the scene > scene sitelerinden

Salagin biri Plazma sayfasini hacklemis

<< < (7/7)

ref:
aa hydrogen "salağın biri" demiş. ne ağzı bozuk bi adam bu yahu..

(eheh, yok bu mesajı atmamın asıl sebebi plazma-dergi.org'un tekrar ne zaman açılacağını merak etmem, ayrıca nightlord'un nereye gittiğini de merak etmiş olmamdır. Bu adam "proaktif" olarak gizleniyor ve breakpoint'te "dönüşüm muhteşem olacak" şeklinde ortaya çıkmayı planlıyorsa bilsin ki breakpointte elde kızılcık (vasıflı) sopalarla bekliyor olacağız)

skate:
Nightlord'a HostGator'dan sınırsız sayıda domain için sınırsız hostingim olduğunu birkez daha hatırlatmak isterim.

spaztica:
mesele yer değil, bende de haylice yer var ve teklif de ettim. mesele o yere koyacağın script'lerin güvenliği, hosting'inin ne kadar security'den anladığı ve doğru patch'leri zamanında yapıp yapamadığı... ;)

skate:
HostGator gayet güvenli ve World of Goo'nun tercihi olması (ki Bluehost ile sorun yaşadıktan sonra seçmişler, yani araştırmışlar) güzel referans oldu. Ayrıca plazma sitesinde script falan yok, düz HTML. Nightlord'un da dediği gibi server üzerindeki açıkları kullanıyorlar, sitenin bir açığı olma ihtimali yok. Tüm domainlerim HostGator'da tutuluyor, üzerlerinde bol bol script içeren sayfalar var ve şu ana kadar hiçbir problem yaşamadım. Eski hostingimde aynı contentlerle sorun yaşamıştım (myhosting.com).

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git