Gönderen Konu: 7D6 DEMO PARTY - Parti sonrasi reaksiyonlar  (Okunma sayısı 20417 defa)

7D6 DEMO PARTY - Parti sonrasi reaksiyonlar

« : 04.12.2006 14:55:29 »
Hızlı düğmeleri aç

Hydrogen

• 7DX Organizer
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.glance.ws
Arkadaslar. Cok keyifli bir parti oldu. Uzuun bir reaksiyon yazacagim.
Herkes reaksiyonlarini buraya yazarsa, konu cok dagilmaz diye dusundum:)

« Yanıtla #1 : 04.12.2006 15:48:00 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
oncelikle party'ye katilan (ve gelmek istedikleri halde gelemeyen fakat gonulleri bizle olan) tum arkadaslara tesekkur ediyorum.
party mekanindaki cogu insanla zaten 40 yildir gorusuyormusuz gibi bir kaynasma olmasi beni cok mutlu etti.
organizasyon aksakliklari vs oldu gibi seyler duydum ama sahsen party'nin/organizator'lerin amacinin turkiye scene'ini bir araya
getirmek oldugunu ve bunu gayet iyi basardiklarini dusunuyorum.

benim icin oldukca egitici bir party oldu. bu arada party sonrasi gaipten sid duyumu veya herhangi bir duyulan muzigin on the fly olarak sid'e cevrilmesi olayi sadece bende oldu sanmistim rahatladim. party sonrasi fatihe birkac kez, abi bak sid caliyor yaw dedigimi hatirliyorum. (ve evet bunlardan biri donut yerkendi.. ve evet muradima erdim, cok mutluyum)

party'den ayrilmak hakikaten zor geldi..

party sonrasi fotograflara/videolara bakinca, ortak olarak herkesin yuzunde bir kocaman gulumseme var.. herkesle istegidimiz kadar cok gorusme sansini elde edemedik ama bu da sonraki party'lere gelmek icin iyi bir bahane olacaktir..

party greetz:

hydrogen: usenmeden c64'deki sprite, charset vs gibi konulari anlattigin icin sagol..
skate: . (gereksiz bytelari attim, eheheh)
skate (decrushed): ayni dili konusabilecegim birileri ile uzun zamandir karsilasmadigim icin, seninle konustukca sasirdim ve mutlu oldum.. gelecek party'de $d012 detaylarini dinlemek isterim..
vigo: turkiye scene'inin gelismesi icin "senin intihar etmen gerekiyor" dense, aninda intihar edecek biri bu adam. yaninda getirdigi 2 bavul su isitici, kahve, filtre,cd vs vs ile bizleri besledi sagolsun :)
kardesim, sohbetin, kahvelerin, stickerlarin, dvdlerin, cdlerin, ismarladigin yemekler vs.vs.vs icin cok cok tesekkurler.
ayrica yazdigin intranet'i de takdir ettim. turkiye seninle gurur duyuyor :)
turbo: acaba uyukluyacak bir yerler bulabilirmiyim diye bakinirken, ortadan kayboldun, uzulduk hakkaten. gonul hep bizimle kal, bizi kollarina al isterdi ama nightshift'e artik. bu arada kings are back demosunun dizayn vs icin tesekkurler, tekrar soyliim, reel'in o kadar super ki, arasira canim cekiyo izliyom.
mfk: donut bulmamiz lazim kaprislerimi cekip, sonunda bana donut bulan super bir adam bu. gp2x formunda da belirttim, sponsormus gibi degilde, bizden biri olarak her ise kosup birseyler yapmaya calisti.
natilius: kim demis coderlar bilgi paylasmaktan kaciniyor diye? 2 gun boyunca framework/ajax/xml vs vs konusunda aklina gelen herseyi
anlatmaya calisti.
bakkada: :hug: uyuklarken bile gulumseyen biriydi ve ns7'ye gelecem kardes :)
lw3d: donanimin degerini bilen ve onu korumak icin hakkini veren biri. grubumuza hosgeldin.
spaztica: sevgili kardesim, bu party'de olmadi ama gelecek party'de a1200'un ile bekliyorum, hem gerceklestiremedigimiz bir sivi alma
durumumuz mevcut.
commodorefan: mod'larini bekliyorum.
pe&oas: ilgili demo'nun amiga versiyonunu bilen kisiler gormek cok mutlu etti beni, sagolasin.
spritus: gp2x icin calismalara basladigindan eminim, bu partide cok konusmadik ama ns7'de gorusuruz.
endo: surekli bisiler icin kosusturuyordu, nerdeyse hic konusamadik.
datura: sayesinde amiga demolari izledik, cok sagolasin..
anes: sanirim en son ayrilirken gorusuruz dedi, onun haricinde onu konusurken hic gormedim, goren var mi? demo/256 icin tebrikler.
decipher: ya bu adamin clone'u var ya da cok hizli hareket edebiliyor. nereye gitsem orda birileri ile konusurken gordum.
ragnor: clash camiamiza hayirli olsun
arcane: party boyunca bir suru kisiye birseyler anlatti, texture, boyut felan filan dedi ve hakkaten cok deli guluyor bu adam.
ref: party dagilmisken yetisebildi ama kisa zamana cok sey sigdirip bir suru geyik yaptik. sayesinde gp32 gormus oldum, sagolasin. seninle cekilen fotomuzu rlyeh'e gonderdim, mutlu oldu.
ozkano:gelecek sefer elindeki makinalar konusunda biraz daha konusmak isterim..
« Son Düzenleme: 06.12.2006 14:58:17 Gönderen: GnoStiC »

