Gönderen Konu: Ben bu şarkıyı sevdim  (Okunma sayısı 7630 defa)

Ben bu şarkıyı sevdim...

« Yanıtla #15 : 14.01.2008 02:35:20 »
Hızlı düğmeleri aç

Alexan

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
Konu asıl üzerinde düşünmemiz gerekenle alakalıdır. Aramızda sen ona öküz dedin niye dedin ben soad severim, sevmem. O şunu demiş ben katılıyorum, sen katılmassan katılma gibi bişey diil.

Yanlış bir başlıkta, yanlış bir siteye tabir yerinde ise bir eşşeklik edip kafamı kurcalayan bir konu yazdım. Konu temel alanı, asıl amacı bilgisayarlı müzik ve editörleri olsada. Tamamen cahil işi benimki, bakalım abilerim ne dicek bu işlere diye bi hata yani. Bu sitedeki insanları ve fikirlerini önemsiyorum. @turbo baba hafife alınacak fikirleri olan biri değil bence (en önemlisi kusursuz piramitin farkında). Bazıları o piramitin dibinde ekmek yiyorda olabilir sorun değil. Baba ya silin konuyu yada güme götürmeyin geyik kısmına alın. Bi hata ettim böle bir şey oldu. Napiiim, intiharmı ediim ?

soad 'ın ilk albümlerini bende matrak bulup dinlerdim. ama adamlar işi azıtmış ve ataya,millete dil uzatır olmuş. dier d.e.r.t. ise karşılık vermiş amma doğru amma yanlış.

Bence sizin gibi becerikli, mesleği yerinde abilerime yakışan. Daha düzeyli konuyu ele alıp, küçük ayrıntılara takılmamaktır. Tekrar belirtiyorum. Bir daha kine çok dikkatle davranacam.
« Son Düzenleme: 14.01.2008 02:50:51 Gönderen: Alexan »

Ben bu şarkıyı sevdim...

« Yanıtla #16 : 14.01.2008 02:55:04 »
Hızlı düğmeleri aç

ssg

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
konumuz "ermeni soykirimi iddialarini destekleyen grubu protesto etmek" degildi ama o konuda da yorum yapayim:

bugun sevdiginiz muzisyenlerin tamaminin "ermeni meselesi" hakkindaki duru$unu kesin ve net olarak bildiginizden mi seviyorsunuz yoksa onlarin "acik acik" bu konuda fikir beyan etmemi$ olmasina mi siginiyorsunuz? sevdiginiz yabanci muzisyenlerin kacinin ermeni lobisine para akittigini biliyor musunuz? amerika plak endustrisinin merkezi california'nin 24 nisan'i "ermeni soykirimini anma" gunu ilan ettigini biliyor musunuz?

california'dan cikma sevdiginiz her sanaticinin ermeni lobisine para akmasina dolayli yoldan sebep oldugunun farkinda misiniz? california'ya akan paranin oradaki meksikalilardan sonra ikinci buyuk azinlik olan ermenilere aktigini biliyor musunuz?

fransiz butun sanatcilari/$arkicilari boykot ediyor musunuz?

turkce'den fransizca kelimeleri ayikladiniz mi?

sacmaliginizin farkinda misiniz?

ssg

Ben bu şarkıyı sevdim...

« Yanıtla #17 : 14.01.2008 03:09:28 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
herhalde konunun gidişatını olumlu bulan yoktur. bu forumun bir scene forumu olduğunu, hatta komik bir şekilde "the scene > music" kategorisinde olduğumuzu hatırlatıyorum. ırkçılık, politika, Türkiye'de yaşayanların hissettikleri, yurtdışında yaşayanların olayları hem dış yüzü hem iç yüzüyle yorumlamaları konumuzun dışında. herkes yazacağını yazdı kabul ediyor topici kilitliyorum. bu konuda başka bir topic açılırsa da silmeyi görev biliyorum.