the scene > partiler, toplantılar, etkinlikler

Nightlord'un veda partisi

<< < (2/2)

spaztica:
sebebi bizim için üzücü, bilgem'ler için eminim ki keyifli ve heyecanlı bir vesileyle yapılan bu toplantı, demoscene'in toplanıp muhabbet etmesi için güzel bir ortam oldu. gece, çok keyifli geçti, seval'in hazırladığı envai çeşit yiyeceklerin hepsi de birbirinden güzeldi. aç gelinmesini bilgem özellikle belirtmeliydi bence. hoş, after-party çöplenmesi de çok keyiflidir, sabah kalkarsın, dolapta bir sürü yiyecek, ye dur. neredeyse herkes de benim yaptığım gibi ya bir 6er-pack, ya da bi şişe içki getirdiği için ortam boş kutu ve şişe kaynıyordu. sabah sabah ev sahibi yerinde olmak da istemem hani...
geceye süpriz yaparak bursa'dan üşenmeyip gelen ragnor, hepimizi bir anda şaşırttı.
herşey bir yana, bilgem ve eşine yeni hayatlarında başarı dilerim... eminim yepyeni olması dolayısıyla heyecanlı bir başlangıç olacaktır bu. bilgem, gitmeden önce bana uğramayı unutma da biraz arşiv vs transferi yapayım, oralarda görsel anlamda aç kalmayasın... :o)

disq:
tebrikler / gecmis olsun :)

skate:
Bilgem ve Seval çiftine misafirperverlikleri ve hazırladıkları güzel yiyecek, içecekler için teşekkür ederim. Sevdiğim scenerlar dostlarımı bir arada görmek çok eğlenceliydi.

endo:
neredeyse bir scene partisi kivaminda bir veda partisi oldu, turk scene'inin hepsi (biraz abarttim tabii) oradaydi sanki, ragnor da taa bursa'dan kalkip gelince tam oldu zaten :)
yemekler ve ortam superdi, hayirli yolculuklar diliyorum sizlere. gitmeden bir kez daha gorusebiliriz umuyorum.
selamlar
(nightlord yemek yiyip de gelin demeseydi keske... :D )

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git