the scene > scene sitelerinden

Salagin biri Plazma sayfasini hacklemis

<< < (2/7) > >>

the_prodigy:
heheh:)
Eğer haksızlık önünde eğilirsen, hakkınla beraber şerefini de kaybedersin
e sizin bu yaptiginizda haksizlik, dupeduz didismek icin msj veriyorlar siz bizim bilgi alma kaynagimizi kullanim disi birakin bizde sizinkini, duyanda beyin firtinasi yapiliyor sanicak.

yazilan yaziyilari okudum baskalarinin yaptigi programlarla bu isler yapilmaz demissiniz buna uygun argo bir atasozu biliyorum ama burda yazamam

nightlord:
siteyi gecici olarak under construction haline getirdim. Bu aksam evden duzeltirim ihtimalen.

Serverlarda bir acik vardi problem oradan kaynaklaniyor. Hosting firmasi bununla ilgili kontaga gecmisti benimle.

Siteyi hack eden kisiler aslinda hicbirseye zarar vermemis(verebilecek yetkileri oldugu halde). Sadece index.htnl degistirmis. Bu yuzden bunu aslinda grey hat hacking tabir edebiliriz. Yani ful kotu niyetli olmayan hacking turu. kendilerine eyvallah derken, hosting firmasina "allah sizi davul etsin" demek daha dogru

puNky:
mediatemple kullanıyorum 1 senedir. hiçbir problem çekmedim. hosting hizmetini taşımak isteyenlere tavsiye ederim.

spritus:
çocuk yaştaki 3-5 sefil mahlukatın verdiği küçük bi rahatsızlık sadece. bi sinek ısırığı. maalesef ülkemizde bunlardan çok var. hydrogen'in dediği gibi lamer bile diyemeyiz kendilerine.

düşünsenize yaptıkları salaklığın screenshot'ını alıp forumlarında göstererek birbilerine "emeğine sağlık +rep" vs şeklinde kutluyolar bunlar ahahahaa...

Bakkada:
Emege saygi lutfen bak cocuklar ugrasmis didinmis bisuru yerden hazir programlar indirip auto - hackin' yapmislar :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git