« Yanıtla #2 : 04.12.2006 20:14:29 »
Hızlı düğmeleri aç

nightlord

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.nightnetwork.org
VE yillardan sonra ilk defa bir partiyi kacirip disardan izleyen adam olmayi yasamis bulunuyorum. Igrenc bi duyguymus

Hepinizi siddetle kiskaniyorum. Kulakta SID cinlamalari, sabahlara kadar muhabbetler, scene bilgi yarismalari falan. Yuh be sefaniz olsun... Pis adamlar

Peki ben naptim hafta sonu. hiiiiccc.. arada baglaniyorum falan siteye bisey yazan cizen var mi diye. yok tipik parti esnasi tr-scene blackout.

Releaselerle ilgili yorumlarimi sonra daha detayli yazicam ama simdilik butun partici scenerlara engin bir kiskanclik icinde fuckings gonderiyorum :P

---------------
olasi reaksiyonlar:
vigo: hahah kanka sen tam vigo style oldun
glance uyeleri: ya bu nightlord iyice kufurbaz oldu. ne guzel sakin bi adamdi noldu buna boole her partide bi fuckings!!!
resident uyeleri: nightlord da demo yapcam dedi dedi yapmadi. heheh bizden korktu herhalde. resident rules!!!.. bi dakka ya biz de demo yapmadik!!! neyse
raven uyeleri: ..... (sessizlik)
bakkada: abi hepimiz kardesiz yapmayalim boole fuckings falan gusel gusel gecinelim :)
ragnor: ya ben gp2x demosu mu yapsam pc demosu mu? yoksa c64 oyunu mu yapsam?
spaz: octalfoam'un yeni versiyonunda fuckings button'i ekledim istediginiz zaman kolaylikla bi scenera 2 tiklama ile fuckings gonderebilirsiniz
----

« Yanıtla #3 : 04.12.2006 20:18:34 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
ee gitmeseydin de diyebilirdik, ama keşke yanımızda olsaydın demeyi daha yeğleriz. :P

« Yanıtla #4 : 04.12.2006 23:38:01 »
Hızlı düğmeleri aç

Hydrogen

• 7DX Organizer
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.glance.ws
Selamlar herkese. Çok keyifli bir partiyi daha geride bıraktık. Çok eğlendik. Özellikle Cumartesi gecesinin tadı damağımda kaldı.

Vigo: Scene tarihinin en fazla sayıda adama gaz vermiş insanı, inanılmaz bir muhabbete , her şeyi anında kapabilen bir zekaya ve espri yeteneğine sahip, çok değerli kişilik. Partinin süper intranet sisteminin yazarı. Ya Vigo ne diyim sana. şeye dikkat ettim parti esnasında, partide Vigo mutluluk aurasıyla geziyor. Eğer ortamda Vigo varsa, gittiği yerlerdeki 3,5 metrelik çaptaki insanlar otomatik olarak Vigo'ya dönüyorlar ve mutlu oluyorlar.

