Gönderen Konu: Amiga Türk  (Okunma sayısı 4669 defa)

Amiga Türk

« : 07.08.2004 17:20:12 »
Hızlı düğmeleri aç

PE&OAS

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
aegis heklenen amigaturk.net'i en baştan kurarak amigatürk portalını açtı:

amigaturk

Amiga Türk

« Yanıtla #1 : 08.08.2004 21:33:42 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
cık cık cık... insan portal falan diince phpnuke diil de özgün bir kod falan bekler. tabii yazabilene aşkolsun.

Amiga Türk

« Yanıtla #2 : 09.08.2004 17:09:23 »
Hızlı düğmeleri aç

PE&OAS

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
:D  :D  :D

Amiga Türk

« Yanıtla #3 : 29.04.2005 20:20:25 »
Hızlı düğmeleri aç

PE&OAS

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
amigaturk uye ve kullanici alimini kapatmistir!
aegis: "siteye cok katki yaptiniz, ayrica alanin parasini ben oduyorum sizde bedavadan amigayi yasatiyorsunuz..." gibi bir takim sozlerle ismini begenmedigi benim gibi bir cok adami siteden atmis, yalniz basina portal adminciligi oynamaktadir. helal olsun adama turkiyede amiga konusunda en gozde mekanida dagitti, usta amigacilarida cikardi siteden... ben aegis'e acimiyorumda oradaki dokumanlara ve forumlarda yazan bilgilere aciyorum.

garip adam vesselam su aegis... :D

Amiga Türk

« Yanıtla #4 : 30.04.2005 22:03:10 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
...no comment...

Aslında bu da bir comment :)

Amiga Türk

« Yanıtla #5 : 02.05.2005 11:09:59 »
Hızlı düğmeleri aç

hades

• Full Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Originally posted by PE&OAS@Apr 29 2005, 07:20 PM
amigaturk uye ve kullanici alimini kapatmistir!

Yok böyle birşey. Kaç gündür girip çıkıyorum. Herkes rahatça üye olabiliyor. Ayrıca forumdaki mesajları okuyabilmek için üye olmaya gerek yok artık. Sadece mesaj yazabilmek üyelik gerekiyor.
Diğer taraftan üyelik silinmesi gibi konularda sanırım bir yanlışlık olmuş. Bu konu hakkında sitede açıklama var. Forumdaki bir problemden dolayı bazı kişilere IP ban yapılmış gibi bir durum ortaya çıkmış.

Amiga Türk

« Yanıtla #6 : 18.01.2008 16:42:46 »
Hızlı düğmeleri aç

Alexan

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
Amigaturk 'e ne oldu ?  Pasifize oldu gibi geldi bana.

Bu arada Commodore.gen.tr 'ye ne oldu ?

Commodore.gen.tr 'ye üye olmadım ama arada bir gezinir bakarım, en son siteden virüs,trojan gelme gibi bişeyler oldu sanıyorum. Yada ben öyle zannettim. Böle bişey varmıdır ? Üstüne bide bakıma girmiş şuan.

Nedir ?

Amiga Türk

« Yanıtla #7 : 18.01.2008 23:56:11 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alexan;16915
Amigaturk 'e ne oldu ? Pasifize oldu gibi geldi bana.

Bu arada Commodore.gen.tr 'ye ne oldu ?

Commodore.gen.tr 'ye üye olmadım ama arada bir gezinir bakarım, en son siteden virüs,trojan gelme gibi bişeyler oldu sanıyorum. Yada ben öyle zannettim. Böle bişey varmıdır ? Üstüne bide bakıma girmiş şuan.

Nedir ?
Host firmasini degistiriolar sanirim son gunlerdeki sagliksiz baglanti durumlarindan dolayi...

Amiga Türk

« Yanıtla #8 : 19.01.2008 05:52:36 »
Hızlı düğmeleri aç

Alexan

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
Evet sorunu çözmüşler. Sağol @bakkada

Amiga Türk

« Yanıtla #9 : 29.01.2008 01:11:41 »
Hızlı düğmeleri aç

ref

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
ben anlamıyorum siteden virüs gelmesi olayını. Ne virüsü geliyor siteden? tracker cookie gelsee, ne bileyim virüs sayılır mı bu? Script'ler zaten bırak dosya sistemini, browser kaynaklarına bile zor erişiyor, yeni pencere bile açtırmaya kalksan engelleniyor. Abartılmıyor mu bu durum? html dosyasından içeri sızacak virüs tanımıyorum ben? fi tarihinde windowsta GDI+ jpeg exploit vardı ama ne saçma iş bu böyle :)

Amiga Türk

« Yanıtla #10 : 29.01.2008 01:42:18 »
Hızlı düğmeleri aç

fluke

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
şimdi crack siteleri nasıl pek bilmiyorum ama önceden olsa bir crack sitesinden crack indirmeyi dene gör derdim virüs geliyormu gelmiyormu bazıları vardı siteye girmenle birlikte virüsü yiyordun yada trojanı diyeyim.

Amiga Türk

« Yanıtla #11 : 29.01.2008 09:39:26 »
Hızlı düğmeleri aç

endo

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.moldibi.com
ben de tam anlamiyorum bu olayi, bi siteye giriyorsun pat diye trojan uyarisi cikiyor.. tamam otomatik indirtmeye calisiyor felan ama temporary internet files'a bir trojan inse ne olacak, yani ben gidip onu calistirmadiktan sonra.. ilginc walla..
- endo of glance -

Amiga Türk

« Yanıtla #12 : 29.01.2008 14:11:58 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
olay yalnızca temp'e inmekle kalmıyor elbette ki. onu execute ettirmenin bir sürü yolu var. zamanındaki ani dosyaları v.s. açıklarını hatırlarsınız herhalde. hep o tür yöntemler deniyor sayfalar. birçoğu biz girdiğimizde çoktan patchlenmiş oluyor ya da koruma programlarımız engelliyor. yoksa sadece dosya indirtmek değil dertleri :) ayrıca bol bol tracking cookie atıyorlar. onlar da cabası.

Amiga Türk

« Yanıtla #13 : 31.01.2008 22:23:03 »
Hızlı düğmeleri aç

datura

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
Walla ref kardeşimin başına gelmemiş ki bilmiyor doğal olarak:) Bu konu bana da saçma gelirdi, ama bilmediğim sitelere de girmezdim hiçbir zaman.. derken bir gün crack vs ararken rasgele karşıma çıkan bikaç siteye gireyim demiştim..

Aman Allah'ım, sayısını bilmediğim kadar çok ucubenin (trojan, virus, spy, ad vs. vs. artık adına ne derseniz) hepsinin birden bilgisayara üşüştüğünü görmüştüm.. yalnız dikkati çekeyim, bişey indirdim demedim:) sadece girdim, girmemle birlikte site resmen bana saldırdı... hiç bişey yapamadım, anti-virus falan da vardı bu arada bi dünya şeyi yakaladı, uyarı verdi vs vs ama neticeye geleyim, durumdan kurtulmak için bilgisayarı kapamak zorunda kaldım çünkü hiçbişey yapamıyordum. Açtığımda da sistemim naneyi yemişti, toparlamak için de saatler harcamam gerekmişti.. o gün bugündür hala bırakın bişey indirmeyi bilmediğim tanımadığım ya da en azından bildiğim bir siteden refere etmeyen hiçbir adrese girmiyorum bile
Hello, I'm a signature virus. Copy me into your signature to help me spread.