Gönderen Konu: c64stream vs gurkan142  (Okunma sayısı 10030 defa)

c64stream vs gurkan142

« Yanıtla #45 : 25.04.2007 18:26:46 »
Hızlı düğmeleri aç

gurkan142

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: penthy;14423
Kendisine Gurkan142 diyen dangalak hacker falan degil, bir script kiddie. Yazsin bakalim simdiye kadar hangi exploitleri bulmus, bunun icin ne gibi teknikler kullanmis. Hatirlarsaniz gecen yil da (galiba Adana'dan) Atilla diye bi salak "ben hackerim" diye cikmisti, Rusya'dan bi hackera exploit icin tool yazdirmis, o tool ile Amerika'daki bir kac siteye saldirmis, sonra da web'de sagda solda "hem hackerim, suralara saldirdim" diye yazmisti. Microsoft adamin yerini tak diye buldu, simdi hapiste curuyor. bu gibi insanlarin hakkinda daha fazla yazmayalim, gercekten hic bir sey bilmiyorlar daha cunku. Daha once de dedim ya, cook yazik.

Hacking dogasi itibariyle kotu bir sey degil, ama bu herif gibileri yuzunden 20+ yildir medyada kotu anlamda kullanildi, ve artik anlami degisti.

Kendine web sitesi acip ta hacker'im diyen adam, by definition hacker degildir zaten.
hee heee heee :D :D

c64stream vs gurkan142

« Yanıtla #46 : 25.04.2007 18:31:02 »
Hızlı düğmeleri aç

gurkan142

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skate;14424
Dedim ya, bu iş uzadıkça uzuyacak diye... Bazılarımızın bu tür tartışmalardan rahatsız olduğunu bilmesem benim açımdan eğlenceli bu tür tartışmaları takip etmek. Can sıkıntısı gidermek için birebir. Ancak bir de bu tartışmalardan bunalan, forumdan soğuyan kesim var. Biraz da onları düşünerek artık burada keselim diyorum.

Gurkan142'nin ne bilip ne bilmediğini bilmiyorum. Tek bildiğim onun bilip bilmediklerinin beni ilgilendirmediği. Gurkan142 birden bire metaformoz geçirip "ooooolllm. olay demoscenemiş" diip bizim scene'imze katılmadıkça da kendisinin coding skilllerinin kimseyi alakadar edeceğini sanmıyorum.

Türkiye'de halk diline düşmüş anlamıyla hacking'e bu forumun hemen hemen tüm üyeleri karşı, haksız mıyım? Bu durumda 1-2 kişinin karşısına 100-200 kişi dikilmenin anlamı ne? Unutmayın ki siz buraya ne yazarsanız yazın Gurkan142, yaşı gereği oturmuş karakterinin cilvesi olarak yine bildiği yoldan ilerleyecek, değişen birşey olmayacak.

Bir önceki sayfada "tartışmayı uzatın" demem aslında anlayana "yeter artık" mesajıydı. Sanırım anlaşılmamış, bir de böyle yaziim dedim :)
şu kadar kişinmnin içinde mantıklı konusan ve neyin ne oldgunu bilen ikinci kişisin gercekten tebrik ederim senin gibilerine saygım sosuz ve elimdende ne geliyorsa yardım için hazırım ama digerleri gibi örnegin bir zehir var bardagın içinde bir arkadaş diyoki "LAN OLM ONUN ıÇıNDE ZEHıR VAR " hemen diger ona soluyo ona soluyo derken olay içerigindeki zehir deil dısında o zehiri tutan bardagın kenarındaki kırıga geliyor bunu duyan en son
"AMAAAN NE PıMPıRKıLı HERıFLERSıNıZ" deyip içiyor şimdi suc o zehiri soleyendemi yoksa o bardaga zehiri koyandamı yoksa aralardaki FLLOşU CIKMIS KULAKLARI VE KENDıNı BıLMEZ DıLLER mi siz karar verin hadin selametle

c64stream vs gurkan142

« Yanıtla #47 : 25.04.2007 21:01:13 »
Hızlı düğmeleri aç

kasa-demo

• Full Member
    • Profili Görüntüle
öncelikle bu elin gavuru lafını ben çıkarmadım
madem öyle kendi ettiğin sözün altında kalma
madem hodri meydan
bundan sonra yabancıların yazdığı araçları ve yabancıların bulduğu açıkları kullanmadan çalışmalarına devam et
yapabilir misin
hayır
o zaman elin gavuru diye bilip bilmeden ona buna yafta yapıştırmaya kalkma ağzını topla
o okumuyorsa biz okuyoruz
o bilmiyorsa biz Türkçe biliyoruz
orada ettiğin küfürlerin seviyesizliğini bırak
Dürzi Arabistan'da yaşayan bir kavmin adıdır
küfür veya hakaret değildir

dahası c64 sevenlerinin uğradığı siteyi gidip karartmaya kalksan da Gürkan dahi hack etmeye kalktığına göre burası çok meşhur bir site olmalı diyerek anlayabildiysen adam sana hayatının dersini vermiş

