Gönderen Konu: Turkish scene  (Okunma sayısı 3377 defa)

Turkish scene

« : 07.12.2008 23:00:09 »
Hızlı düğmeleri aç

the_prodigy

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
--Sanirim programlama basligi uygun olmali olmazsa geyikge tasiyin--

arkadaslar komsunun cocugu benden gelip basit atari oyunlari isteyince bende eski cdleri karistirmaya basladim. isin kotu tarafi hic oyun bulamadim eli bos gonderdim. iyi tarafi size yaradi. nette simdi bulunmayan documanlar buldum.

icerigi:
Electironic magazines ( magazines klasoru, kesin isinize yarar bir seyler var hissediyorum.)
eskiden hacklenen web site ornekleri (oyle bakin diye)
Turkish Scene gazetesi (trs dizini altinda) yayin hakki olarak
1- Gazetenin herhangi bir bölümü kaynak gösterilmek şartıyla kullanılabilir.2- HTML, DOC, TXT vs olarak her türlü ortamda serbestçe kullanılabilir, istenildiği kadar çoğaltılabilir.
diyor.
burda yayinlamam bir problem cikarmaz skate.
icerigindeki sirketlerin yazdigi shavere programlari sildim.

kisilerin yazdigi ufak freeware programlar mevcut. unix nt novell vs..
bolcana acik kaynak kodu (bu kodlar warez tabir edilebilir "net apileri filan" ama bence degil cunku herkes bu yolla baslar sonra ise yarar urunler uretir bu yuzden paylasilmali)
bir kac asembeler bilgisi gozume ilisen vs..
bende konu olarak ne var tam olarak bilmiyorum benim ingilizcem kotudur, gerekiyorsa ayiklayin, ise yarar bir sey varsa buraya yazin, baskasinin indirme, bilgilenme sebebi olsun.

dosya zipli boyutu: 83.9 mb.
dosyalarin olusturulma tarihleri 1999 - 2000 arasi

link:
http://rapidshare.com/files/171200783/document.zip.html

isik ve sevgiyle kalin.

not: ben bu forumumda hic gormuyorum tesekkur aranizda kullanmiyormusunuz?, ise yararsa tesekur etmeyi unutmayin cunku bazilarimizin besini bu, ve devamlilik getirir.
sanatcinin rengi olmaz.

Turkish scene

« Yanıtla #1 : 07.12.2008 23:46:05 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
biz teşekkürle beslenmiyoruz, ama elbette birilerine yaradığında o kişi edebilir; bunun için de talebe gerek olmaz genellikle. insani ilişkilerde de teşekkür  genellikle alınan değil, verilen bir jesttir. +rep, +1, içi boş teşekkürler gibi ucuz korsan forumlarının gelenekleri bu forumda pek tercih edilmez, sevilmez. bildiğim kadarıyla da genellikle besinimz güzel rekabettir, yarışmalar ve demolar bu motivasyonu sağlamaya çalışıyor.
« Son Düzenleme: 07.12.2008 23:49:08 Gönderen: spaztica »

Turkish scene

« Yanıtla #2 : 08.12.2008 01:52:48 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
search'e "teşekkür" yazdığımda 106 topic çıktı. o kadar nankör bir forum izlenimi mi veriyoruz? tabii tek tek topicleri incelemedim. belki de birçoğunda "bir teşekkür bile etmediniz" türü şeyler yazıyordur. ;)

Turkish scene

« Yanıtla #3 : 08.12.2008 22:38:04 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: the_prodigy;19484

not: ben bu forumumda hic gormuyorum tesekkur aranizda kullanmiyormusunuz?, ise yararsa tesekur etmeyi unutmayin cunku bazilarimizin besini bu, ve devamlilik getirir.

Forum uyeleri genelde yaptiklari seylerden sonra birbirlerine tesekkur etmese de takdir edilecegini bilecek kadar samimi oldugundan olabilir :)

Turkish scene

« Yanıtla #4 : 09.12.2008 18:23:12 »
Hızlı düğmeleri aç

the_prodigy

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: spaztica;19485
insani ilişkilerde de teşekkür  genellikle alınan değil, verilen bir jesttir.[/I] +rep, +1, içi boş teşekkürler gibi ucuz korsan forumlarının gelenekleri bu forumda pek tercih edilmez,

guzel cevaplar verdiniz :) yalniz forumda yazan tesekkurlerin icinin bos olduguna inanmiyorum. cunku bir insan biri hakkinda iyi bir sey dusundumu o enerji gidip onu bulur.. biri bir demo yaptimi bu evrende o pozitif enerjiler gider onu bulur...uzun konu anlatmiyim...
@skate nankor degilsiniz. yalnizca neden fazla yok diyordum.... neyse aranizda olmaktan mutluyum.
sanatcinin rengi olmaz.

Turkish scene

« Yanıtla #5 : 10.12.2008 00:02:02 »
Hızlı düğmeleri aç

nightlord

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.nightnetwork.org
hayiiiiir ... lutfen the secret muhabbetine girilmesin bu forumda cok rica ediyorum :) enerjiler falan baska forumlarda ucsun bulsun hedefini medefini lutfen lutfen :)

Turkish scene

« Yanıtla #6 : 10.12.2008 17:11:31 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nightlord;19498
hayiiiiir ... lutfen the secret muhabbetine girilmesin bu forumda cok rica ediyorum :) enerjiler falan baska forumlarda ucsun bulsun hedefini medefini lutfen lutfen :)

Amerika'da bu positive energy ve secret olayindan gina geldi galiba :p

Turkish scene

« Yanıtla #7 : 10.12.2008 22:58:42 »
Hızlı düğmeleri aç

atiflz

• Full Member
    • Profili Görüntüle
    • http://izleyenkisi.blogspot.com/
Teraziye tikladim, emege saygi.