Gönderen Konu: Civilization Of Ottoman - Turk Strateji Oyunu  (Okunma sayısı 4769 defa)

Civilization Of Ottoman - Turk Strateji Oyunu

« Yanıtla #15 : 06.01.2010 17:57:29 »
Hızlı düğmeleri aç

spacecake

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skate;22281
@spacecake: sen kaç tane spacecake attın bu mesajı yazmadan ya da daha doğrusu endo'nun mesajını okumadan önce? :) olm adam demiş ki oyun yapımı gibi bazı konular yalnızca okuyarak, teorik bilgileri alarak olmaz, pratik lazım demiş. nightlord da keza aynısını söylemişti. kanıtlanmış bir biçimde doğrudur bu. mesih nerden çıktı, ne diyorsun, hangi alemlerdesin? :)

haklisin tekrar okuyunca benle ayni goruste oldugunu farkettim. endo kusura bakma, endo dusunerek demis bende ordan basladim yazmaya. Olsun icimi doktum anilarimi yazdim. herkesin anlamasi icinde hydrogen cevirmis.

@skate benim orjinalim boyle spacecake lakabini oyuzden aldim. tersten okuma, bir rakami kagittan dogru anlayip yanlis soyleme ve tekrar kagida dogru yazma gibi ilginc gariplikler var. beni boyle kabul edin :)

mesih mevzusudada hideo kojima benim icin isa karakteri gibidir yol gosterici vasifini ustlenmistir super kahraman gibi, kitaplarda iyi ogutler filan verirya

gandi ornegide verebilirdim ama bu daha uygun oldu.
« Son Düzenleme: 06.01.2010 18:03:46 Gönderen: spacecake »
-hey genc bu aleme girersin ama cikamazsin, scene kanina isler ya musalla tasi seni temizler,yada bir kiz arkadas seni celer

« Yanıtla #16 : 07.01.2010 09:48:48 »
Hızlı düğmeleri aç

endo

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.moldibi.com
@spacecake: gercekten farkli birisin, seni boyle kabul edecez tabii ki :)
evet biri uzun biri kisa da olsa ayni seyi soyledik sonucta.
kisaca ozetlemek gerekirse; basketbol oyanamayi ogrenmek isteyen eline top alip terleyecek; kitap okuyarak ya da nasihat dinleyerek ogrenemezsin cunku.
ha, terlemeye basla, yine kitap oku, nasihat dinle. pek cok kisinin temel problemi "once herseyi ogreneyim sonra bir seferde muhtesem bir oyun yapacam" demesidir, onlara tavsiyem: kucuk, sirin, cok uzun vadeli olmayan ama ozenilmis bir kac oyun yapin, ondan sonra tecrubenizle yeni oyun projelerine girisilebilir.
- endo of glance -

« Yanıtla #17 : 12.01.2010 19:44:42 »
Hızlı düğmeleri aç

atiflz

• Full Member
    • Profili Görüntüle
    • http://izleyenkisi.blogspot.com/
Bu oyunun sitesini bir kaç ay önce görmüştüm, malesef yeni 3B modeller eklemek dışında pek bir şey yapmamış gibi duruyorlar. Modellerin arasında hiç "canlı" olmaması da hoş bir işaret değil bence, sadece bina ve makine. Bir de "sen de katıl"daki de'yi ayırmışlar görmeyeli.