Bakkada: Bakkada beni bu sene çok şaşırttı. Genelde scene'de bir şeylerin sorumluluğunu alan ve sürekli takibini yapan az sayıda kişi vardır. Ve esasen ben bakkada'nın (belki bitmeyen demo projelerinden olsa gerek) daha önce bu insanlardan biri olduğuna hiç ihtimal vermiyordum. Ama Bakkada gerek organizasyon öncesinde ve gerek sonrasında inanılmaz çalıştı. Sürekli yapılacak bir şeyler bulmak için etrafı kontrol ediyor, organizasyonu tam anlamıyla sahiplenerek her türlü sorumluluğu alıyordu.
Sayesinde her şey daha kolay oldu. Bir sonraki partide yakanı bırakmayacağız Bakkada. Bu arada scene tarihinin en güzel-hızlı rulo yapan adamı da Bakada seçildi. 4.80 m.ye 2 metrelik Büyük 7d6 bannerini 3 snde tam 134,2 kez rulo yapıp açmayı becerdi.(Daha önceki rekor 127,4 idi hemde 30 gr. daha hafif bir banner ile)

Gnostic: Partinin süprizi,ızmir'den mutluluğuyla gelen adam. Yüzüne baktığında o kadar içten bir gülümseme ve olumlu bir hava varki insan şöyle düşünüyor "Dünyada her şey ne kadar güzel, mutlu olmamamız için hiç bir neden yok" . Yaptığı pc demosu da gerçekten güzeldi Bundan sonraki çok güzel demolara yeşil ışık yaktı. Oldschool intro esprisini de computer scene izleyicileri anlamıştır. (eski türk introları kısmında göstermiştik bu introyu da) Her partiye gel abi sen. ızmir'de ki meetinge de geliriz mutlaka gerçekleşirse. Yıllar yılı gelemediğin büyük kayıpmış.

Spritus: Canım dostum. Partide ilk gördüğümde çok mutlu oldum gene. Harika esprileriyle (Bager'e artık biraz da müzisyen ve coder bulmasını, bütün o doğal gidişatta söylemesi) bizi dağıttı ortamda. Bilgi yarışmasında süper performansıyla tozu dumana kattı. Ve bu partide c64'ün namusunu Spritus kurtardı. Askere gidecek olması, bizler için çok zor olacak gerçekten. (7 piksel spritus... sadece 7. ınanması zor değil mi?

Endo: Endo bu partide sunuculuk kariyerinin doruk noktasına ulaştı. Bilgi yarışmasındaki performansı, Kenan Işık'ı solda sıfır bırakıyordu. Organizasyon için canla başla çalıştı. Aramızda bir şeyleri not alan tek kişiydi. Onun sayesinde bayağı rahat ettik, eksiklikleri unutmadık. Parti sırasında sürekli o bir işe ben başka işe koşturduğumdan dolayı az karşılaşabildik. Eskiden her akşam Acıbadem'de volta atardık. Böyle değildik biz aahh.ah.

Skate: Web sayfası, stuffları toparlamak vs. gibi işlerle hiç uğraşmadık skate kardeşimiz sayesinde. Artık Skate bu sene vazgeçti c64 disktower ve Atari 1040 st sevdasından. Ancak bana parti esnasında c64'ün az olduğundan dolayı şikayetler geldi. Valla skate'in çalışmayan disk towerları görüntüyü bayağı bir kurtarıyordu anlaşılan Çok da güzel bir 256 byte into yaptılar Ragnor ile beraber. Tebrik ederim. Yeni grubunuz Clash de hayırlı olsun. Küçük yeni scener'ımız da (Ceyda'ya selamlar)

Datura: Abi akşama kadar Amiga'yı topralamakla uğraştın ama değdi bence, compo voting süresi boyunca birbirinden güzel demolara gerçek Amiga1200'de izleme fırsatı bulduk. Bu gerçekten çok önemli çünkü bir çoğumuz bu demoları sadece saçma videolaradan izleyebiliyorduk. Aynı zamanda partiden 3 gün önce, sabahın saat 4ünde ben hala Branda'yla uğraşırken ayakta olup, t-shirt tasarımı yapan tek kişi Datura'ydı. Ya böyle organizasyonların hazırlık hikayeleri de çok güzel oluyor.

Flexi: Gece boyu müziğikle uğraştın arada ben bayağı bir böldüm. ılk kez muhabbet etme fırsatımız oldu Sid ile ilgili bir şeyler yapma fırsatımız olmadı ama netten de haberleşebiliriz. Kısa sürede,uykusuz olarak gene oldukça hoş bir parça çıkardın ortaya. Muhabbetiniz de hoş ya. Daha çok sosyalleşin sonraki partilerde.

Anes: Sessiz, sadece gülümseyen adam.7d5'e anesthetic gelmişti ve itiraf ediyorum ben partiden 1 ay felan sonra resimlerden sorarak öğrenmiştim kim olduğunu. Abi biraz konuşun, bilgi paylaşımı yapın ya olmuyor böyle. Plazma'da çok güzel yazılar yazıyorsun. Scene partilerinde de sahip olduğun kültürü insanlarla paylaşman çok önemli. Gerçi Nightshift'te basına yaptığın açıklama biraz talihsiz olsa da

Decipher: Gerçekten saf bir çılgınlık hali. Fanatik scene'izmin en genç temsilcisi Decipher. Bu sene yurt dışı bir partiye de gitti-döndü ,daha da bir gazlanmış gördük onu

Natilius: Abi ne zaman istersen söyle destek lazımsa damlayalım Quake'de. Gerçi ben durup nişan alıp, headshot yiyen tiplerdenim herhalde quake türevlerinde ama olsun. Bir dahaki sefere mutlaka bir stuff bekliyorum senden. şöyle süprizli bir şey.

Turbo: Cumartesi gecesi muhabbetinin baş aktörlerinden Mr. Turbo Dindaş. Sabah kayboldu ama önemli değil. Gördük, muhabbet ettik. Özlemişiz çok. Gene aura'lı adamlardan Turbo. En moralsiz zamanında bile, gözlerinde bir şeyler yapma isteği var bir pırıltı. Bu adamın Zombie Boys oluşumunun altında onca insanı peşinden sürüklemiş olması, yetmedi graffity kültürünü Türkiye'ye yaymış olması zerre kadar süpriz değil.

Ragnor: Skate'le gizemli bir şekilde takılarak, 256 bytelarını tamamladılar sessiz sedasız. Aynı zamanda çevresindeki öğrencilere bilgi verirken de gördüm onu. Tam bir "neye ihtiyaç var" adamı. Bilgi paylaşımcısı. Ama açıkçası bir GP2X demosu bekliyordum Ragnor'dan. Cık cık.

Oguz: şirketimizden çıkan en kuvvetli scener adayı Demodojo'ya katıldı. Tebrik ediyoruz. Gp2X'de güzel bir şeyler yapıyordu ancak tamamlayamadı. Bir daha ki sefere mutlaka sözü aldık Oğuz'dan. Yardımları için de çok teşekkür ediyoruz. Sobee'den daha çok insanı görmek istiyorum

Arcane:Aah Arcane ah. Kayboldun yine, pixel sözü vermiştin bana yapmadin. 3d alemlere gittin uyudun Ne diyeyim. Bu heyecan ve yetenekle süpürmeliydin ödülleri. Glance'in tek umuduydun. Arcane, nasıl yaptın bunuuu Ama bu böyle devam edemez. Etmemeli (Fonda eye of the tiger çalmaya başlar).

Hyper: Ya Hyper çok çabuk ayrılmak zorunda kaldı yaa. Daha muhabbet edecektik. Neyse darısı Nightshift'e. Abi ama artık bir stuff bekliyoruz. şöyle pixel bir şeyler. Nightshift'e mutlaka. Haydi Hyper, onca yetenek scene'de değerlenmeli.

Spaz: King Crimson başlar. Spaza bakarım o bana bakar. Ama biri fırladı oradan, Commodore fan. Bütün cdleri de varmış. Vaay be Spaz. ışte King Crimson böyle bir şey. Ya aşığısındır, ya da hakkında hiç bir fikrin yoktur. ıkisinin arası yok. Bekliyoruz abi yengeyle çok muhabbet edemedik.

Bager: Scene ve scener bulma kurumu Bager Canım dostum. Bir scene partisinin anlamını scener olmadan anlayan ender kişilerden biri (Çoğu zaman scener olmak bile yetmiyor malesef) hiç bir hazırlık yapamadığımız bilgi yarışmasını Bager'i gördüğümde gerçekleştirebileceğimizden  emindim cin fikirli arkadaşım benim. 2 saatte organizasyon tamam. Soruları da gazladık. Süper de eğlendik. Tam bir organizatör gibi çalıştı. Bir çok fikirle dolu olmasına rağmen aynı zamanda saatlerce dinledi. Ne diyeyim. Parti sonrası bize gittik. Dürüm + muabbet süperdi. Çabuk dön askerden.

Fatih: Sponsor demeye dilim varmıyor. Tam bir scener adam. Zaten bu yüzden bu yazının başına ya da sonuna değil, aralarda bir yere koydum seni Heyecanlı, üretken. Her konuda çok destek oldu ve bunu da gerçekten büyük bir istekle yaptı. Organizasyonumuz onun sayesinde oldukça güzel bir şekilde gerçekleşti. Daha bana, bu tarihten sonra böyle hoş bir süprizle karşılaşacaksınız deseler hayatta inanmazdım. Sonuçta sponsor diyince insan bıyıklı vs. bir tip bekliyor. Karşına bu işlere gönülden bağlı bir adam çıkıyor. ınanılmaz.

Serkan: Beraber şehirler arası yolculuk yapmış kadar olduk (2 saat köprü vs.) Muhabbet çok güzeldi, arada başım düştü uykudan kusura bakma. Organizasyon öncesi etraf dizaynı ve tasarım maceralarımız gerçekten görülmeye değerdi. Her şey için çok teşekkürler.

Peandoas: Partinin major komedisine imza atan adam. Bilgi yarışmasında "o gün klasik oyun turnuvasında oynanan oyunun adı"nı sorduk. 4 şık vardı. Ping, Pong, King ve Kong. Ve Peandoas cevaba "California Games" yazarak hepimizi dumura uğrattı yarışma galibiyetinden de oldu. Aynı zamanda 80'lerin paper magazini sorusunun cevabının yanına da 1989 doğumluyum diyerek not düşmesi de hepimiz güldürdü. Ne diyeyim peandoas, senden hala çok şeyler bekliyoruz. Cuma akşamı kuzeninle gelerek ettiğiniz yardımlar için de çok çok teşekkürler.

Rephisto-Igcognito:Piksel işleriniz çok kaliteli arkadaşlar . Biraz da muhabbetlere katılsanız ne güzel olacak Bir köşede sessiz sessiz. Ama bu kadar da sessiz olunmaz yaa

Koşuyolundan gelen nickini bilmediğim arkadaş, selamlar sana da. Çok hoş bir muhabbetti. Bir daha sefere gece de kalabilirseniz çok güzel olur.

Nightlord ve Wisdom: Bu iki dostum, bir partide insanların yokluklarıyla da var olabileceğini gösterdiler bana. Bir köşede Wisdom'la müzik dinleyerek sid muhabbeti yapmayı veya müzik yaparken onu rahatsız etmeyi, sidle ilgili biri bana bir şeyler sorduğunda "işte bakın şurada da bir guru var" diyebilmeyi çok aradım çok. Etraftaki bir çok ince detayı farkedecek, parti sonrası çarşaf gibi review yazacak ve üüüf nidalarıyla gaz üstüne gaz verecek bir Nightlord da yoktu partide. ışte eksiklikleriyle de bence bir partiyi değiştirdiler bu arkadaşlar.

Bir partiyi daha geride bıraktık. Bir çok kişi var burada saymayı unuttuğum eminim. Ama saat 23:29 ben yatacağım ve forum bir yere gitmiyor nasılsa. Yazarım aklıma geldikçe. Önümüzde daha bir çok parti olacağına dair içimde büyük umutlar var gene. Gene başladı bendeki bu saflık derecesinde scene merakı. Aaaaah ah.

« Yanıtla #5 : 04.12.2006 23:56:44 »
Hızlı düğmeleri aç

Alcofribas

• Full Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.amstradcpc.com/blog
Alıntı yapılan: Hydrogen
Koşuyolundan gelen nickini bilmediğim arkadaş, selamlar sana da. Çok hoş bir muhabbetti. Bir daha sefere gece de kalabilirseniz çok güzel olur.

Eyvallah... Benim için de çok güzel ve verimli bir muhabbetti...

Gece de kalacağız ürün de çıkartacağız...Ama ne zaman onu bilemiyorum işte...

« Yanıtla #6 : 05.12.2006 00:20:19 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
kimler gelemedi, sayı yüksek, onlarda gelse daha çılgın olurdu
benim hatırladıklarım

1 - nightlord/glance
2 - wisdom/crescent
3 - impetigo/crescent
4 - beast/crescent
5 - mrr/bronx
6 - astron/bronx
7 - micro/bronx
8 - poison/raven
9 - ghostrider/raven
10 - anne/still psycho
11 - max/bronx
12 - antifeel
13 - mcclain/bronx
14 - crockett/bronx (adam bana bügün "abi unuttuuum yaaaaa" dedi)
15 - aegis
16 - hades

ilk aklıma gelenler
« Son Düzenleme: 05.12.2006 09:25:39 Gönderen: vigo »

« Yanıtla #7 : 05.12.2006 02:49:47 »
Hızlı düğmeleri aç

mfk

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.gp2xtr.com
Selamlar,

Her zaman özleyebileceğiniz bir ortam, ayrılmak istemeyeceğiniz arkadaşlar, etrafta bir sürü eğlence makinaları (C64, Amiga, PC, GP2X..), arka planda çalan sid'ler... üstelik bir lisenin laboratuvarındasınız... Yanınızda ki kim?.. Turbo'mu? Yok canım... Hmm...  sağımdaki de Vigo... Spaztico... karşımda GnoStiC... Saat gecenin 3'ü falan... Rüya görüyorum galiba... Rüya gibiydi ama gerçekti... Uyandırmayın beni! Ha bu arada Ben Fatih (mfk)...

