Gönderen Konu: 7d5 bitişi...  (Okunma sayısı 10912 defa)

7d5 bitişi...

« : 18.09.2005 20:19:48 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
çok keyifli bir parti daha bitti...

yeni scener'ların katılması sevindirici; vigo bilgi üniversitesi'nde yavru bronx elemanları yaratmaya başlamış... parti mekanına gelen yeni üniversiteli insanlar gördüm ve keyiflendim. lost generation olamayacak gibi gözüküyor tr'deki demoscene.

tabii bu ortamdan ayrılan/ayrılacak olan arkadaşlar da oluyor. wisdom yakında hindistan'a yerleşiyor, nightlord da inşallah amerika yolcusu...

partinin katılabildiğim son günü güzel geçti; ufak tefek teknik aksaklıklar olsa da geneli pürüzsüz ve güzel bir sponsorlukla geçen bir parti oldu. belli oldu ki demoparti olgumuz giderek yerleşen bir yapı; umalım da yeni katılan meraklılar, benim gibi dinazorları uyanık tutmaya devam ederler.

yapılan demoların bir ksımı çok keyifliydi; bazıları ilk product'larını üretme heyecanı yaşarken bronx, resident gibi gruplar senelerin rahatlığıyla birkaç bölümde birden varlıklarını gösterdiler. bronx'un sunduğu mobile ve after effects scripting'leri dikkat çekici çalışmalardı. gönül isterdi ki, partinin ilk gününden beri katılmış olalım ve keyfiyle beraber cefasını da çekmiş olalım.

yeni bir demopartiye kadar yine bir uyku süreci mi olacak, yoksa arada üretilen demolar görebilecek miyiz, merak konusu...

7d5 bitişi...

« Yanıtla #1 : 19.09.2005 01:56:41 »
Hızlı düğmeleri aç

tURbO

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.bronxwhq.org
Alıntı
Originally posted by spaztica@Sep 18 2005, 07:19 PM
çok keyifli bir parti daha bitti...

yeni scener'ların katılması sevindirici; vigo bilgi üniversitesi'nde yavru bronx elemanları yaratmaya başlamış... parti mekanına gelen yeni üniversiteli insanlar gördüm ve keyiflendim. lost generation olamayacak gibi gözüküyor tr'deki demoscene.

tabii bu ortamdan ayrılan/ayrılacak olan arkadaşlar da oluyor. wisdom yakında hindistan'a yerleşiyor, nightlord da inşallah amerika yolcusu...

partinin katılabildiğim son günü güzel geçti; ufak tefek teknik aksaklıklar olsa da geneli pürüzsüz ve güzel bir sponsorlukla geçen bir parti oldu. belli oldu ki demoparti olgumuz giderek yerleşen bir yapı; umalım da yeni katılan meraklılar, benim gibi dinazorları uyanık tutmaya devam ederler.

yapılan demoların bir ksımı çok keyifliydi; bazıları ilk product'larını üretme heyecanı yaşarken bronx, resident gibi gruplar senelerin rahatlığıyla birkaç bölümde birden varlıklarını gösterdiler. bronx'un sunduğu mobile ve after effects scripting'leri dikkat çekici çalışmalardı. gönül isterdi ki, partinin ilk gününden beri katılmış olalım ve keyfiyle beraber cefasını da çekmiş olalım.

yeni bir demopartiye kadar yine bir uyku süreci mi olacak, yoksa arada üretilen demolar görebilecek miyiz, merak konusu...
[post=1702]Quoted post[/post]
[/b]

bunlarin disinda Glance grubunun cikisi ve release'leri oldukca iyiydi. Ben acikcasi Resident grubunun 64kb demosunu cok sevdim. Spritus'un ilk c64 pixel resmi de aklimda kalanlar arasinda. Oyun calismalari da superdi.

