Gönderen Konu: Hydrogen'in parti öncesi yorumu  (Okunma sayısı 2974 defa)

Hydrogen'in parti öncesi yorumu

« : 28.02.2006 11:56:16 »
Hızlı düğmeleri aç

Hydrogen

• 7DX Organizer
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.glance.ws
Arkadaşlar. Nightshift'le ilgili parti öncesi bir kaç şey yazmak geldi içimden.
Böyle güzel bir olayı görünce sanki 80 yaşındaymış gibi duygulandım.  Ve bir şeyler yazmak istedim.

Harika bir parti konsepti. Üzerinde uzunca düşünülmüş, insanları cezbeden, gerçteken scenerların elinden çıktığı belli olan ancak profesyonel reklam kalitesinde benim şu ana kadar dünya scene partileri içinde gördüğüm en kaliteli konsept. Ve scene ruhuna mükemmel derecede uyum sağlayan.

Konseptin web sayfası içerisine mükemmel yansıtılması, çok güzel materyallerle desteklenmesi. (çok güzel duvar kağıdı(ki hala desktop'umda duruyor, hiç rahatsız etmedi), radyo reklam jingle'ı gibi)Harika orjinal grafikler. Ve sade fakat çok güzel ve sorunsuz bir web sayfası. Sayfanın güncellenmesinin tam gereken zamanlarda mükemmel şekilde yapılması.

Genel olarak siteye girenin parti hakkında kafasında hiç bir soru işaretinin kalmaması. Harika mekan fotoğrafları. Üzerinde çok  düşünüldüğü belli olan compo kategorileri. Gene üzerinde uzun zaman harcandığı belli olan parti takvimi.

Sıkça sorulan sorular bölümünün, parti hakkında birşeyler öğrenmek isteyenlerin bütün meraklarını giderecek şekilde mükemmel hazırlanmış olması. Biri birşey sorduğunda, dellendiğinde
"SSS. sessiz ol, oku"  diyebilmemiz:)

Harika bir parti mekanı ayarlanması. Uzun uğraşılar sonucunda yapılabildiğine inandığım, sponsorlar için partinin ilgi çekici kılınması.
Çok güzel teşvik edici ödüller.

Kısaca "bu adamlar işini biliyor" dedirten komple bir organizasyon var önümüzde.

Ben de daha önce 4 adet 7dx parti organizasyonunda görev aldım.
Ve şöyle söyleyeyim bu partide, 7dx olarak daha önce yapmayı planlayıp yapamadığımız şeylerin yanında, daha önce hiç aklımıza gelmemiş bir çok şey de var. ışte Türk scene'inde bir şey yapıldı mı böyle yapılmalı dedirten bir organizasyon. Gerçek bir ileri adım. Ve eminim ki hafta sonu mükemmel bir organizasyonla taçlanacak.

Bunları yapmanın çok çok zor olduğunu biliyorum.
Bu yüzden emeği geçen herkese sevgiler, saygılar.

Hydrogen/Glance

« Yanıtla #1 : 28.02.2006 13:26:00 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
eywallah saol.... 7d6 yı iple çekiyoruz

« Yanıtla #2 : 28.02.2006 15:26:47 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Bir 7DX organizatörü olarak ben kesinlikle Nightshift'i iple çekiyorum, 7D6'yı ise en azından parti bitimine kadar aklıma bile getirmek istemiyorum. Sizlerin Nightshift organizasyonu sonrasındaki halinizi gördükten sonra 2 aylık bir terapi sonucunda 7D6 hazırlıklarına girişebilirim anca :D