the scene > partiler, toplantılar, etkinlikler

Raat #06:The Four Horsemen of The Apocalypse

(1/2) > >>

Alcofribas:
https://csdb.dk/release/index.php?id=184608

Hydrogen:
Hemen birileri yorum yazmadan ben araya girmek istedim :)

F3R0'ın invitation introsu, özellikle onun ilk çalışması olduğu göz önüne alındığında oldukça tatminkar bir invtro. Programlama, grafik ve müziğin tamamen kendine ait olması, ileride bu çok yönlülüğün avantajlarını kullanabileceğinin işaretlerini verdi. Invtro'da yer alan 4 undead'in herbirinin tipleri birbirinden farklı ve eğlenceliler, eddie'ye benzeyen favorim. c64'ün paletine aşina olmayan bir artist'e göre renkler oldukça başarılı kullanılmış.
Ayrıca oldschool müzik de oldukça keyifli, loopa alınca uzun süre dinlenebiliyor.

Bu güzel invtro ile scene'e katılan F3R0'ya hoşgeldin diyorum.

Alcofribas:
Placeholder olarak şu mesajı bırakayım şuraya. Ama bir yandan da merak ettim de "F3R0" arkadaşımızın tr-demoscene üyeliği var mıydı acaba???

F3R0:

--- Alıntı yapılan: Hydrogen - 11.12.2019 23:11:12 ---Hemen birileri yorum yazmadan ben araya girmek istedim :)

F3R0'ın invitation introsu, özellikle onun ilk çalışması olduğu göz önüne alındığında oldukça tatminkar bir invtro. Programlama, grafik ve müziğin tamamen kendine ait olması, ileride bu çok yönlülüğün avantajlarını kullanabileceğinin işaretlerini verdi. Invtro'da yer alan 4 undead'in herbirinin tipleri birbirinden farklı ve eğlenceliler, eddie'ye benzeyen favorim. c64'ün paletine aşina olmayan bir artist'e göre renkler oldukça başarılı kullanılmış.
Ayrıca oldschool müzik de oldukça keyifli, loopa alınca uzun süre dinlenebiliyor.

Bu güzel invtro ile scene'e katılan F3R0'ya hoşgeldin diyorum.

--- Alıntı sonu ---

Çok teşekkür ederim. Elimden geldiğince yaptığım amatör birşey. Scene'deki herhangi birinin işleriyle karşılaştırılamaz bile. Hoşbulduk :)

--- Alıntı yapılan: Alcofribas - 11.12.2019 23:19:21 ---Placeholder olarak şu mesajı bırakayım şuraya. Ama bir yandan da merak ettim de "F3R0" arkadaşımızın tr-demoscene üyeliği var mıydı acaba???

--- Alıntı sonu ---

Ben heryerdeyim Alco dostum. :)

spritus:
yıllar sonra buraya yorum yazmak tuhaf hissettirdi. giriş bilgilerini hatırlamak da cabası.

çok şeker bir invtro olmuş, yapanın edenin eline aklına sağlık. girişi özellikle sevdim: "lets do it like a scener" ;)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git