Gönderen Konu: Quick Shot 2 Turbo satan varmı  (Okunma sayısı 3574 defa)

Quick Shot 2 Turbo satan varmı

« : 21.08.2006 19:46:39 »
Hızlı düğmeleri aç

sonystyle

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
2 tane alırım.

« Yanıtla #1 : 21.08.2006 20:31:19 »
Hızlı düğmeleri aç

jimqode

• Full Member
    • Profili Görüntüle
    • http://
Satan varsa ben de 1 kilo alirim :D
/*
Planet Retro - Retrocomputing News and Blogs
*/

« Yanıtla #2 : 21.08.2006 21:07:21 »
Hızlı düğmeleri aç

sonystyle

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
her forumda senden bi tane olur. mesaj atmak parasızya..

« Yanıtla #3 : 21.08.2006 21:31:34 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Gerginlige gerek yok daha ikinci mesajdan sakin olalim arkadaslar...
Jim arkadasimizin da kotu niyeti oldugunu sanmiyorum
SonyStyle daha once forumlarda var miydin ilk defa mi katiliosun ?

« Yanıtla #4 : 22.08.2006 11:03:21 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
@sonystyle: Nadiren Joy Bilgisayar'a (Bahariye'de Rexx sinemasının sokağında) düşüyor joystickler. Gerçi her gittiğimizde "bunlar son, bir daha joystick gelmiicek" falan diyor adamlar, bir sonraki gidişimizde yine buluyoruz joystick... Gerçi birkaç senedir uğramadım ben, durum nedir bilmiyorum. Eğer ıstanbul'da oturuyorsan bir uğra derim.

Bir de Kadıköy'de Yazıcıoğlu ış Hanı'nın alt katındaki elektronikçilerde buldum birkaç Joystick geçen sene. Hatta yan pasajında bile bulunuyor bu tür donanımlar.

« Yanıtla #5 : 22.08.2006 11:49:50 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
@sonystyle : demoscene partylerine gel... "game-playing compo" larda ödül olarak quickshot kazanabilirsin!

« Yanıtla #6 : 23.08.2006 13:34:58 »
Hızlı düğmeleri aç

sonystyle

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
skate saol, umarim bulurum orda. 2 gundur bir levelde takildim. abi bikactane farkli buldum ama qucikshot'a cok alistim. @vigo ben sizin eski tayfadan codian. abi buyuyunce ekmek parasi derdine dustum. tasarimci oldum. photoshop flash falan. basimi kaldiramiyorum.

« Yanıtla #7 : 23.08.2006 13:52:53 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
aaa? codian.. hep sana ve thunder'a noldu diye merak ederdim.. senin logolar guzeldi netekim.. :)

kirsehirde miydiniz siz? (en azindan bendeki vesikalik fotolarin altinda "foto yuksel/kirsehir" yaziyor)

Alıntı yapılan: sonystyle
skate saol, umarim bulurum orda. 2 gundur bir levelde takildim. abi bikactane farkli buldum ama qucikshot'a cok alistim. @vigo ben sizin eski tayfadan codian. abi buyuyunce ekmek parasi derdine dustum. tasarimci oldum. photoshop flash falan. basimi kaldiramiyorum.

« Yanıtla #8 : 23.08.2006 16:20:33 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sonystyle

Ben dedim bu arkadas eskilerden belli agirligindan
Welcome Back :)

« Yanıtla #9 : 24.08.2006 22:55:45 »
Hızlı düğmeleri aç

sonystyle

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
takip edemiyorum kusura bakmayın, bu ara işe gömülüyüm. elime yapisti isler. sicak hava bıkkınlık bunaltı falan, yetistiremiyorum. bakkada selamlar, yok abi kendi halimde basit biriyim, "mevlut mode ON" gezmiyorum. Gnostic sanada selam, evet kırşehirdendik, hatırlayın tele konferansları.uzun zaman oldu. cok seyler yapmistik. biz istanbuldayız şimdi. Abim thunder'de iyi. O da kodcu oldu. pc iktidarından sonra 97'de askere gittik abimle, uzaklaştık sonra. ben halen aynı grafikciyim. oyun, karakter, animasyon, grafik, tasarımı falan yapıyorum. web sitemde detay var. oraya amiga grafiklerinden de koydum. (yıldızları silip alın, arama motoru indexlemesin o yüzden)

e*r*d*a*l*i*r*m*a*k*.*c*o*m

abim dotnet ci. bir firmada çalışıyor. onunda web sitesi var.

a*r*g*e*l*a*b*.*n*e*t

eskilerden kimseyle gorusmedim uzun suredir. sonra vaktim olursa unutmazsam yine yazarım. abi son olarak ruhunuzu oksayım: "sizler hepiniz birinci sınıf kaliteli insanlarsınız" Bunu zaman gosterdi. Aradabir sizlerin sitelerine denk geliyorum, gurur duyuyorum, heyecanlanıyorum. sonra gorusuruz

« Yanıtla #10 : 24.08.2006 23:17:55 »
Hızlı düğmeleri aç

sonystyle

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
simdi aklima geldi. dun eksi sozlukte codian i aramistim, hatirlayan varmi diye. 6 yillik eski bir entry var. barbarian yazmis sanirim. barbar buralardaysa ona da selam. Surekli sapka taktigim icin bana "kelini gosterme" demisti. kris buralardaysan sanda selam!.

« Yanıtla #11 : 25.08.2006 03:31:54 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
kris de web işlerindeydi, ama epeydir ortalarda değil sanırsam; en azından ben görmüyorum ve forum log'larında uğradığı da yazmıyor. :)

way way way... blog'undan yakaladım seni... ulaa... emedyanet kazasından sonra seni tekrar bir yerlerde göreceğim aklıma gelmezdi hani! naaber?! cem ben...

sitenin sunumu ve işler güzel; ama hala table'lara talim ediyor olduğunu görmek üzücü. :)
« Son Düzenleme: 25.08.2006 03:44:46 Gönderen: spaztica »

« Yanıtla #12 : 25.08.2006 05:47:50 »
Hızlı düğmeleri aç

tURbO

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.bronxwhq.org
OOooo Codian...

kimleri goruyorum.. nasilsin?
Kirsehir'deki telefoncu abimiz (adini unuttum yaa :( )  nasil ? neler yapiyor.. Thunder'a da cok selamlar..

Barbarian su anda Isvicre yada Avusturya'da. 1 kere cevap geldi bi daha yazmadi hayirsiz..

turbo
   .oO bRoNX ^ zOmbie bOys! Oo.

« Yanıtla #13 : 25.08.2006 08:58:41 »
Hızlı düğmeleri aç

stranger

• Full Member
    • Profili Görüntüle

« Yanıtla #14 : 25.08.2006 11:24:48 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo