Gönderen Konu: Yeni Üyelikler Hakkında  (Okunma sayısı 18817 defa)

Yeni Üyelikler Hakkında

« : 13.01.2012 13:18:06 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Foruma üye olmak isteyen arkadaşlar,

Foruma üyelik oldukça basit olmakla birlikte, spamlere karşı vermiş olduğumuz mücadelenin yan etkisi olarak bazı hesapları onaylamakta tereddüt etmemiz sonucunda sizler için zor bir süreç olabiliyor. Lütfen üye olurken üyelik formundaki alanları boş bırakmayıp, bizi en azından spam bot olmadığınıza ikna edecek kadar birşeyler yazın. Aksi taktirde üyeliklerinizi onaylayamayabiliyoruz.

Forumun temiz ve düzenli kalması için sahip olduğumuz bu tür hassasiyetleri anlayışla karşılayacağınızı ümit ediyorum.

Yeni Üyelikler Hakkında

« Yanıtla #1 : 27.07.2012 10:49:15 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Arkadaşlar, foruma son zamanlarda gelen bazı üyelik taleplerinde yine hiçbir detay bilgi göremiyorum. Lütfen kendinizi tanıtacak birkaç küçük not düşün. Bakınız son zamanlar genel üyelik talepleri.

* turkonot (onaylandı)
* 5abr (onaylandı)
* popcorn (onaylandı)
* deidara (onaylandı)
* dirtycoder (onaylandı)
* randcoder (onaylandı)
* rdmcnrmkj (henüz onaylanmadı)

Bu hesapların hiçbiri üye olduktan sonra bir post atmamış durumda. Lakin onaylananların ip adresleri, e-mail adreslerinde geçen isimler ya da seçtikleri nickler üzerinden tahmin yürüterek ve biraz da spam yemeyi göze alarak iyi niyetle accountları onayladım. Ancak "rdmcnrmkj" accountundan her ne kadar IP adresi Ankara'yı işaret etse de açıkçası emin olamadım. Lütfen kendinizi bize tanıtın, bizlere mesaj gönderin, birşey yapın. Üye olmadan bize ulaşmakta zorluk çekiyorsanız "c64skate" kullanıcı isimli gmail accountuna e-mail atın. Bu foruma üye olmak isteyen hiçkimseyi reddetmek gibi bir durumumuz yok. Ancak geçmişte yaşadığımız bazı spam kabuslarından sonra bu tür tedbirler almak durumunda kaldık. Bu konuda bize yardımcı olacağınızı ümit ediyorum.