Bunca yildan sonra Crockett/Zombie Boys'u (ex: Metro Boys) aramızda gormemizde super bi olaydi.

ama party bence super gecti. yer ve imkanlar acisindan superdi.
kimin emegi varsa sahsi olarak herkese tesekkur ederim. .

seneye yine bulusmak uzre diyiiim walla...

tURbO. bRONX + Zombie Boys!
   .oO bRoNX ^ zOmbie bOys! Oo.

7d5 bitişi...

« Yanıtla #2 : 19.09.2005 10:21:34 »
Hızlı düğmeleri aç

endo

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.moldibi.com
cok guzel bir parti daha gecti. ilk aklima gelenleri yaziyorum hemen; ogan kandermiroglu ile tanismak cok guzeldi, kendisine cok tesekkur ediyoruz. sinan gurkan'in amiga os4 ve amigaone tanitimi, d4d'nin gazogen tanitimi hepsi cok guzel oldu.
mekan ve organizasyon olarak oncekilere gore daha iyi oldu. 7dx partilerinin degismezleri tam kadro oradaydi :) bronx, resident ve crescent. bu parti ve yeni demolari (living) ile gun yuzune cikan glance grubu. bunlar disinda katilim gosteren pek cok kisi oldu. gelen herkese cok tesekkur ediyorum. sonraki senelerde bu organisyon devam edecek simdiden stuff hazirlamaya baslayabilir herkes! ;)

ilk aklima gelenler bunlar, organizasyon ekibine, teknoloji kanalina ve tum katilimcilara tekrar tesekkur ederim.

endo / GLANCE
- endo of glance -

7d5 bitişi...

« Yanıtla #3 : 19.09.2005 11:36:30 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
"Keşke organizasyonda olmasaydım da on the fly bir ürün çıkarabilseydim"in haricinde hiçbir negatif his bırakmadı bende parti. Allahdan tedbiri elden bırakmamıştım ve önceden bir 256 byte, bir 4KB entry hazırlamıştım. GLANCE olarak yayınladığımız demo da cabası :)

Bunların haricinde parti boyunca gördüklerimi/hissettiklerimi şöyle sıralayabilirim sanırım:

* Bronx'un partiye gelen en kalabalık grup olması. Yayınladıkları invaders videosu ve bu videonun yanlışlıkla "esas invaders" olarak listeye kaydedilmesi (isim böyle kalsın bence, partiden güzel bir hatıra olur işte eheh). Ayrıca 7d5 animation isimli wild compo entryleri ve mobile platformdaki java uygulamaları da çok güzeldi. Yeni elemanları Mrr çok yetenekli bir gence benziyor. İlerleyen yıllarda karşımıza demo kategorisinde de çıkarsa hiç şaşırmam.

* Crescent'ın (Wisdom, Impetigo) kendi köşelerini oluşturmaları, tavandaki kirişe Crescent bannerı asmaları ve tüm parti boyunca kulaklarındaki kulaklıklarıyla, konsantre bir şekilde SID müzik kasmaları. Impetigo'nun bestesini bass ile yapması da ilginç bir detay elbette ki.

* Resident grubunun full kadro katılması ve Peandoas gibi partiye yıllardır gelmek isteyip gelemeyen bazı genç arkadaşlarımızı aramızda görebilmek güzeldi.

* Hades ve Aegis'ın yıllar sonra yeniden "Ascraeus"u temsilen aramızda bulunmaları ve 256 byte'a 3 adet ürünle (daha fazlası da vardı da kurallar gereği 3'ü yayınlandı) katılması.

* Turbo'nun her zamanki gibi süper bir grafik pixellemesi ve yardım isteyen genç yetenekleri kırmayıp, geçen sene Muhtar oyunu için bana yaptığı gibi bu gençlere de oyun grafiği pixellemesi (ben kafamı başka yöne çevirmiştim, önüme döndüğümde oyunun grafikleri bitmişti eheh)

* Vigo'nun partide yer alması yetiyor zaten :) Ayrıca bu sene yine on the fly ürün hazırlaması ve yeni Bronx memberı olmuş genç scenerları öne çıkarma çabası çok hoştu.

