Gönderen Konu: Bu Forumda Bir Sorun Var Ama Ne...  (Okunma sayısı 9606 defa)

Bu Forumda Bir Sorun Var Ama Ne...

« : 09.02.2004 09:32:53 »
Hızlı düğmeleri aç

SkAt3

• Ziyaretçi
Spaztica... Vigo'nun Breakpoint 2004 ile ilgili açtığı bölüme cevap atmak istedim. Bil bakalım nooldu...

---------------------------------------------------
Sorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.

The error returned was:

Sorry, you do not have permission to reply to that topic
---------------------------------------------------

Bu yeni register olduğum ve şu ana kadar sorun çıkarmamış olan "SkAt3" nickiyle başıma geldi. Ben "Skate"den vazgeçtim. Forum hata vermekten vazgeçmedi... Uyuz oluyom yaw... Benden başka kimseye olmuyomu acaba. Ya da oluyo da bu yüzden mi forum bu kadar ölü?!

« Yanıtla #1 : 10.02.2004 01:33:14 »
Hızlı düğmeleri aç

spritus

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://resident.tr-demoscene.info
Benzer sorunlar bende de var. Bazen "View New Posts" talebime "sorry" ile başlayan bir red cevabı alıyorum. Ve bazen de bakmak istediğim bir topic'te (mesela coding) 0 entry gösteriyo.

« Yanıtla #2 : 10.02.2004 14:12:10 »
Hızlı düğmeleri aç

SkAt3

• Ziyaretçi
View New Posts olayında yeni post yoksa o mesajı gösteriyor. Elbette ki aptalca bir mesaj. Normalde "0 new messages" gibi birşey dese çok daha mantıklı olurdu...

Bir de baktığınız bölümlerde kaybolan topic problemi yaşıyorsanız bu "last 30 days" seçili olduğu için olabilir. Onu "from beginning"e çevirirseniz tümünü görürsünüz.

Ancaaaaak... Bir topic'e reply atamamanın özrü yok....