öte yandan hodri meydan derken kastettiğin başkasının araçlarıyla ve başkasının bulduğu açıklarla en büyük hacker bizim hackercılık oynamak
a bulunmaz bir yetenek gerektirmez
b olsa olsa boşa harcayacak vakit ve ona buna dadandığında seni mahkemeye çıkarmayacak bir ülke vatandaşı olmayı gerektirir ki msn hack diye saçma sapan alt başlıkları olan forumlar açacak vakti ayırsaydım kastettiğin meydanlarda belki ben de olurdum

ancak iğrenç küfürlerle kendi halindeki adamların sitesine liselilerin sokak ağzıyla yazılar eklersen kimse yaşın kaç diye bakmaz
kaldı ki google üzerinde arama yapacaksan burada bazı üyelerin nicklerini de  kullanabilirsin çok istiyorsan
tabii cahil diye yazarsan da yeterince sonuç bulursun
hack diye tabir edebileceğimiz işler içinde en gereksiz olanının en gereksiz şeklini en mantıksızca onu da vasat bir şekilde icra edip isim yapmaya kalkacaksan ne ile uğraştığını bir daha yeniden gözden geçir
insanların üç kuruşluk zevkine de bulaşma

öte yandan kendine hacker diyenlerin en kral forumlarında yüzde doksan beşten fazlasının hiç bir işe yaramayacak adamlar olduğunu anlayacak kadar kısa süre kalsam da uzun yıllardır dışarıdan konuyu takip eden biri olarak açıkça ifade edeyim ki ortada kralım diye dolaşan her tip gereksiz adam görmüş olsam da yıllar içinde internette kendini savunamayan gariban internet kullanıcılarına zarar vermek zayıf siteleri çökertmek ve onun bunun şifrelerini çalmak dışında ortada bir icraatlarını göremedim

yok halen bu konuda çok ısrarlıysan buyur NASA'yı hack et
« Son Düzenleme: 25.04.2007 21:26:44 Gönderen: kasa-demo »

c64stream vs gurkan142

« Yanıtla #48 : 26.04.2007 13:01:37 »
Hızlı düğmeleri aç

gurkan142

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kasa-demo;14436
.......

okumadan cevap su gormeden atlayan sazan diyede buna DERıM HADı BUYUR BAşKASININ YAZDIGI ARACLA SENDE YAP BENıM YAPTIKLARIMI HODRı MEYDAN BıLADER AYNALI SAZANIM BENıM AZUAZHAUZHAZUAZHA

c64stream vs gurkan142

« Yanıtla #49 : 26.04.2007 14:02:07 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Bir topic kilitleyip bin ah işitiyor insan. Onun için lütfen kendi rızanızla bu topice mesaj atmayı bırakın. Bundan sonra ilk mesaj atan Vigo+Turbo+Skate toplamı kadar kilolu olsun e mi...

c64stream vs gurkan142

« Yanıtla #50 : 26.04.2007 16:18:38 »
Hızlı düğmeleri aç

Ragnor

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://ozanemirhan.blogspot.com
'eyoooo!! \o/

Edit: Veya şöyle ifade edeyim. I accept your challenge.. :P
« Son Düzenleme: 26.04.2007 16:31:15 Gönderen: Ragnor »

c64stream vs gurkan142

« Yanıtla #51 : 26.04.2007 17:14:52 »
Hızlı düğmeleri aç

kasa-demo

• Full Member
    • Profili Görüntüle
o kadar laf yedikten sonra halen iki satır yazı yazıp vaziyeti kurtarabileceğini mi sanıyorsun
ben ne yabancıların yaptığı aracı onun bunun sitesine anlamayacağı dilde adi küfürler eklemek için kulanırım
ne de hem yabancıların araçlarını kullanıp hem de onlara elin gavuru deme seviyesizliğini gösteririm
ona buna elin gavuru demeye burada ahkam kesmeye kalktığında kendi lafını yuttuğunun da
hodri meydan derken meydanda olmadığının da farkında değilsin
diyorum ki oturup buna vakit ayıran herkes senin yaptığını yapar
ben böyle bir şey yapmıyorum çünkü böyle bir şey yapmak istemiyorum
yok tek amacı insanları bilgilendirmek olan amatör sitelerde seviyeni bu şekilde belli etmeye devam edeceksen insanların senin hem cahil hem de kabiliyetsizin teki olduğunu düşünmesini sağlamış olursun ülkeye de herhangi bir faydan dokunmaz
adamlar anlamıyor diye Türkçe küfür edeceğine
hiç olmazsa önce erkek gibi ıngiliz'e ıngilizce küfür etmeyi öğren