* oyunyapimi.org'dan beklediğimin altında katılım olduysa da, gelen ve ürün gönderen arkadaşlar da 7d5'in unutulmazları arasına girdiler. Özellikle "S.Taksi" çok kaliteli bir üründü.

* İstanbul Üniversite'sinde scene harici katılım gösteren arkadaşların yine de olaya ilgi gösterip sürpriz compo'ya (7dx logo compo) katılmaları.

* 7D4'ün sponsoru diyebileceğimiz fedâkar dostumuz Gökhan San'ın partiye gelip, ayak üstü yayınladığı 7dx-party logosu ve bir de oyunu beni çok mutlu etti. Gökhan'ın arkadaşının da partinin ilk günü 150'ya yakın çektiği fotoğraf da arşivlerimizde çok önemli bir yer tutacak.

* Klasik oyun yarışmaları çoooook eğlenceliydi. Lotus'u kazanırken, Emlyn Hughes International Soccer'ın finalinde Nightlord kardeşim hakkıyla kazandı (elime verdi eheh). Ne diyebilirim ki, yedik 2 gölü ve de gol atamadık. Hakemleri de suçlayamıyorum. Hem oyunda hakem yok, hem de hiç ibne byte görmedim :lol:

* Bir tek Kick Off 2 turnuvası saçma salak geçti. Kimse doğru dürüst gol atamadı ve hep penaltılarla sonlandı maçlar. Göründüğü kadarıyla uzuuun ve zevksiz geçti o yarışma. Gerçi oynayanlar çok eğleniyor gibiydi ama görüntü heyecenlı değildi.

* 3d animasyon (Sobee'den Murat) ve 3d render (Teknoloji Televizyonu'ndan Yusuf) kategorilerinde çok başarılı entryler geldi. Arkadaşları tebrik ediyorum. Bu arada iki entry de on the fly idi. Bu da cabası.

* 64KB demoda iki entry de birbirinden güzeldi. Ama sanırım Resident azcık daha güzeldi :) Her iki katılımı da saygıyla selamlıyorum...

* Demo kategorisinde Glance olarak ilk demomuzu yayınlamak çok zevkliydi (c64'de). Ancak PC'deki rakiplerimiz de çok dişliler ve kendilerini tebrik ediyorum. Henüz voting sonuçları belli değil ama sonuncu bile olsak gam yemem, önemli olan kaliteli bir demo katılımının olması. Hemen dip not geçeyim, Naked Hamsters'ın katılımı loop demo diye kesildi partide, meğerse ilk part aşırı uzun tutulmuş. Bu da arkadaşlarımızın talihsizliği ve tecrübesizliği. Bundan sonraki demolarında aynı efekti bu kadar uzun süre ekranda tutmazlar diye ümid ediyorum. Yazık olmuş :(

* Scripting'de de hoş entryler aldık. Gönderen arkadaşlara teşekkür ediyorum.

* Teknoloji Televizyonu'nda çalışan yöneticilere ve parti boyunca speedy gonzales ve road runner karışımı hızlarda hareket eden elemanlara teşekkür ediyorum.

* Tüm organizatör arkadaşlarıma (Hydrogen, Endo, Datura, Spritus) ve organizasyondan ayrılmasına rağmen bize verdiği desteği sürdüren Spaztica arkadaşımıza teşekkür ediyorum.

Daha yazacak çok şey var ancak şimdilik bu kadar yeter diyorum. Daha sonra aklıma geldikçe yazacam da yazacam :)

7d5 bitişi...

« Yanıtla #4 : 19.09.2005 12:04:14 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
bu yıl bizim için süper bir yıl oldu ( ben + natilius ). 3.cü partimiz oldu 7d5. son gittiğim "evoke2005" den 1000 kat daha zevkli ve süper geçti. işte ilk kez "kusursuz" bir parti. 100 üzerinden 100.

