Gönderen Konu: yilbasi ne yapiyorsunuz 2008  (Okunma sayısı 1209 defa)

yilbasi ne yapiyorsunuz 2008

« : 29.12.2008 10:09:56 »
Hızlı düğmeleri aç

the_prodigy

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
arkadaslar yilbasina uc gun kalmis. ben bu yilbasini evde gecirmek istemiyorum. google yaptim ama bu yilbasi duzenlelen etkinlik bulamadim buyuk ve pahali oteller haric, bilgisi olan varsa buraya yazsin
 bir yer bulursak toplanalim orda nerde cokluk orda eglence,
sanatcinin rengi olmaz.

« Yanıtla #1 : 29.12.2008 17:17:33 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
tavsiyem istiklal ve bağdat caddelerinden uzak durman yönünde. ben çoluk çocuk olaylarından dolayı evde geçirmek durumundayım yılbaşını ancak alemlere akacak tayfa her zaman bulunur. onlara takıl ama "herkesin yılbaşı için tercih ettiği yerler" nerelerse oralardan uzak dur, daha çok eğlenirsin.

« Yanıtla #2 : 29.12.2008 18:32:02 »
Hızlı düğmeleri aç

Decipher

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://beskrajnost.com
Alıntı
nerde cokluk orda eglence

Skate'in soyledikleriyle de kaynastirarak, duzeltme: Nerde cokluk, orda bokluk.
100% pure coder pr0n

« Yanıtla #3 : 29.12.2008 22:59:39 »
Hızlı düğmeleri aç

the_prodigy

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Decipher;19765
Skate'in soyledikleriyle de kaynastirarak, duzeltme: Nerde cokluk, orda bokluk.

benimde aklima bokluk demek gelmisti:) ama tek basinada evde ziplayip dans etmek olmaz.
ne gariptirki daha onceleri konser filan duzenlenirdi yeni yillarda, canim memleketim her secimden sonra yeni bir kimlige burunmekte, yani her kitle digerlerininde yasamlarini etkilemekte , her yeni yilin tvdeki eglence goruntuleri aklimda, bide buna simdiki krizden desek yinede medyayi etkilemez.

nette yeni yil ile ilgili bir reklam vardi hicte uyarici etkisi yoktu ama yapilan yorum cok garipti.
tamam yine topic disinda konuya saptim biliyorum skate :) ama konu ile alakali butun baglatini dusunceler daha beynimde sorgulanmadan parmaklarimin ucuna akiyor. bunuda engelleyip netteki ozgurlugumu dizginlemek istemedigimdendir.
sanatcinin rengi olmaz.