gene de not olarak bildireyim bulunduğun sitelere baktım
bulunduğun sitelerde örneğin yabancı bir devlet birimine yapıldığı iddia edilen bir saldırı da var
eğer doğru ise bırakın bıraktığınız isim adresi browser ile girdiğiniz internet sitelerinden dahi sizi bir kaç saat içinde rahat rahat bulabilecek o kurum neden sizi bulmadı
o açık gerçekten varsa ne hızla kapatıldı o açığı kim buldu ayrı konular

gene de bunları söyledikten sonra sizi kaale alıyor muyum
hayır halen almıyorum
ne op ne mod ne user ne group olarak hiç biriniz kaale alınacak icraatler içinde değilsiniz
ne muhabbetiniz muhabbet
ne icraatiniz icraat

amatör sitelere bulaşıp ülkemi aşağılamayın yabancıları ülkeme düşman etmeyin interneti karıştırmayın yeter
onun dışında da devlet kurumlarına şuna buna nasıl biliyorsanız öyle yaparsınız

gene de tekrar etmekte fayda var
bırakın kendi yaptıklarını
ona buna trojan şu bu temin edip ancak internet üzerinde saygısızca önüne gelene zarar vermeye kalkan liselilerin kahramanı olabilecek seviyesiz kimseler hack nedir hacker kimdir hiç bir zaman anlamamışlardır ve anlayamayacaklardır
« Son Düzenleme: 26.04.2007 17:57:07 Gönderen: kasa-demo »

c64stream vs gurkan142

« Yanıtla #52 : 27.04.2007 06:18:16 »
Hızlı düğmeleri aç

Bellerophon

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
    • http://evren.turkwebstars.com
ya yapmayın kardeşim. varsa yoksa en fazla 16-17 yaşındaki çocuk bu :)

anası babası yetiştirememiş ne yazıkki adam edememiş, vatana millete hayırlı-faydalı bir evlat olacağına tam tersi zararlı evlat olmuş. yazık olmuş..

ayrıca sitesinede baktım baştan sona çalıntı. bir tek yazıları kendisi zahmet edip yazmış. gerçi onuda becerememiş..

çağımızın en büyük özentilerinden birini burada görüp ibret alıyoruz. en güzelide bu olsa gerek. ama yinede bu çocuğun aklını başına toplamasını isterdim.

benden bu kadar..

( not: kilo almasam olmazmı skate, ilk mesajın hatırına :p )

c64stream vs gurkan142

« Yanıtla #53 : 27.04.2007 06:38:00 »
Hızlı düğmeleri aç

nightlord

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.nightnetwork.org
bence kilit vakti

c64stream vs gurkan142

« Yanıtla #54 : 27.04.2007 08:14:06 »
Hızlı düğmeleri aç

gurkan142

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kasa-demo;14447
o kadar laf yedikten sonra halen iki satır yazı yazıp vaziyeti kurtarabileceğini mi sanıyorsun....

evet adam haklı arkadaşlar aaa lütfen biraz daha duayrlı olaım azuzahzauzahazhazzaza suraya bak yaaa tam heyqirslık bunlar omumuhaahha :D:D

c64stream vs gurkan142

« Yanıtla #55 : 27.04.2007 08:52:14 »
Hızlı düğmeleri aç

anesthetic

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://resident.tr-demoscene.info/
kilitlenmeden evvel: dayanamadım. fatalimam harbiden nasıl bi nicktir ya :D

c64stream vs gurkan142

« Yanıtla #56 : 27.04.2007 09:13:52 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ben tek sey isterim bundan sonra
Gurkan formumuzda sadece demoscene ile ilgili seyler yazsin.
Biz de Gurkanin hacker aktiviteleri ile ilgilli yorum yapmayi birakalim.

Bence en dogrusu bu..

c64stream vs gurkan142

« Yanıtla #57 : 27.04.2007 14:03:33 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
bakın kilitliicem sonra yine yeri geldiğinde "işinize gelmeyen topicleri kilitliyorsunuz" olacak. adam gibi sizler mesaj atmayı bırakın, kilite gerek kalmasın. geriye yönelik bakacak olursanız siz gurkan142'ye saydırıyorsunuz o da cevap veriyor. siz mesaj atmayın. ondan da rica ediyorum atmasın. olay böylece kapanır.