* yepyeni bir grup : glance... helal olsun. sizden çok daha manyak demolar bekliyorum.

*  Crockett/The Zombie Boys ( Ex: The Metro Boys ) kendisini partide görmek inanılmaz bir olaydı. efsane bir insandır kendisi. çok mutlu oldum 20 yıl sonra gördüğüme...

* resident : spritus olm sanki 100 yıldır c64'de resim yapar gibi acaip süper bi çizim yapmışsın... seviyorum seni :) ayrıca tüm resident elemanları sizleride seviyorum. 2002'den beri full kadro partilere geliyorsunuz ve releaseler yapıyorsunuz... umarım herkes sizi örnek alır.

* nightlord : olm, em.hug. da çok fena ayarı verdin bana, ama 3.cü golü yediim an topa yüksekten nasıl vurcaamı anlamıştım ama çok geçti.. ayrıca bu ibne amiga 2 kere crash etti bi maçı bitiremedik. en kısa zamanda TST yada ASTEK jostick edinip eski kick off günlerime döncem... ne zaman senle kapışıcaz tekrar?

* endo-datura-hydrogen-skate : sizleride çok seviyorum. süper bir organizsayon oldu... bence bu yıl katıldığım ve EN ÇOK KEYİF ALDIĞIM PARTİ oldu 7d5... 7d6 ne zaman olacak? :)

* ozan emirhan : hocam seni gözlerinden öpüyorum. taaa bursadan kalktın geldin ve süper bir oyun yaptın. sen ve senin gibi arkadaşlara sonsuz sevgiler ve saygılar... senden süper oyunlar bekliyorum. her tür yardım için bana mesaj at... ne ihtiyacın olursa BRONX olarak sana sonsuz support...

* bakkada : olm, o çektiin foto eğer bi yerde yayınlanırsa sen ezerim :) :) :) şaka bi yana, fotoları bana yollada bizim site ye koyiim..

* hades+aegis : iyiki geldiniz ve product ürettiniz!

* bilecikten gelen 16 yaşındaki arkadaş! hocam adını hatırlamıyorum kızma! ama senden seneye süper işler bekliyoruz.

* parti arkadaşım wisdom ve impetigo : ulan wisdom, burnumun dibinde oturuyorsun ama sadece partiden partiye görüşüyoruz! olm, nerde lan mmc 64 için yapacağın tool lar? :) aynı şekilde crescent grubu sizleride çok seviyorum. her zaman partilere geldiniz. her zaman on the fly yaptınız!... ama artık sizden müzik yerine DEMO bekliyorum :)

* fevzi baba! : abi, bi istein varmı? çay kola gazoz ayran? rambo candır! ayrıca kameramanlık konusunda baya yol katettin herhalde! :)

* bronx : canım grubum... yine "geldik, gördük ve eğlendik" diyorum. micro : photoshopla yaparız dimi kardeşim :) ayrıca gelicem diyip gelmiyen tüm bronx memberlarını götünden sikiiim...

bu reply biraz hızlı oldu... yakında "party report" yazcam...

ayrıca bizzat bana "abi geliyorz" diyen ve gelmeyenlerin de komple götüne koyim... tek.tv bugün koymuş bannerı... laz herhalde bunlar..

beyler, yapılan yayınların cdlerini ve computer scene programının cd lerini nasıl ediniriz ?...

son olarak, partiye gelen herkese sonsuz teşekkür ediyorum. umarım seneye daha hardcore bi parti olur :)

i love you people....

7d5 bitişi...

« Yanıtla #5 : 19.09.2005 12:47:28 »
Hızlı düğmeleri aç

scg

• Full Member
    • Profili Görüntüle
    • http://
Bütün sene party party diyip milletin başının etini yedikten sonra bir prod dahi yapamayıp , üstüne party e bile gelememem gerçekten utanç verici heh ... Şu ana kadar sadece resident'in harika introsunu seyrettim. Tebrikler dostlar.. Çok kaliteli bir intro olmus.

