Gönderen Konu: 7d5 anons ne durumda?  (Okunma sayısı 1010 defa)

7d5 anons ne durumda?

« : 02.09.2005 13:58:54 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
arkadaşlar halen tek.tv sitesinde ne bir banner ne de birşey göremedim. acaba ben mi yanılıyorum? ayrıca tek.tv de herhangi bir "teaser" dönüyormu? (parti ile ilgili)

7d5 anons ne durumda?

« Yanıtla #1 : 02.09.2005 15:26:06 »
Hızlı düğmeleri aç

Hydrogen

• 7DX Organizer
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.glance.ws
Selam Vigo.  Hazırlayacaklarını söylediler. Ancak bu Cumartesi konuşacağız yine. Şu an sadece programda duyurabildik.
Ancak gereken hatirlatmayi yapacagiz televizyona.

Alıntı
Originally posted by vigo@Sep 2 2005, 12:58 PM
arkadaşlar halen tek.tv sitesinde ne bir banner ne de birşey göremedim. acaba ben mi yanılıyorum? ayrıca tek.tv de herhangi bir "teaser" dönüyormu? (parti ile ilgili)
[post=1585]Quoted post[/post]
[/b]

7d5 anons ne durumda?

« Yanıtla #2 : 02.09.2005 16:02:52 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
ok... supa... ama sitelerine link koysalar süper olur.
aslında iha da ve dha da tanıdıklar var. onlarada söylesemde tv de 1-2 gün önce haber yapsalar ne dersiniz? hatta turbo'nun show tv ve diğer bazı kanallarlada connection ı var.

7d5 anons ne durumda?

« Yanıtla #3 : 02.09.2005 16:49:58 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
12 Ağustos 2005'de Teknoloji TV'nin Genel Müdürü ve Genel Yayın Yönetmenine attığım maildan alıntıdır.

Alıntı
Organizatörler olarak, sizin sponsorluğunuzda düzenleyeceğimiz partinin reklamını yapmaya başladık. Ekteki dosyada sitemizin bannerını bulabilirsiniz. Bunu mümkünse sitenize koymanızı ve dağıtmanızı rica ediyorum. Sitemizin çeşitli bölümlerine doğrudan ulaşabileceğiniz adresler aşağıdadır.

Ekte banner'ı göndermiştim ama ne yazık ki eklenmedi siteye... Hydrogen'in dediği gibi cumartesi görüşürüz adamlarla bir kez daha.