the scene > partiler, toplantılar, etkinlikler

Metutech / ATOM ıstanbul Toplantısı

<< < (2/3) > >>

endo:
@the_prodigy: "yanlis anlasilacak bir yer varsa" demissin ama allah seni inandirsin ben hicbir sey anlamadim :)
@spaz: bilgi icin tesekkurler, maalesef glance olarak topluca breakpoint'te olacagiz. eminim guzel bir toplanti olacaktir.

skate:
walla spazı bilmem ama ne yalan söyliim bu defa ben hiçbirşey anlamadım :) google'dan the_prodigy'i de language tools'a eklemelerini rica edicem :D hani "Metutech / ATOM ıstanbul Toplantısı" ile bu yazdıklarının ne alakası olduğunu hala anlamış değilim. gerçi günlerdir hiç uyuyamıyorum, herhalde daha saalim kafayla olsam biraz daha iyi algılayabilirdim.

the_prodigy:
googlein language toolunu kullandim
-----------------------------
grubu duzenliyen kisi bir siyasetciyide davet etmis. ve kendi arkadaslarini davet etmistir buyuk ihtimalle. the_prodigy burda kendinin demek istedigi sey siyasetcinin orda ne isi var
orda bilgisayar ve sanatla ilgilenen birini bulamiyacaksiniz. facebook agindan toplanan kisilar benden msnemden yardim istiyen ve ben birakiyorum diyenler gibidir.
------------
googla cevirtince boyle bir sonuc cikiyor. :)
orada demoscene ile ilgilenicek hic bir kimseyi bulamiyacaksiniz siyaset konusursaniz uzun sohbet yapicaksiniz deyip ozetliyim. simdi anlasildim mi? devam edebilirim.

skate:
şimdi biraz daha iyi anlaşıldı. ancak ben Global Game Jam'e katıldığımda Atom ekibiyle tanıştım. siyasetten oldukça uzak, akademisyen yapısında ancak özel bir şirketin AR-GE'si gibi bir ortam var. resimlerden yorum edinmek biraz ön yargılı bir davranış.

the_prodigy:
resimdeki daveti alan kisi buyuk baslardan birisi. Atom ekibinin siyaseti goruslerini islerine karistirdigini zannetmiyorum (bilmiyorum) (facebook grubundan davet gonderen kisininde izini surmek vakit kaybi)  neyse. siyaset ve oyun gelistirmek kismini gecersek.

diger resimlereda baktim bende bir on yargi olusmadi.

onyargili dusunmeye devam ediyorum
-oyun isinde para var diye dusunup is ayriyan olanak ariyan genc nesil demo hobisiyle ilgilenmiyicek cunku konunun maddiyatla iliskisi yok. (bende oyunla ilgileniyorum evet ama benimki birazda maneviyattan, cok karisik)

ok @skate resimden analiz yapmak konusunda anlastik umarim, cunku bu asosyal durumumun kendimi dogru ifade edemedigimden kaynaklandigini biliyorum.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git