7d5 bitişi...

« Yanıtla #6 : 19.09.2005 12:58:51 »
Hızlı düğmeleri aç

mrr

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.emre.co.uk
"yeni jenerasyon bilgisayarcı" olarak katıldığım bu partiden inanılmaz mutlu sekilde ayrildim. oradaki insanlarla tanismak, ilk defa LOTUS oynamak, farkli bir grubun parcasi olmak süperdi...

bRONX'a da yeni katıldım ve VIGO, TURBO ile aynı grupta olmak, bRONX memberi olmak sanırım şimdiye kadar yaptığım en heyecan verici şeylerden bir tanesi oldu.

"camiaya kazandırılmak" sanırım böyle bir şey..

7d5 bitişi...

« Yanıtla #7 : 19.09.2005 14:15:13 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Mrr: Camia'ya yakışan herkesi aramızda görmek isteriz elbette ki. Senin ürettiğin wild compo entryleri, sanki yıllardır aramızda olan bir scenerdan çıkmış gibiydi. Elbette ki bundaki en büyük etken Bronx'daki dinazorların yanı başında olması ve seni yönlendirmesi :) Çok şanslısın, bu şansı iyi değerlendir, gelecek sene wild compo değil de demo compoya katıl, Bronx'u gururlandır :)

Vigo: Kardeşim, yine açmışsın ağzını yummuşsun gözünü :) Bu partide çok büyük talihsizlikler yaşandı. Bir araba kazası oldu, birinin arabası soyuldu, birinin tendonu attı (karate yaparken eheh) v.s. Bunlar komik gözüküyor ama hepsi de doğru. Hatta hatta:

* Disq ile birlikte gelen Tron ne yazık ki arabasıyla bir kaza geçirdiği için partiye gelemedi
* Mevlüt Dinç arabası soyulduğu için seminere gelemedi
* Oğan Kandemiroğlu'nun beraberinde getireceği bir arkadaşının da karate yaparken tendonu attığı için partiye katılamadı.

Gördüğünüz gibi çeşitli talihsizliklerden dolayı gelemeyenler oldu. Eminim SCG de gelmek isterdi, diğerleri de... Onun için gelmeyenlerin neden gelmediklerini bilmeden yargılamıyorum şahsen. Ama "gelebilirdim, gelmek de istiyordum aslında da ne biliim işte" diyenler için Vigo'ya katılmamak elde değil :)

7d5 bitişi...

« Yanıtla #8 : 19.09.2005 14:31:39 »
Hızlı düğmeleri aç

Hydrogen

• 7DX Organizer
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.glance.ws
Arkadaşlar. Hepiniz sagolun varolun. Gerçekten katılımcı olarak az ama öz insanlar (a few good man:), sceneimizin biricik partisini ortaya çıkarıyorlar. Partide sayımız az olabilir , ancak kişi başına düşen katılım sayısıyla(Yani aktivite ve kalite açısından) bir çok scene partisini geride birakiyoruz. Bu benim cok hosuma gidiyor.
Ve her sene partilerde yayinlanan urunler sayi ve kalite acisindan daha ileri gidiyor. Yavas ilerleyen ama kuvvetli bir gelisme var Turkiye scene'inde.
Simdi yapmamiz gereken, sadece parti zamanlarinda ortaya cikan bu aktiviteyi surdurebilmek icin mini-meetingler duzenlemek. Gectigimiz senelerde bir turlu yapamadigimiz bu partiden partiye olayini artik asmamiz gerekiyor. Illa ortamda bilgisayara da gerek yok. Sadece insanlarin belli peryotlarla bir araya gelmeleri ve iletisimi canli tutmalari sart. Farkediliyor ki sadece digital ortamlarda gerceklesen birliktelikler surekli olmuyor. Soz gelimi tr-demoscene forumuna surekli mesaj atma imkanimiz varken, bazen ayda birkac mesaj geldigi oluyor. Ancak bir partinin ertesinde forum mesajla dolup tasabiliyor. Kisaca illa bir cafeye gitme konusma seklinde degil. Vigo'nun zamaninda anlattigi 50 kisi sinemaya gitme olayini bile yeniden yapabiliriz:)
Son olarak herkese cok tesekkur ederim. Parti sonuclarini en kisa surede aciklayacagiz, ancak unutulmasin sonuclar sadece bir heyecan. Onemli olan  buraya guzel bir urunle katilmakti. Ve partide yarismalara katilan herkese de sonsuz tesekkurler. Seneye daha da iyilerini yapacagimiza eminim. Daha sonra ayrintili parti yorumlarinda gorusuruz:)

