the scene > partiler, toplantılar, etkinlikler

Nightlord'un veda partisi

(1/2) > >>

spritus:
Aşağıdaki mesaj nightlord foruma giremediği için tarafımdan post edilmiştir :

Ey scene ahalisi
yakin zamanda Istanbulu terk edecek olmamdan oturu bu cuma 4/8/2006 gunu saat 1900dan itibaren buyrun bize bekliyoruz. boole veda partisi tadinda cumle alem tanidigim istanbuldaki herkes davetli. tanimadigim esler kiz arkadaslar da davetli :) zaten scener olmayan tanidiklarim da bir hayli az. dolayisiyla nightlordun trdeki son aktivitelerinden birinde az sayida insan olsun istemeyen her scener gelmeyi borc bilmeli :)
resmi adres: M.Mazharbey cad. 85/18 duru apt goztepe
gayri resmi tarif: kadikoyden bir minibuse binilir. Minibuse goztepe ssk hastanesinden gecip gecmedigi sorulur. gecmiyorsa inilir
geciyorsa minibuste kalinir. goztepe sskda inilir. hemen kafa kaldirilir. Marmara Poliklinigi gorulur. Yanindan giren yol bizim yoldur. girilir. 100 metre yurunur. sagda Metro Otobus firmasinin yazihanesi gorulur. Gecilir bi sonraki apartman bizim apartmandir.
Haydi bakalim parti parti her yerdeeee

GnoStiC:
simdiden iyi yolcularlar diliyom ben..

amerikaya gidiyor diye duydum ama nereye, neden? (merak iste)

vigo:

--- Alıntı yapılan: GnoStiC ---simdiden iyi yolcularlar diliyom ben..

amerikaya gidiyor diye duydum ama nereye, neden? (merak iste)
--- Alıntı sonu ---

nightlord "joined the dark side" yani Microsoft'a girdi...

skate:

--- Alıntı yapılan: vigo ---nightlord "joined the dark side" yani Microsoft'a girdi...
--- Alıntı sonu ---
Yok canım Nightlord'u LBB (Linuxcular ve Borsalar Birliği :p) ajan olarak yolluyor Microsoft'a. Gir bak bakalım ne ayak bu Vista, Avalon falan demişler :D

GnoStiC:
sevmem microsoft'u evet ama sonucta eski bir ozan'in dedigi gibi;
"where i lay my head is home"..

hayirli olsun nightlord arkadasimiza :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git