the scene > partiler, toplantılar, etkinlikler

Özyeğin Üniversitesi Oyun Yapım Etkinliği

(1/3) > >>

murqx:
merhabalar. bugün okulda bir afişe rastgeldim. acaba linkteki etkinlik katılmaya değer mi? aranızdan katılmayı düşünenler ya da duyanlar var mı hiç? http://www.ozyegin.edu.tr/Oyunyap/

malesef sınav senesindeyim ve vaktim çok kısıtlı. 7d9'a bile katılamadım :(
bu etkinlik sömestr dönemine denk geldiğinden istanbul'a gelebilirim büyük ihtimalle. bir an önce bilgi verebilirseniz sevinirim zira son başvuru tarihi 31 aralık, teşekkürler.

skate:
Puhahahahaha. Abi ya çok güldüm. 29-31 Ocak 2010 Global Game Jam. Bunlar da seçe seçe 25-29 Ocak 2010 mu seçmişler. Alternatifler:

1) Adını bile duymadığım bu üniversite GGJ'ye meydan okuyor.
2) Kendileri oyun geliştirme ile ilgili etkinlik yapıyorlar ama GGJ'den haberleri bile yok.

Her iki türlü hatta üçüncü dördüncü ihtimallerde de komik adamlarmış :)

Ragnor:
Aslında süper fikir öğrenci çekmek açısından ama işte tarihleri çakıştırarak ne kadar habersiz olduklarını belli ettiler diyebiliriz. Ama bana en ilginç gelen üniversitede oyun yapımıyla alakalı bir bölüm bulamayışım oldu. Ne bir bilgisayar mühendisliği ne bi tasarım bölümü var, çok ilginç :).

scg:
Özyeğin Üniversitesini ilk defa duydum. Elektrik bölümünde Tanju Erdem var. Momentum firmasının kurucusuymuş.Yanlış hatırlamıyorsam Culpa Innata diye bir oyun çıkarmıştı bu firma.

paradox:
özyiğen diye ünimi olur abi.:D

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git