7d5 bitişi...

« Yanıtla #9 : 19.09.2005 14:57:31 »
Hızlı düğmeleri aç

spritus

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://resident.tr-demoscene.info
yılın en muhteşem 2 günü geride kaldı. sözleştik, toplandık, eğlendik ve istemeyerek de olsa ayrıldık. grubumuzun tüm elemanları ilk defa bir araya geldi. çoğumuz hayatımızda ilk defa karşılaşmamıza rağmen yıllardır tanışıyormuşuz gibi sarılarak selamlaştık. herbiri bir köşede kodlayan, pixelleyen ve besteleyen harika insanların o özlediğim görüntüsünü yeniden gördüm. demoscene'i bilmeyen veya yarışma zanneden etraftaki diğer insanların şaşkınlıklarına güldüm. çok yoruldum ama her mikrosaliyesine değdi. yeniden biraraya gelmek umuduyla greet şeysine geçeyim:

önce grubum resident:
* erik : olm her ne kadar tam bir sorumsuzluk ve arsızlık abidesi olsan da yine inkar edemeyeceğim yardımlarınla yanımızdaydın. daha önce de demiştim, coding adına hiçbirşey yapmasan da sen grubun değişmez adamısın. ama o 256 byte'ı getirseyd... neyse partide bunu yeterince konuşmuştuk.

* tesla : anes ile beraber en çok merak ettiklerimden biriydin ve karşıma beklediğimden daha süper bir insan olarak çıktın. oyunu daha önce test edip gerekli ayarlamayı yapmamak gibi benden kaynaklanan bir hata yüzünden demoralize oldun. bunun için çok üzgünüm. ama yeni bir scener olarak senin için bir tecrübe olmuştur.

* shoggoth : lem geldin bol bol gaz topladın geçen seneki gibi, yine birşeyler yapmazsan kendine başka grup bul :) en azından biraz gfx çalış da yükümü azalt. bu arada satranc'ın rövanşını yapamadık yazık oldu sana :)))

* peandoas : grubumuzun en genç elemanı olarak bilecik'ten geldin ve gerçek bir scene partiye şahit oldun. artık gerçek bir scener'sın :) antika diskmag için yakında senle irtibata geçicem.

* anesthetic : işte genç ve mağrur şovalyemiz :) kısa sürede scene'i anlayıp çok iyi bir coder olmayı başarmak kolay değil. bu satırları okuyan herkes bilsin ki anes, hem 7d5 invitation'u, hem nested'ı, hem de diğer introları bu sene içinde öğrendiği open-gl ile kodladı. ayrıca nested'ta tek bir model bile yok, hepsi math. daha geçen sene, bana "water efekti nasıl yapılıyor" diye sorduğunu hatırlıyorum. tüm coder adaylarına ibret olsun :))

* flexi : grubun biricik müzisyeni :). sen kendi halinde mutlu mutlu kodlarken seni bundan koparıp müziğe yönelttiğimi hatırlıyosundur. şimdi bu kararımda ne kadar haklı olduğum ortaya çıkıyor. anes ile süper ikilisiniz, çekiç ve örs gibi. siz varken daha ne demolar çıkarırız.