Bu organizasyonda emeği geçen (kantinci arkadaş da dahil) herkesi kutluyorum. Organizatörlerimizin olağanüstü çabasına biraz olsun destek verebildiysek ne mutlu bize. Herkesle tanıştığıma çok memnun oldum tabiki... Muhabbetler o kadar çabuk gelişti ki parti alanını toplarken milletin suratında bir hüzün vardı. Sanki herkes birbirini kırk yıldır tanıyodu da ayrılmak zor gelmişti.

Partiye gelemeyen arkadaşlar bunu duymak pek hoşunuza gitmeyebilir ama gerçekten çok güzel bir partiyi KAÇIRDINIZ!

Bundan sonraki partilerde de hep orada olucaz ve gelemeyenleri üzmek için elimizden geleni yapıcaz. :D

« Yanıtla #8 : 05.12.2006 05:23:28 »
Hızlı düğmeleri aç

emotion

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
    • http://www.blender.org,http://www.geocities.com/mustafa939/senaryo/
Selamlar
 Ben bi itirafta bulunmak istiyorum.
 Nightshifte suskundum, partiden sonra hic kimseyle konusmadigim icin pisman olmustum. bu partidede suskundum ve simdide daha beter pismanim. bu tuttuklugumun nedeninin kendime olan oz guvenimden kaynaklandigini gecte olsa  ve demoscene partilerinin neden yaplidigin, eglenmeden hic birseyin yaratilamayacagini anlamis bulunmaktayim. ayrica sadece resimdeki yazi kac kisinin dikkatini cekicek diye cizimine hic ozenilmemis bir resimle pixel yarismasina katilmamda pek akli selim birisinin yapicagi bir davranis degildi. bunun icinde  tum scenerlardan ozur dilerim.
 bu organizasyonu duzenliyen scenerlara ve katkida bulunan tum sponsorlara tesekkur ederim. gerci bunu orda yuzunuze karsi soylemem gerekirdi....
Öykü sonundan başlar. Konuş ya da öl. Ve konuşmayı sürdürdüğün sürece ölmeyeceksin? (s.180).....Hepimiz yazariz.

« Yanıtla #9 : 05.12.2006 09:24:53 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
emotion, kardeşim rahat ol geniş ol... hepimiz neşeli insanlarız, en önemlisi aynı kafadayız... maksat, yılda 1 kere de olsa, tüm dünya dertlerinden uzaklaşmak, kafa dağıtmak! osurmak serbest yani :)

haydi beyler bol bol reaction yapın

« Yanıtla #10 : 05.12.2006 09:29:36 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi

« Yanıtla #11 : 05.12.2006 10:06:58 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ben partiden sonra yasadigim dumurlari diger baslikta aktardim ama biraz da reaksiyon yazayim :)
@MFK : abi sen her partiye gel bundan sonra sensiz olmaz,zaten sponsor musun,katilimci misin belli deildi.Ama bence cok guzel bir insansin ve arkadassin.O yuzden hep aramizda ol
PS:Bi ara seni Gnostic'in onunde masaya yatmis sekilde uyurken gordum dedim kesin ben sapittim ruya goruyorum sponsor o sekilde hayyatta kalmaz burda felan sabah kalkinca annadim ki ruya degilmis...

@Hydrogen:Branda sarma isleriniz itinayla yapilir. abi hersey parti biraz daha guzel olsun die,7D7'de siz isterseniz ben gene organizator grubunda yer alirim.

@Vigo : En arkada oturup butun gorsel showu idare eden gizemli adam

@Spaztica : Scene ansiklopedisi 6.Cilt(PRS) adam yuruyen tarihlerden biri.Orda da soyledigim gibi varligi yetti.

@Seko : Ilk defa adam akilli muhabbet edebildik.Quake konusundaki durup durup patlaman herkezi kirdi gecirdi.

@Gnostic : Gene gorsem gene sarilirim birakmam...
PS: Donut sozumu asla unutmuycam :)

@Oguz: Bak hala bana ulasmadin bakma bu kadar seker cocuk olduguma grup icerisinde cok katiyimdir :)
Gelmen bizi cok sevindirdi gruba katilman beni ekstra sevindirdi.

@Skate:Simdi dikkatimi cekti de senin saclar ne kadar cabuk uzuyo be abi?

