the scene > gruplar

Clique geri mi dönüyor ne? ;)

(1/4) > >>

skate:
Geçen gün Kris'in tartışma yaratan mesajından sonra bugün de CSDB'de Remix'in bir mesajını görünce insan bir kıllanmıyor değil. :)

http://noname.c64.org/csdb/forums/?roomid=12&topicid=41351

nightlord:
Yok be abi :) Benim gordugum kadariyla Remix ortalama olarak yilda bir scene ortamlarina bir bakip kendisine yazilmis birsey varsa (ben de bir iki kere yazismistim) bir ufak post atip kayboluyor. O post da her zaman "aaah ah buralari gorunce yine anilar canlandi gozumun onunde heeeeey gidi hey. herkes kendine iyi baksin" tadinda oluyor.

skate:
Ben de cidden Clique'in geri döneceğini ve Remix'in swap yapmaya başlayacağını düşünmüştüm. :)

nightlord:
heheh pardon sazanlik icin :)

CaiSSoN:

--- Alıntı yapılan: skate;21880 ---Ben de cidden Clique'in geri döneceğini ve Remix'in swap yapmaya başlayacağını düşünmüştüm. :)
--- Alıntı sonu ---

yahu senelerdir içimde kalmıştır, emir bilir. bizim derginin yeni sayısını çıkartmak için gazlanırım arada bir ama sonra "ulan kim kodlicak? millet aldı yürüdü, yazacak şey bulabilir miyiz? exclusive music vs vs vs" diyip o gaz FISSSSSS diye sönüyo.

Hatırlıyorum, Can Su şişesi'ni yazarken kendisine Palladium için interview atmıştım. Kareli kağıda 3 sayfa ve x soru (sanırım 15 soru falandı)

Ne alaka diceksiniz? yaw şöyle birleşip tek bir sayı olsa bile Splash-Script-Anarchy-Palladium karışımı bir dergi yapılsa keşke. Arada bir böyle kıvılcım vari şeyler çıkıyor ama birsürü gerekli/gereksiz nedenlerden ötürü adım atılamıyo (kendi adıma şeettim) FISSSSSS olayı ile sonuçlanıyor.

peeeh :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git