Gönderen Konu: 2007'nin büyük ihtimalle (umarım) son mesajı  (Okunma sayısı 1456 defa)

Hızlı düğmeleri aç

Ragnor

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://ozanemirhan.blogspot.com
Nice yıllara millet! 2007 scene'imiz için berbat geçmiş olabilir ama 2008'de daha çok prod, daha çok etkinlik, daha çok yeni scener ve daha çok parti ile birarada olmamız dileğiyle...

not: Başlıkta umarım dedim ama şimdi gider biriniz yeni başlık açar, olay patlar. Biliyorum başıma geleceği ama boşver :).

2007'nin büyük ihtimalle (umarım) son mesajı

« Yanıtla #1 : 01.01.2008 01:56:50 »
Hızlı düğmeleri aç

Alexan

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
Tutorial'ler yerinde ve tamamlanmış (ilgi uyandırma, cönk gelmeden devam eden çalışma,öğrenme isteği). Yaşamdan fırsat bulup üretime yönelinmiş(relativity). Hakkatten bu iş özverili bi hobi ve yayılmacı bir politika anlayışı ile yapılması denenirse. Bence kesinlikle daha iyi bir sezon olur. Ama herşeye rahmen tam aksiyonlara dahil olamasamda sizleri ve bu ideali çok seviyorum.Arada arıza çıkmıyor da değil o kadarda olur...  

@Ragnor abim (belki tanımasanda) ;)

« Yanıtla #2 : 01.01.2008 04:24:24 »
Hızlı düğmeleri aç

fredi

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
Bence 2008'in güzide scene'imiz için daha iyi geçmesi için nispeten yeni gelen sayılabilecek bizlerin de bazı görevleri var. Durum benim için daha da vahim, yıllardır demo scene'i takip etmeme rağmen adam gibi bir produm yok. Hadi herkesin olacak diye birşey yok ama sonuçta ben kod ile uğraşıyorum, eksik bence.

ıyi yıllar. Prod yapalım, yaptıralım.

« Yanıtla #3 : 01.01.2008 19:40:48 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
iyi dilek sunanlara teşekkürler. ben de 2008'de güzel gelişmeler bekliyorum. tüm scener kardeşlerime 2008'de "aktif" bir yaşam diliyorum.