Gönderen Konu: 7d5 videoları  (Okunma sayısı 2276 defa)

7d5 videoları

« : 21.09.2005 09:53:39 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
- videoların büyük bir kısmı hazır, bugün içinde siteye yerleştiricem...
- dün (20-eyl-05) 7dx compo + computer scene programını çektim, onlarıda render edip siteye koyucam...

ya beyler, ben halen kendimi partide gibi hissediyorum.
her gece tek.tv de paso bizi gösteriyor... 40gün 40gece sürüyor sanki acaip süper oldu... yani sanki halen partideyim gibiyim...

7d5 videoları

« Yanıtla #1 : 21.09.2005 10:02:30 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Bisey dikkatimi cekti de bu parti bi cok insana ciddi gaz verdi ve yeni yetenekleri ortaya cikardi ve gene dikkatimi ceken bi nokta parti ile ilgili goruntuler,yorumlar vb vb gibi seyler oldukca bu alinan gaz gecmiyor.Acaba isin sirri senede bir DemoScene ve retro hatirlamak deil de gaz bitmeye yuz tuttukca biraraya gelmek mi???

Yani gozden uzak olan gonulden de uzak olur mantigiyla toplanti ve partiler cogalsa acaba TR DemoScene daha hareketlenir mi diom????
Gunluk hayattaki cabamizin arasina her daim DemoScene ve Retro yerlestirmek zor ama devamli hatirlarsak icimizdeki ates sonmez die dusunuyorum...

7d5 videoları

« Yanıtla #2 : 21.09.2005 10:44:40 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
zaten amaç da biraz bu gzı sürdürebilmek; hepimizin özelhayatında problemler, iş hayatı vs gibi sorunları var mutlaka. ama partide güzel olan, bunlardan sıyrılıp scene adına birer sabun köpüğü yaratmak (bkz. yeni site ismi) ve insanların bu köpükten keyif alması değil mi?

bu gazı sürdürebilmek için de tabii ki partiyi beklemeye gerek yok; zaman ve hayatlarımız bunu bizden çalmaya çalışır hep. ara ara toplanılması ya da grupların kendiiçinde dahitoplanıp yeni birşeyler üretmek için hareket etmesi önemlibir aşama olacaktır. onun dışında da release üretmek sadece 7dx için gerekmez; gavuristan'da olan demopartilere katılmak da mümkün; hatta daha da iyi olur. turkish demoscene'nin canlandığını gösterir, insanları meraklandırır.

7d5 videoları

« Yanıtla #3 : 21.09.2005 11:51:32 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Vigo: Videolardan 7D5 Anim'i sen upload edince bronxwhq.org'a linkleyeceğim, hosting alanım yeterince geniş değil çünkü (belki değiştireceğim). Bu arada bir de sizin Java uygulamanın videosu ve java dosyaları yok elimde (bilmem başka bir organizatörde varmı). Onları da bana ulaştırırsan sevinirim.

Parti hakkında: Evet partimiz başarılıydı, insanları gazladı, amacına ulaştı, geçen senelerden de daha iyiydi. Ancak size söyleyeyim, bu gaz çok uzun sürmez, hiçbir sene sürmedi, sizlerin düşüncelerine katılıyorum, sık sık bir araya gelmek lazım. Ben bu konuda Vigo'nun önerisini çok mantıklı buldum. Ayda bir bir araya gelip, classical game compo yapmak ve lak lak etmek. O arada gaza gelip oracıkta bile coop birşeyler yapılabilir belli mi olur?

Bir de benim aklıma gelen Büyük Çin İmparatorluğu fikri. Çin'in tarihindeki gibi 7 Küçük krallık, dev bir imparatorluk olsun derim ben... Yani c64 grupları ve PC grupları (ne yazık ki aktif bir Amiga grubumuz yok adam akıllı) kendi içlerinde birlik olsunlar, birbirlerine destek versinler. Biz şu an için Glance olarak kendi yağımızda kavruluyoruz. Ancak coder, grafiker, müzisyen ihtiyacı olan gruplara her daim yardımcı oluruz. Bakın Turbo geçen sene bana On The Fly'da (muhtar) grafik çizmişti. Niye dersiniz? Çünkü ben de Bronx'daydım öyle mi? Peki bu sene Ragnor'a niye çizdi? O da mı Bronx'da? Amaç support... Helal olsun Turbo kardeşime...

7d5 videoları

« Yanıtla #4 : 21.09.2005 12:33:23 »
Hızlı düğmeleri aç

scg

• Full Member
    • Profili Görüntüle
    • http://
Hımm , elinizdeki büyük hacimli şeyleri , hatta herşeyi scene.org gibi büyük database lere upload etmiyosunuz? Bilmiyom belkide koydunuz haberim yok. Party ile ilgili herşeyin o tarz yerlerde durması her bakımdan (kolay erişilebilirlik , zamanla kaybolmama gibi şeyler..) avantajlı.

scg

7d5 videoları

« Yanıtla #5 : 21.09.2005 12:50:10 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
videos section'ı açıldı.... still more to come :)

skate : ok, ben sana linklerin yerini bildiricem