Gönderen Konu: Glance - Living MIDI formatında  (Okunma sayısı 30307 defa)

Glance - Living MIDI formatında

« Yanıtla #15 : 11.02.2006 13:36:25 »
Hızlı düğmeleri aç

nightlord

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.nightnetwork.org
hehe he

Yine harika bir Peandoas postu:
akicilik: 9/10
sunus: 10/10
imla: 7/10 (cumle baslari buyuk harf)
genel: 9/10

Sevgili Peandoas... Ben birsey uretmedim, uretmiyorum falan diyorsun ya. Abi derhal plazma editor takimina katilmani ve hizla makale yazmani oneriyorum. Sende Turkiyenin en iyi disk mag yazarlarindan biri olma potansiyeli goruyorum. Benden sana nacizane bir ogut... :)

Not: imla mimla diyen adama bak daha Turkce klavye kullanmiyo demeyin. Eve linux kurdum az once daha TR klavye ayarlamamisim.

« Yanıtla #16 : 11.02.2006 17:40:06 »
Hızlı düğmeleri aç

Hydrogen

• 7DX Organizer
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.glance.ws
Mrr. Living'in mp3 versiyonu hos olmus. Kendinden bir seyler katmissin. Huzunlu bir hava kazanmis muzik.Final halini merakla bekliyorum.
Ama cikardigin urunleri versiyon versiyon yayinlamamalisin bence.
Bu forumda daha once bazilarimizin yazdigi uzere versiyon yayinlamak scene icin ters bir durum. Bitmis urun herkesce tercih edilir. Bir urunun en iyi dinlendigi ve en cok reaksiyon aldigi zaman urun tamamlandiktan sonra yayinlandigi ilk 2-3 gundur. Ve su an sen bu muzigi tam olarak bitirdigin zaman bile, belki ilk versiyonu cikardigin zaman kadar reaksiyon alamayacaksin. Urunun orjinalitesi insanlari ilk dinledikleri kadar cezbetmeyecek. "Esas invaders"i izlerken partide herkesin yasadigi sok ise veriyonlarla hic elde edilemez:)
Senin bunlari bildigini tahmin ediyorum ama gene de bir dikkat cekeyim dedim. Bir forumun kucuk bir basligindaki bir link, inanilmaz sekilde yayilabiliyor:)
------------------------
Pe&oas sagolasin kopardin beni:) Point out'da scroll icin fazla bir memory kalmamisti, uzulmustum. Meger hic uzulmemeliymisin nasil olsa kimse okumuyormus hahahah. Kuzene bunu elektro gitarla cal demen ise, muzikle ciddi bir alakan oldugunu gosteriyor(Neyin, elektro gitara uygun oldugunu tespit etmek herkesin uzerinde dusunmeyecegi bir sey). C64'de muzikle ugrasmayi denemelisin bence.

« Yanıtla #17 : 11.02.2006 19:13:02 »
Hızlı düğmeleri aç

PE&OAS

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Originally posted by nightlord+Feb 11 2006, 01:36 PM-->
QUOTE(nightlord @ Feb 11 2006, 01:36 PM)
hehe he

Yine harika bir Peandoas postu:
akicilik: 9/10
sunus: 10/10
imla: 7/10 (cumle baslari buyuk harf)
genel: 9/10

Sevgili Peandoas... Ben birsey uretmedim, uretmiyorum falan diyorsun ya. Abi derhal plazma editor takimina katilmani ve hizla makale yazmani oneriyorum. Sende Turkiyenin en iyi disk mag yazarlarindan biri olma potansiyeli goruyorum. Benden sana nacizane bir ogut... :)

Not: imla mimla diyen adama bak daha Turkce klavye kullanmiyo demeyin. Eve linux kurdum az once daha TR klavye ayarlamamisim.
[post=5196]Quoted post[/post]
[/b]

Eyvallah hocam...  :) Elimden geldiğince iyi yazı yazmak için uğraşıyorum. Aslında yazabildiğim tek konu geyik gibi geliyor çoğu zaman, dürüst olmak gerekirse belkide geyikten başka birşey düşünmediğimden böyle oluyor :P . Ya da yaşadıklarımın pek çoğunun geyik kalitesinde bir yaşam standartından öteye gidememesinden :) . Plazma için hala birşeyler yazmaya uğraşıyorum. Bazende Plazma'lık yazılarımı buraya atıp, sonrada hatamıydı ulan yoksa diye düşünüyorum... Neyse tekrar sağol :) .
(büyük harfle başladım :P )

\n\t\t\t\t\t\t\t\t\t
<' + '/div>\n\t\t\t\t\t\t\t\t\t