Gönderen Konu: Satılık ya da C64 Set ile Takaslık Amiga 600  (Okunma sayısı 2646 defa)

Hızlı düğmeleri aç

PE&OAS

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
Amiga 600, 2.1 ROM (ver. 37300), 280MB 2.5" HDD'li, 1 MB ChipRam, ECS Chipset, mouse, PSU (orijinal Amiga 600 PSU), mouse, joystick, scart video kablosu. Diskte Workbench 2.1 kurulu, ayrıca dOPUS, Packmaster ve adını hemen hatırlamadığım birkaç utilityde var... Cihazın en büyük sorunu fdd'sinin çalışmıyor oluşu ancak %100 eminim çalışmadığından diyemiyorum, data kablosu değişirse çalışabilir. Bunun dışında HDD, cihazın içerisinde statik bir şeyin üzerinde duruyor ancak bu çalışmaya engel olmadı bugüne dek, disk tutacağı yok kısacası. Cihazın dışı temiz, herhangi bir kırık, çizik yok. Tüm portlar, klavye ve mouse sağlam. GERMAN keyboard (QWERTZ). Ayrıca bir adet 25->9 seri dönüştürücüde pakete dahil, sermouse.lha (bkz.:aminet) ile seri fareler gayet rahat çalışıyor.
Bunların haricinde, çalışır durumda, 37.300 ROM'lu, kirli olsa da kullanılabilir durumda bir kasaya sahip, fdd içermeye, sadece board+kasa ve bir kaç tuşu çalışmayan English klavyeli diğer Amiga 600'üde vermeyi düşünüyorum. Ayrıca takas yapacak olanlar için her Amiga'da lazım olan, çok işe yarar ufak bir donanım sürpriz hediyem olacaktır:)... Bitmedi, nullmodem kablo ve aexplorer disketide verecem...

Fiyat : 125 YTL
Küçük bir not: Bu fiyatı Amiga 600'ler ne kadara gidiyor acep diye araştırıp vermediğimi belirteyim, diskdrive içeren temiz bir Commodore 64 seti ne kadara gidiyor diye bakıp bu fiyatı koydum.

Takas hakkında bazı bilgiler...

- Öncelikle temiz durumda ekmek kasası (breadbox, oldsid...) ve 1541 - II ile takas etmek isterim :cool: ancak bu demek değildir ki herhangi model temiz bir C64 ve 1541 ile de takas etmeyeyim :)... Cihazların sağlam ve daha uzun süre kullanılabilir olması benim için ÇOK önemli.
- başka aklıma gelmedi :).

Sevgiler ve saygılar...

Satılık ya da C64 Set ile Takaslık Amiga 600

« Yanıtla #1 : 12.02.2007 12:26:33 »
Hızlı düğmeleri aç

PE&OAS

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
Cihaz satılmıştır, ilgilenen herkese teşekkürler.