@Arcane aka RAMBO : Abi bi dahaki partiye stuff isteris.Ayrica beynini zehirledigin gencler hala 3DMax komasindaymis bilmem vicdanin rahat mi :p

@Endo : Party tisortu icine sigabilen tek adam olan ve bu yuzden deli gibi kiskandigim adam.

@BeelzeBuB : Nickini yanlis yazmis olabilirim ama her partiye gelmeniz takdir edilecek bisey , kicinizi yaymayin benim gibi,uretin !

@Mggzy : Senin de nickini yanlis yazmis olabilirim ama su bi gercek naptiniz lan gruba Olm bi patlattiniz ne kusel sevindik gencecik cocuklar ugrasio die...

@Ragnor : Abi su sakinligi biraz birak bole delir arada bir , bagirarak kufur et senden bole aksiyonlar bekliyorum bu kadar sakin olunmaz yane

@CommodoreFan: Supper bir adam taaaaa kucukyalidan kalkip geldi , az kaldi kendisini cekicem DemoDojo'ya

@Rephisto : Saygilar abi

ve adini unuttugum herkes

super bir partiye katildiginiz icin cok cok cok cok tesekkurler....
« Son Düzenleme: 06.12.2006 22:14:49 Gönderen: Bakkada »

« Yanıtla #12 : 05.12.2006 21:41:49 »
Hızlı düğmeleri aç

Arcane

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
Parti kesinlikle kaçırılmayacak bi olaydı. Harbi oldskool tadını yakaladık.

Bager: Ağbi engin hardware ve game bilginle aydınlattın bizi. Ayrıca Commodore konsol görmüş oldum hayayımda ilk ke sayende.

Bakkada: Ozan, adamım. Yüzünden eksik olmayan neşesi ile herkese enerji pompaladı. Geyiğin dibine vurdu. Ayrıca "handy man" olduğunu ispatladı :)

CommodoreFan: Dostum daha önce nerelerdeydin? Umarım Nightshift'te görüşürüz tkr.

Datura: Ahmet Amiga demosu izletti bize. Gözümüz gönlümüz açıldı. Bişeyler pixelleseydi keşke on the fly dedi gönül.

Decipher: Yeni jenerasyon scener. Partiden partiye koşuyor sınır dinlemeden :=)

Endo: Ağbi diline sağlık. Non-Stop party sundu adam neşeli neşeli. O olmasa compolar bu kadar keyifli geçmezdi.

Emotion: Hocam, adın var kendin yok. yapma bi daha böyle. Bu ortam öle kasılıncak ortam deil. Bi avuç adamız zaten. Rahat ol.

Fatih: Ağbi gece geyiğinde hem mükemmel bir geyikçi hem de kral bi scener olma potansiyelini gösterdin. Süper adamsın. Her şey için saol.

Gnostic: Ağbi, ne güzel adammışsın sen ya. Valla diycek başka bişi bulamıyom.

Hydrogen: Kanka, tamam pixel yapcaktım 3d ye kaydık model yaptık. Onun da kaplamasını yapmadan sızmışız napalım :) Hehehehe....

Hyper: Pixel üstadı sanatçı kişi. Ağbi pek takılamadık bu sefer. Nightshifte kısmet.

Madhead: Levent, ağbi 10 sene falan olmuştu seninle en son görüştümüzden bu yana. Zaman çabuk geçiyor be...ıyi oldu geldiğin görüşmüş olduk.

Moloch: Ben seni moloch olarak biliom olm. Anlamam Caisson falan. Uzun zaman olmuştu seni scene ile alakalı bi yerlerde görmeyeli. Sevindim.

Nightlord: Kapitalizmin beşiğindeki kankamız :D Ağbi gözler seni aradı. Harbi sensiz tadı tam çıkmadı inan. En kısa zamanda bekliyoruz. Yengeye hürmetler.

Ozxy: Aslan coder, iş arkadaşı. Horlamamı hiçe sayıp yanımda uyuma cesareti gösteren kişi. Hehehe, taze scener. Çok iş bekliyoruz senden haberin ola.

Pe&Oas ve Kankası: Ağbi uzun yoldan gelenlere saygım sonsuz. Hele bu genç yaşta commodore peşinde koşmak etrafta bu kadar dallama gençlik varken büyük olay. Bırakmayın bu işin peşini geleceğiniz parlak (Hem pro anlamda hem Scene anlamında; Unutmayın scene olmasa ben şu an bankada data analiz yapıyordum hala)

Ragnor: Ağbi gene Bursa'nın bağrından kopup gelen genç scener vakası. Çok iş var bu çocukta biliyorum ben.

