the scene > gruplar

Clique geri mi dönüyor ne? ;)

<< < (2/4) > >>

spaztica:
plazma bile yeterdi... gerek yok o kadar yanar-donerlisine...

Ragnor:
Zaten aslında dikkatle bakarsak sPLAshScriptpalladiuManArchy orada ne yattığını görebiliriz. Biraz gaza gelmek lazım ama Cassion'ın dediği gibi.

nightlord:
Arkadaslar, Plazma konusundaki sitemlerinizde sonsuz derecede haklisiniz. Plazma'nin bu kadar gecikmesinde suc ve sorumluluk tamamen bana ait. Tam olarak ne zaman oldugunu soyleyememekle beraber, su an benim icin daha yuksek oncelikli birkac projeyi tamamlar tamamlamaz Plazma'yi (bir de bonus guzellik ile beraber) geri getirecegim. Bu konuda cok fazla konusmamamin sebebi, konusmanin artik cok anlami olmadigina inanmam. Yani artik icraati yapip Plazma'yi cikarmadan "ha geldi ha gelecek" demenin cok degeri yok. O yuzden Plazma hakkinda birseyler soylemekten genelde kaciniyorum. Ama sizlerin Plazma'yla ilgili sozlerini hic kaale almiyormusum gibi bir goruntu dogmamasi icin de bu mesaji atiyorum.

Yani ozetle "haklisiniz... ben cok yorum yapmiyim... ve plazma gelecek" :)

skate:
@Caisson: bence böyle birşeyi organize etmeyi sen gayet iyi becerirsin kardeşim. yıllarca ascraeus'da hep organizasyon işini sen başarıyla yürüttün, şimdi de yapacağından eminim. ayrıca insanlar böyle bir projede canı gönülden destekleyeceklerdir seni. benim tavsiyem platform olarak c64 seçilmesi (saydığın tüm magazinler zamanında bu platformda çıktığı için) ve Plazma'dan farklı olarak ingilizce içeriğe sahip olması olacaktır. Uzun süredir dünya Türkiye'den çıkan bir c64 diskmag görmedi.

CaiSSoN:

--- Alıntı yapılan: skate;21907 ---@Caisson: bence böyle birşeyi organize etmeyi sen gayet iyi becerirsin kardeşim. yıllarca ascraeus'da hep organizasyon işini sen başarıyla yürüttün, şimdi de yapacağından eminim. ayrıca insanlar böyle bir projede canı gönülden destekleyeceklerdir seni. benim tavsiyem platform olarak c64 seçilmesi (saydığın tüm magazinler zamanında bu platformda çıktığı için) ve Plazma'dan farklı olarak ingilizce içeriğe sahip olması olacaktır. Uzun süredir dünya Türkiye'den çıkan bir c64 diskmag görmedi.
--- Alıntı sonu ---

Platform olarak zaten c64'den başkasını düşünmedim açıkçası. (burda plazma'yı aşağı çekmek gibi bi niyetim yok sakın yanlış anlamayın (aman ha nightlord :)))

işin organizasyon kısmına gelince... Yapılmayacak birşey değil, ama kısa sürede işin live olması biraz zor. Bakalım biraz kurcalayalım etrafı, illa ki birşeyler çıkacaktır. Ben istiyorum bu işi valla :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git