarmışsam Oxyron ve NBA'in Harlem takımları arasında bir ilişki kurmuşum, aslında ters bir ilişki yani benzetme değil de Oxyron böyle bir grup değil tarzında. Yok bir de olsaydı, hayret birşey. :)

2) Bir yerden sonra pseudo code yazmışım olayla ilgili görüşümü aktarabilmek için.

Yazarken sarhoş olma ihtimali hat safhada, o yıllar çok içtiğimi de hesaba katacak olursak. Yayınlanmamış olmasına şaşmamalı. :) O zaman farketmemiştim sanırım, şimdi farkettim yayınlanmadığını ve ne kadar saçma bir yorum yapmış olduğumu. ınsan en azından derginin c64 dergisi olduğunu hesaba katar da pseudo code yazmaz gereksiz yere di mi.

Tevekkeli X partyde DJ Gruby bana "seni eski yazışmalarımızdan hatırlıyorum" demişti, nedeni belli oldu. :D