Rephisto&şükrü: Rephisto, konuşmadık ama sen pixellerken ben de arkanda modelliyordum. Ellerine sağlık. şükrü, lisedem arkadaşım. Senle görüşmeyeli de 10 sene falan olmuştu. Nerden nereye. Akademik kariyerde başarılar. Görüşmek üzere.

Skate: Ağbi, organizasyon ıvır zıvır cebelleştiniz gene. Gerçi sen odaya kapanıp code yapma durumunda kaldın, ama olsun. Bi dahakine geyik olayını da unutmaya haaa! Zira scene %30 stuffsa %70 de gecenin köründe yapılan deli geyiktir! Ceyda'ya slmlar.

Spritus: Ağbi gülünce neşe saçıyor adam etrafa. Valla billa. Askere gidecek tez zamanda dönecek. Yolun açık olsun.

Turbo: Ağbi senin gelmediğin partinin tadı çıkmıyor yeminle. Keşke sabah erkenden kaçmasaydın. Ne güzel takılırdık pazar günü. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle.

Vigo: Kanka, sen olmasan scene de çok büyük bi boşluk olurdu; tabii bazı terbiyesizler bunu kötü anlama çekeceklerdir ki ben o anlamda şeyetmedim :D Bro bi numarasın. Harbi şu partilerde en zevk aldığım olay. Böle gecenin bi yarısı toplanıp muhabbet etmek, ben beceremem öyle şaka yapmayı ama deli gülerim bildiğiniz gibi....Süperdi kanka saol.

Wisdom: Gözler seni de çok aradı be Hüseyin. Geleydin de SID yapaydın.

« Yanıtla #13 : 06.12.2006 00:39:30 »
Hızlı düğmeleri aç

endo

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.moldibi.com
Harika bir partiydi arkadaslar herkese sonsuz tesekkurler.
Orada da dedigim gibi, mekana vigo girdiginde parti baslar ancak. turbo ve spaz da her zaman oradadirlar ve tum insanlari bir arada tutarlar.

bakkada: gercekten cok ustun bir caba ve performans ile partinin her isine kostu. her eve lazim bir adam, ellerine saglik.

turbo: abi grafigi benim makina cizdin benimdir dedim ya, altina endo yazamadim bir turlu, renk mi tutmuyor nedir.. bi el atsan be? :p

fatih: sponsor dedigin boyle olur, scener dedigin boyle olur. super adam ya. saol varol.

spritus: gelecegin turbo/vigo/spaz'i olma yolunda adam. partiden sonra bizde kaldi.. sabahin korunde kalkip gitmis adam gp2x'e el koyacam diye :) ayagina saglik, partilerin degismez adami.

datura: tisortler icin eline saglik, diger tisortleri de bana verin size kucuk nasilsa, yillarca giyerim ben onlari. amiga demo gosterimi partinin en old-school oldugu andi bence.

hydrogen: daimi dostum, yine stress yorgunluk telas.. sonrasinda super bi mutluluk, eline, aklina saglik.

skate: yeni grubunuz hayirli, dogum gunun kutlu, skate junior saglikli olsun. 256 cok iyiydi. ellerinize saglik.

bager: abi seni tekrar gordugume cok sevindim, hayirli tezkereler. ozlemisim enerjik sohbetini. tekrar gorsumek uzere!

organizator arkadaslar & katilimcilar: hepinize sonsuz tesekkurler. her partide oldugu gibi yorulduk, hepsinde oldugu gibi tumune degdi yine.

ehe simdi aklima geldi, wisdom orada degildi ama oradaydi. muzik compoya katilan arkadasin (soylemiycem adini :) ) "abi wisdom muzik yollarsa bittik biz" demesi de bunu gosteriyor. selamlar.

kimi yazdim kimi yazmadim dagildim iyice. simdi yatayim sonra devam edeyim. herkese sevgiler. ufak ama guzel bir scene var bu ulkede :rolleyes:
« Son Düzenleme: 06.12.2006 01:00:52 Gönderen: endo »
- endo of glance -

« Yanıtla #14 : 06.12.2006 01:52:30 »
Hızlı düğmeleri aç

CaiSSoN

• Full Member
    • Profili Görüntüle
    • http://
Alıntı yapılan: Arcane
Moloch: Ben seni moloch olarak biliom olm. Anlamam Caisson falan. Uzun zaman olmuştu seni scene ile alakalı bi yerlerde görmeyeli. Sevindim.

Len olm Moloch yok bea :) şaka bi yana, ben de fazla kalamadım ama eğlendim denebilir. Hepinizi görmek iyi oldu valla...

Artık Nightshift'de uzuuuuuun uzun kalır geyik yapar, eğleniriz umarım...