Gönderen Konu: Steve Ballmer'dan aciklama  (Okunma sayısı 989 defa)

Steve Ballmer'dan aciklama

« : 07.05.2008 13:12:23 »
Hızlı düğmeleri aç

atiflz

• Full Member
    • Profili Görüntüle
    • http://izleyenkisi.blogspot.com/

« Yanıtla #1 : 07.05.2008 13:46:01 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
kişisel görüşüm: onlar daha yapmaya gayret etsinler, osx canavar gibi bir temel üstüne kurulu ve cillop gibi çalışıyor. en basitinden windows 95,98,nt,2000,xp,2003 gibi tonla yapısal değişikliğe gitti; mac ise, classic (9 ve öncesi) ve osx diye bir major değişim yaşadı. kullanıcıyı bu kadar maymun etmenin manası yok ki; her seferinde yeni sistem çıkarıyor ms, aman 6 ay sonra deneriz, driver'lar çıktı mı, ne akdar açığı var demekten sıkıldım ben. istedikleri kadar bi taraflarıyla concorde tutsunlar, ben osx'de devam etmeye niyetliyim...

« Yanıtla #2 : 07.05.2008 17:12:50 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
xp'de bekle, windows 7'a sıçra taktiği de güzel bir taktik. tek şart windows 7'ın da patlak olmaması tabii ki. tahminim windows 7'da microsoft ilk kez bizi şaşırtacak. bu görüşüme katılmayanlar çok olacaktır, hepsinin görüşüne de saygılıyım ancak şahsi fikrim bunca yıllık tecrübeyle NT coreunu çöpe atarak sıfırdan geliştirecekleri bir işletim sisteminin sağlam ve daha az buglı olacağı yönünde. Ama gerçekçi olmak gerekirse tabir-i caizse windows 8 ya da 9'da olayın tam olarak oturması da v3.x'in v2.x'i ve v2.x'in v1.x'i dövme kuralına gayet uyuyor.

« Yanıtla #3 : 07.05.2008 17:28:16 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
MacOSX'in cok saglam bir yapiya oturmasi biraz da butik olmasindan :) Yillarca surecek hangi OS iyidir tartismasina girmiycem , kim hangi OS'u en rahat sekilde amacina uygun kullaniyorsa en iyi OS odur.Eger secim sansim olsaydi kisisel islerim icin(is dunyasinda Mac'in urettigi sistemlerin kullanimi cok sinirli sektorlerde mumkun oluyor) OSX kullanirdim ama senelerdir Win kullana kullana o kadar alismisiz ki OSX bazen beni cok zorluyor.Ilk kullandigimda direkt bir sag click olmamasina cok icerlemistim....

Ben vistaya uzunca bi sure gecmemekde kararliyim , eger Win7 yeni core uzerine yazilacaksa ve saglam yazilirsa dusunebilirim...