* evrim : hocam, seni tanıdığıma çok memnun oldum. ankara tayfasıyla gelerek gruba katılmak istemen acayip sürpriz oldu. kendini grupta bil. fonksiyon olayını daha sonra tartışırız.. verdiğin lotus dersini de unutmicam ;)

devamı gelecek....

7d5 bitişi...

« Yanıtla #10 : 19.09.2005 15:04:24 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
ya bu gazla aya gidicem galba...
çok yakında BRONX olarak

- parti
- mini meeting

olaylarına gircem...

ben artık yılda 1kez parti olsun istemiyorum...
yılda 3-4 hatta 5 tane parti olsun türkiyede...

365 gün beklemek istemiyom kardeşim...
uçaktan da korkuyom... yurt dışınada gitmek istemiyom...

yeter lan... sikicem .... türk scene UYAN LAAAAAAAAAAAAN...

let the games begin :)

7d5 bitişi...

« Yanıtla #11 : 19.09.2005 15:15:32 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Originally posted by vigo@Sep 19 2005, 02:04 PM
ya bu gazla aya gidicem galba...
çok yakında BRONX olarak

- parti
- mini meeting

olaylarına gircem...

ben artık yılda 1kez parti olsun istemiyorum...
yılda 3-4 hatta 5 tane parti olsun türkiyede...

365 gün beklemek istemiyom kardeşim...
uçaktan da korkuyom... yurt dışınada gitmek istemiyom...

yeter lan... sikicem .... türk scene UYAN LAAAAAAAAAAAAN...

let the games begin :)
[post=1719]Quoted post[/post]
[/b]

İşte bu be kardeşim!!! Yaw birileri parti düzenlese de gitsem takılsam diyordum ya, ilaç gibi geldi bu :) Bronx ya da her kim olursa, parti düzenlesin, 7DX gibi reklamını yapmazsam şerefsizim!!!

7d5 bitişi...

« Yanıtla #12 : 19.09.2005 15:36:27 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Party mekanindan ayrilmak icime oturdu desem yeridir...
Baska bir partry ve mini meeting olaylari ne kadar super olurdu ya yeniden toplasmanin keyfini cikarmak super olurdu...

Turk Scene bi sekilde uyanacak abi 7d6'da kucucuk de olsa bi stuff ile katilmayan Bakkada'yi esekler tepsin :)

7d5 bitişi...

« Yanıtla #13 : 19.09.2005 15:48:28 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
her ay "retro game compo" adında bi org. yapmak istiyorum...

bi mekanda, 1-2 amiga yada c64....

turnuva...

sabah başlayıp akşam biticek...
kimse bişi getirmicek...

gelip oyun oynicak geyik yapacak :)

nasıl uyarmı?

7d5 bitişi...

« Yanıtla #14 : 19.09.2005 15:53:18 »
Hızlı düğmeleri aç

Hydrogen

• 7DX Organizer
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.glance.ws
Bana uyar. Hatta super bir fikir. Hepsine katilmaya calisirim.
Bu Emilyn Hughes olayi bana feci koydu. Ulan nightlord.
Hatta Kick off II'yi hic sevmezdim. Hayatimda 2 gol atmisligim vardir kickoff II'de. Bir tek c64'de kickoff 1'de penalti antremani bolumunu severdim. Kickoff II compoda hic kimse gol atamadigindan(herkes unutmus:) dolayi butun maclar penaltilara kaldi. Heheh. Boylece kick off II'yi kazanarak yillar yili kickoff'un anti propagandasini yaptigimi bilen arkadaslara rezil oldum:)

Alıntı
Originally posted by vigo@Sep 19 2005, 02:48 PM
her ay "retro game compo" adında bi org. yapmak istiyorum...

bi mekanda, 1-2 amiga yada c64....

turnuva...

sabah başlayıp akşam biticek...
kimse bişi getirmicek...

gelip oyun oynicak geyik yapacak :)

nasıl uyarmı?
[post=1727]Quoted post[/post]
[/b]