Gönderen Konu: Bronx Ile Ilgili Tartışmalar  (Okunma sayısı 8666 defa)

Bronx Ile Ilgili Tartışmalar

« : 16.02.2004 19:02:16 »
Hızlı düğmeleri aç

SkAt3

• Ziyaretçi
Independent grubunun topicini, bu topic altında yer alan Bronx ile ilgili tartışmaları engellemek amacıyla, grup elemanlarından gelen istekler doğrultusunda kilitledim.

Bundan sonra Bronx ile ilgili tartışma yapılmamasını umuyorum. Ancak yapılacaksa da bu topic altında yapılsın.

Bronx 1999-2004 yılları arasında her sene C-64'de stuff çıkardı, partylere katıldı, party düzenledi ya da product üretti. Bronx offical olarak PC platformunda yer almamasına rağmen bu platformda bile dayanamayarak birşeyler üretti hatta release etti. Ne mi bunlar?

1999 - Assembly'99 Party Release (İzmir'deki Analog'un düzenlediği party)
Product İsmi: Bronxy
Tipi: Dentro
Platform: C64

2000 - Genel Release
Product İsmi: 64 Times #1
Tipi: Disk Magazin

2000 - 2003 yabancı partylere Hydrogen ve Datura'nın katılımları
Müzik ve grafik dallarında katıldılar. Kendileri detayları yazarlar.
Benim hatırladığım Mekka Symp., X Party ve c64.sk'nın "The Sid Compo III" var. Ayrıca Hydrogen / Bronx yurt dışındaki X Party'e katıldı.

2002 - 7D2 Party (Bronx Party #1)
Bronx'dan 64k Demo, Muzik ve Grafik releaseleri
Platform: C64, Amiga

2003 - 7D3 Party (Bronx Party #2)
Bronx'dan Demo, 4k Demo, Intro, Grafik, Oyun ve Müzik releaseleri
Detayları http://www.bronxwhq.org/ sitesinde bulabilirsiniz
Platform: C64, Amiga, PC

Not: 7D3'de tam 12 adet "on the fly" product çıktı. Bu da geçen yıllarla birlikte scenerların (özellikle 64 ve amiga) aktiviteleri düşse de üretkenliklerinin kaybolmadığını hatta tecrübeyle birleştiğini gösterdi.

2004 - Genel Release
Product İsmi: Pointout
Tipi: Music Collection

Bunlar şu anda hatırlayıp yazdıklarım. Bir ara detaylı bir release list yaparım. FTP'lerde ve offical sayfada bulunmayan productlar en kısa zamanda bir bronx release disk ile yayınlanacak.

Acaba Bronx'a inactive derken insanlar bu productlardan bihaber mi oluyor? Demek ki product üretmeyi seven ama reklamı sevmeyen bir grubuz. Ne mutlu bize  ;)

Ben "Bronx şöyledir..." ile başlayan cümleleri sarfeden arkadaşları 7D4'e davet ediyorum. İnanıp inanmamak size kalmış ama bu içten bir davet. Madem bizim hakkımızda kötü şeyler düşünüyorsunuz, gelin partye bize cevap hakkı tanıyın. Kendimizi organizasyonumuz ve productlarımızla savunalım...

« Yanıtla #1 : 18.02.2004 07:14:18 »
Hızlı düğmeleri aç

tURbO

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.bronxwhq.org
Slm arkadaslar...

Bir topic altindaki muhabbeti gordum. 2-3 gun once Vigo'da olaydan bahsetmisti. Isyerinden sebebini anlamadigim bir sekilde buraya baglanamiyordum. Eve gelince de pek net olaylari ile ugrasmiyordum. Bir teklif ile 10 senedir calistigim Show Tv'den istifa ettim. Bir sure proje uretmek icin dinlenecegim. O yuzden bolca buraya girecegim..

Simdi konumuza geri donelim.

BRONX hakkinda agzina gelenleri dusunmeden soyleyen bir Lamer var!. Bunlara alisigim. Bu scene'e girdigimden beri bu tarz salaklari goruyorum.  :angry:

BRONX Turkiye scene'ini olusturan ana yapidir. Bizler bu scene'i yarattik. Sadece C64 varken, bazilarinizin efsane gruplar arasinda gordugunuz bircok grubun nasil yurtdisindan PARA ile oyun satin alip, lame lame introlarini koyup spread ettigini biliyorum. Beni burda konusturmayin!...

ZOMBIE BOYS'u kurarken bir hicten en buyuk gruplarla swap eden bir grup haline geldik. Bazi salaklar yuzunden Turkiye'yi en iyi sekilde temsil etmek icin elimizden geleni yaptik.. Bunu basardikta... Dunya uzerinde nereye gidersen git! scene'den birisine Turkiye'yi sor! Sana BRONX der....

Bunca yil gecti. Bazilari BRONX'a girmek icin ellerinden geleni yapti. Bazilari BRONX'tan ciktiktan sonra biseyler yapmaya calisti.. Ama hepsi kaybolup gitti. Su anda BRONX hala var.

Tum bunlar olduktan sonra bir LAMER cikipta bana "ne yaptiniz?" derse onun kafasini kirarim. Eger daha iyisen otur biseyler yapda gorelim. Merak etme! yapilan iyi islere herzaman saygi gostermesini biliriz. Dua et 90'larda yasamiyorsun.

BRONX 2004 yilinda aktif kadrosu ile cok sevdigim bir olusum haline geldi. Tum uyelerimizi cok seviyorum. Uyelerimizde demek istemiyorum. Arkadaslarimi desem daha iyi olur. Bizler arkadasiz. BRONX bizi bir cati altinda topladi. Herkesin isi gucu var. Bos vakitlerimizde ise scene ruhu ile biseyler yapiyoruz. kimse kiskanmasin ... Ama ugrasin 15-20 sene sizde yaparsiniz. isin puf noktasi bu :D

Merak etme COCUK! dahasi gelecek.

tURbO - bRONX ^ ZOMBiE BOYS '2004
   .oO bRoNX ^ zOmbie bOys! Oo.

« Yanıtla #2 : 18.02.2004 19:59:10 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
oh be, en sonunda geldin foruma...
"naber turbo, welcome to our group!" diyorum sana hahahahahha...

ya kanka,

yıllarca tek bi olay için gazlaşmadıkmı.?

"bronx rulez" için?

benim matıım budur...

umarım sık sık girersin foruma!
peace!