Gönderen Konu: Wwm #4  (Okunma sayısı 3700 defa)

Wwm #4

« : 10.05.2007 00:10:06 »
Hızlı düğmeleri aç

Wisdom

• Full Member
    • Profili Görüntüle
Selamlar,

Vigo ile yaptigimiz gorusme sonucu UUBB ve WWM bulusmalarini her hafta donusumlu yapmak yerine her iki haftada bir donusumlu yapmak uzere bir karar aldik. (Boyle birsey icin daha once katilimcilardan da lehte yorumlar geldigi icin uzun uzadiya herkesin gorusunu almak gibi bir olaya girmeye gerek gormedim.)

Bu durumda, yaklasan bulusmalarin takvimi su sekilde:

19 Mayis - UUBB #3
2 Haziran - WWM #4

Bu arada, WWM #3'un fotograflari henuz elime gecmediginden galeriyi guncelleyemedim. WWM #2 ile beraber atarim hepsini. Evet, bu tip konularda pek bir tembelim, kabul ediyorum. :-)

Wwm #4

« Yanıtla #1 : 10.05.2007 06:59:06 »
Hızlı düğmeleri aç

puNky

• Full Member
    • Profili Görüntüle
ayrıca forumdaki 2000. başlık oluyor sanırım bu :)

Wwm #4

« Yanıtla #2 : 10.05.2007 09:18:25 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Wisdom;14830
Selamlar,

Vigo ile yaptigimiz gorusme sonucu UUBB ve WWM bulusmalarini her hafta donusumlu yapmak yerine her iki haftada bir donusumlu yapmak uzere bir karar aldik. (Boyle birsey icin daha once katilimcilardan da lehte yorumlar geldigi icin uzun uzadiya herkesin gorusunu almak gibi bir olaya girmeye gerek gormedim.)

Bu durumda, yaklasan bulusmalarin takvimi su sekilde:

19 Mayis - UUBB #3
2 Haziran - WWM #4

Bu arada, WWM #3'un fotograflari henuz elime gecmediginden galeriyi guncelleyemedim. WWM #2 ile beraber atarim hepsini. Evet, bu tip konularda pek bir tembelim, kabul ediyorum. :-)

Bence yerinde bir karar olmus zira obur turlu her hafta etkinlik oluyordu :)

Wwm #4

« Yanıtla #3 : 25.05.2007 23:40:36 »
Hızlı düğmeleri aç

kris

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
    • http://www.clq.com
Küçük bir detay, bir aksilik olmaz gelirsem 102 parçadan oluşan çatal bıçak pardon 15 senelik bir koleksiyon; scene gruplarının stickerlarından oluşan koleksiyonumu meraklılarına dağıtacağım buluşma olacaktır. Nadide parçalar arasında Spreadpoint, Hotline, Adept, TRSI, World Of Commodore 1992 (Cologne sanırım), TEC vs hatırladıklarım...

Wwm #4

« Yanıtla #4 : 26.05.2007 00:44:30 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
hayırdır kris? neden böyle bişi yapıyorsun?

Wwm #4

« Yanıtla #5 : 27.05.2007 19:16:22 »
Hızlı düğmeleri aç

Wisdom

• Full Member
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar,

Gelecek hafta sonu kardesim yurtdisindan sadece iki gunlugune geliyor, o yuzden WWM #4 detaylarini asagidaki gibi degistiriyoruz:

WWM #4
9 Haziran Cumartesi
Saat 12:00
Moda Kup - Kemal Usta Waffles

Saat 12:30'da Moda cay bahcelerine gececegiz. 12:30'dan sonra gelen arkadaslarin bizi Moda cay bahceleri civarinda bulmaya calismasi kendi yararlarina olacaktir. :-)

Daha onceden gelmeyi planlayan arkadaslar icin bu tarih degisikligi sorun degildir umarim. Birkac arkadasla onceden konustuk ve bir problem olmadigini soylediler. Mecbur kalmasam tarihi degistirmezdim, kusura bakmayin.

Gorusmek uzere.

Wwm #4

« Yanıtla #6 : 27.05.2007 23:36:18 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
o yeah! ok kardeşim

2 gün sonra : wwm#4

« Yanıtla #7 : 07.06.2007 20:55:02 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
WWM #4
9 Haziran Cumartesi
Saat 12:00
Moda Kup - Kemal Usta Waffles

Saat 12:30'da Moda cay bahcelerine gececegiz. 12:30'dan sonra gelen arkadaslarin bizi Moda cay bahceleri civarinda bulmaya calismasi kendi yararlarina olacaktir. :-)

Daha onceden gelmeyi planlayan arkadaslar icin bu tarih degisikligi sorun degildir umarim. Birkac arkadasla onceden konustuk ve bir problem olmadigini soylediler. Mecbur kalmasam tarihi degistirmezdim, kusura bakmayin.

Gorusmek uzere.

Wwm #4

« Yanıtla #8 : 11.06.2007 11:18:36 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi