Gönderen Konu: DemoDojo'nun Ilk Urunu :p  (Okunma sayısı 9354 defa)

DemoDojo'nun Ilk Urunu :p

« : 12.12.2005 13:00:24 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Bakiniz avatarim :)  (saka maka uzerinde demodojo yazan ilk urunumuz :) )
Ya arkadaslar bu arada sizi tekrar tekrar taktir ettim cuk kadar avatar saatlerimi aldi tabi bu benim acemi olusumlada orantili ama kolay isler degil ya helal olsun valla ureten scener'lara...

Yorumlari beklerim aritkin :P

« Yanıtla #1 : 12.12.2005 14:10:48 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Alıntı
Originally posted by Bakkada@Dec 12 2005, 01:00 PM
Bakiniz avatarim :)  (saka maka uzerinde demodojo yazan ilk urunumuz :) )
Ya arkadaslar bu arada sizi tekrar tekrar taktir ettim cuk kadar avatar saatlerimi aldi tabi bu benim acemi olusumlada orantili ama kolay isler degil ya helal olsun valla ureten scener'lara...

Yorumlari beklerim aritkin :P
[post=3474]Quoted post[/post]
[/b]
Eheheh. Tr-Scene'e Master Turbo'nun kazandırdığı "Animated GIF Intro" kategorisinde başarılı bir ürün olmuş. Ancak 7D6'da böyle bir kategori olmiicak, hiç ümitlenme :D

Bu arada Plazma'ya yazdığım bir tutorial var "Test Platformu" isimli. Belki o sana bu introyu GIF anim değil de kodla nasıl yapabileceğin konusunda fikir verir Bakkada kardeş. 1 Ocak 2006'yı bekleyin (çıkacak dimi dergi zamanında?! :unsure: ).

« Yanıtla #2 : 12.12.2005 15:18:28 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Yok canim isin sakasi bisiler uretmeye calismak maksat.Valla bunu kodla nasil yapabilecegimi okumayi cok isterim acikcasi.Su aralar teknik dokuman okuyabilecek durumdayim plazma gec kalmas umarim....

« Yanıtla #3 : 12.12.2005 15:26:10 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Alıntı
Originally posted by Bakkada@Dec 12 2005, 03:18 PM
Yok canim isin sakasi bisiler uretmeye calismak maksat.Valla bunu kodla nasil yapabilecegimi okumayi cok isterim acikcasi.Su aralar teknik dokuman okuyabilecek durumdayim plazma gec kalmas umarim....
[post=3484]Quoted post[/post]
[/b]
Gerçi birinci sayı için yazdığım "test platformu - bölüm 1". İkinci sayıda yani bir ay sonrasında bunu commodore 64'e nasıl uygulayabileceğini de anlatacağım. Yazı efektlerin detaylarına girmiyor bu arada. Efektlerin her biri başlı başına bir köşe yazısı oluşturabilir bence.