Gönderen Konu: demodojo 1st PC intro  (Okunma sayısı 25613 defa)

demodojo 1st PC intro

« Yanıtla #30 : 29.12.2005 20:30:11 »
Hızlı düğmeleri aç

Decipher

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://beskrajnost.com
yalnız ben vedat'ın "bebeler" lafına cidden çok gücendim. bu demek oluyor ki ona göre ben ve peandoas'ın scene'de yeri yok. Ki ne ben ne de peandoas "doom3 isteyen bebeler" grubunda değiliz. Eğer bebe olmadığımı kanıtlayacaksa (ve nightshift'e geleceksen) seni nightshift'te ufak bir demo atışmasına bekliyorum. on the fly gibi bir şey olacaksa hem atışma olur biraz heyecan olur hem de 18- kişilerin de scene'de yeri olup olmadığını görmüş oluruz. Bu arada bu yaş grubu c64'dan anlamaz demişsin de sen ne kadar anlıyorsun onu sorayım...

Lütfen yine yanlış anlayıp da laf atma. şu an o söze çok sinirlendim. böyle bir söz söylemen hiç yakışık kalan bir durum değil. biraz egoizm olacak ama bu gün vedat'ın bebe dediği o kişi plazma'yı kodluyor. aynı şekilde bebe grubuna soktuğu 18- kişilerden ikincisi c64 memory map'ini ezbere biliyor. peki sen c64 memory map'i nedir biliyor musun? Hiç sanmıyorum ya neyse...
100% pure coder pr0n

demodojo 1st PC intro

« Yanıtla #31 : 29.12.2005 20:34:23 »
Hızlı düğmeleri aç

vmeydaneri

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://mosengine.inativa.com
Alıntı
Originally posted by PE&OAS@Dec 29 2005, 09:11 PM
Alıntı
Soyle demek istemedim .."Haydin yapakda egomuzu tatmin edek.."
Yok boyle bisi ...
[post=4018]Quoted post[/post]
[/b]

gerçi skate yazmışta gerekeni, bunuda vurgulayayım dedim, aslında olay skate'in sidik yarıştırmak olarak adlandırdığı bir şekilde bence, yani tam olarak ego tatmini... (ama ego tatmini kelimelerini başka bir anlamda kullanıysan yanlışta bir açıklama oldu bu)
[post=4031]Quoted post[/post]
[/b]

belki yanlis kullanmisimdir ...
Neyse sonuc gene benim dedigime variyo oylede olsa boylede olsa sonucda daha cok kisiye ulasmadigin surece (hitap etmedigin surece) demonun bence anlami yok..

@MAd: sana bisi diyen oldumu simdi?Ben bebeler derken son kullanicilari bu isten anlamayanlari kast ettim niye ustune alindin simdi..Lol
ManyetiQ / Chenmy1

demodojo 1st PC intro

« Yanıtla #32 : 29.12.2005 20:45:11 »
Hızlı düğmeleri aç

PE&OAS

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Originally posted by vmeydaneri@Dec 29 2005, 08:34 PM

Neyse sonuc gene benim dedigime variyo oylede olsa boylede olsa sonucda daha cok kisiye ulasmadigin surece (hitap etmedigin surece) demonun bence anlami yok..

[post=4033]Quoted post[/post]
[/b]

bence demo demosevere hitap eder... yani mirc'te karı kız kaldırma  peşinde dolaşan bir adam demoyu izlese (çünkü ne kadar çok kişi dediğinde çok ucu acık bir tabir oluyor bu, babam bile dahil) n'olur izlemese n'olur... senin derdin bunlara da demo izletmek ise yanlış yoldasın...

demodojo 1st PC intro

« Yanıtla #33 : 29.12.2005 20:53:03 »
Hızlı düğmeleri aç

vmeydaneri

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://mosengine.inativa.com
Alıntı
Originally posted by PE&OAS+Dec 29 2005, 09:45 PM-->
QUOTE(PE&OAS @ Dec 29 2005, 09:45 PM)
QUOTE(vmeydaneri @ Dec 29 2005, 09:06 PM)
Ben meslek demedim zaten..Soyledikleriniz bir biri ile celisiyor o zaman bir yandan DEMOYU insanlara sevdirmek istiyoruz TR - DEMOSCENE canli kalsin diyorsunuz bir yandan bosver ya biz kimseye ulasmaya calismiyoz .. ...
[/b]
Ufak bir iki düzeltme...

1) Demoyu insanlara sevdirmeye çalışmıyoruz. Aslını sorarsan Computer Scene programı yalnızca 50-100 kişinin seyretmesi ve eğlenmesi için yapıldı :)
2) Tr-Demoscene'in canlı kalması için product üreten scenerlar lazım, scene harici insanların bizim demolarımızı sevmesi değil.

Kısacası gerçekten de scenede birilerine ulaşmak gibi bir arzu yok. Biz zaten yıllardır bir kez bile yaptığımız şeyin yeterli scenera ulaşamadığından şikayet etmedik, aksine her zaman da gayet iyi yayıldı productlar. Bizim şikayetimiz tr scene'de yeterli stuff çıkmaması. Ancak daha fazla izleyici toplamanın buna olumlu ya da olumsuz bir etkisi yok tabii ki. Derdimiz başka anlayacağın.

\n\t\t\t\t\t\t\t\t\t
<' + '/div>\n\t\t\t\t\t\t\t\t\t