Gönderen Konu: "güle güle wisdom meeting"  (Okunma sayısı 7802 defa)

"güle güle wisdom meeting"

« : 06.11.2005 21:53:36 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
merhabalar,
random olarak bugün minik bir scene toplantısı gerçekleşti. toplantı olması hoştu fakat wisdom/crescent'ı hindastana gitmeden önce son kez gördük. kendisine hindistanda mutluluklar ve başarılar diliyorum. özellikle hindistanda canı sıkıldıkça MMC64 development'ına kendini vermesini umuyorum :)

önceden saat 20:00'de kararlaştırılan meeting, ricam üzerine saat 17:00 ye alındı. bunun için çok teşekkür ederim.

saat 16:45 gibi buluşma yeri olan haldun taner tiyatrosu önüne geldim. 1-2 dakika sonra nightlord/glance ve eşi seval geldi. muhabbete başladık hemen. gülüşmeler sırasında spritus/resident geldi. kendiside tesadüfen haberdar olmuş ve koşa koşa gelmişti.

bekleme devam ederken wisdom/crescent geldi. öpüştük koklaştık. tam 1 dakika sonra spaztica geldi... muhabbet ayaküstü devam ederken hydrogen/glance geldi...

başka gelen varmı? dedik ve ben datura/glance'i aradım. kendisi birazdan geleceğini ama beklememize gerek olmadığını söyledi. daha sonra skate/glance i aradım. kendisi bursa'dan yeni döndüğünü, foruma bile bakamadıını, gelmesinin çok zor olduunu, "benim için wisdom'u öp" dedi.

hep beraber, "oyun atölyesi" adında, modada bir kafeye gitttik. hoş bir mekandı. 2 saat kadar geyik yaptık. keşke 22 saatimiz olsaydıda muhabbet devam etseydi. bol bol fotoğraf çektik ( yarın bronx'un sitesinde ... )

saat 19:05 de mekandan ayrıldık. ben, nightlord+seval ve spaztica hemen yanımıza gelen taksiye atladık ve uzaklaştık. ( acele gibi oldu bian, trafikte kıllaşma olunca panikledim biraz :)

türkscene'i, diskmag gibi konulardan konuştuk, c64 için hardware development vesaire.... wisdom'un elimde süper komik ve şirin bi fotosu vardı ama hemen kamerayı alıp elimden sildi... :)

ama benim memorystick de mirror modu olduunu bilmiyordu... yarın csdb slenpung gibi sitelerde release edicem ...

iyi yolculuklar wisdom!

vigo/bronx

« Yanıtla #1 : 06.11.2005 22:18:58 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
çok keyifli bir BULUŞMA oldu; kesinlikle belirli aralıklarla tekrarlanması ve hatta sadece kahve değil (bu arada teşekkürler vigo, günün sponsoru olduğun için) ara sıra bira ortamında da var olmalı böyle buluşmalar; herkes kendi yaşantısı içinde kopuklaşınca sönmeye başlayan gaz bu gibi buluşmalarda enerjiye dönüşüyor.

mesela birsonraki toplantıyı tophane'deki nargilecilerde yapabiliriz? hem spritus istanbul'da kalmaya karar verirse, şehrin biraz da keyifli yönlerini tanısın. :o)

« Yanıtla #2 : 07.11.2005 00:01:08 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Alıntı
Originally posted by spaztica@Nov 6 2005, 10:18 PM
hem spritus istanbul'da kalmaya karar verirse, şehrin biraz da keyifli yönlerini tanısın. :o)
[post=2746]Quoted post[/post]
[/b]

Spritus için artık çok geç. Yallah!!! Yallah!!! Doğruca memleketin yolu gözüktü O'na. İstese de kalamaz artık. Tüm kapılar kapandı, son tren hareket etti ve her zamanki gibi son pişmanlık fayda etmedi...

Not: Amaç gaza getirip kalmasını sağlamak tabii ki :)

« Yanıtla #3 : 07.11.2005 03:35:11 »
Hızlı düğmeleri aç

tURbO

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.bronxwhq.org
Slm herkese..

cok gelmek isterdim.. ama olamadi. :(

Neyse Wisdom'a hayirli yolculuklar diler. Hindistan'da scene kurmasini temmenni ederim. Ayrica orda oynamasi icin "One Man Cow shooter" oyununu Turk scene'i tarafindan yapilmasini isterim. :P
Neyse. Wisdom brotha. gule gule git. gule gule gel. Hasta olma! A$I'larini ol. oralari bu konularda sakatmis. Bize gore Yiyecek pek bisey bulunmuyomus. Onuda duydum. (Ben o yuzden oralara gitmiyorum.) Eger Hindistan'in Istanbul konsoloslugunda bi sorun yada problem olursa bana ulas. Cunku Dayim orda calisiyo. Elimden geleni yaparim. Ve Hindistana gidince bana bir email atarsan sevinirim.. :)

Cok slmlar..

SPRITUS icin!
olm nereye gidiyon?. Bu ne is? istanbulu ne kadar cabuk zamanda tukettin? Bi info gec bakalim.. Birakmayiz burdan seni..
   .oO bRoNX ^ zOmbie bOys! Oo.

« Yanıtla #4 : 14.11.2005 15:45:34 »
Hızlı düğmeleri aç

spritus

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://resident.tr-demoscene.info
Alıntı
Originally posted by tURbO@Nov 7 2005, 04:35 AM
SPRITUS icin!
olm nereye gidiyon?. Bu ne is? istanbulu ne kadar cabuk zamanda tukettin? Bi info gec bakalim.. Birakmayiz burdan seni..
[post=2758]Quoted post[/post]
[/b]

agh! benle ilgili muhabbet dönmüş haberim yok, ayakta uyuyorum. büyük ihtimalle bir süre daha buralardayım. açıkçası istanbul'u hiç sevmedim, ama sırf sizinle birarada olmak adına istanbul'a biraz daha katlanabilirim :P